Penktadienis, 26.04.2024, 23:38
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
BraskeData: Pirmadienis, 13.08.2012, 18:40 | Pranešimas # 961
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nus kai tik as ka nors pasakau ne visai balto ir pukuoto, tuoj pat mansako "gailiesi saves" arba "reikalauji demesio". tai mane nervoja labai ai b crazy devil

o tai rimtai niekas is manes nieko nenori? kad pasikeisciau ir pan wink kasdien gi kas pristoja kaip pikta dvasia wacko

Добавлено (13.08.2012, 18:40)
---------------------------------------------
supratau, xMx, mano ego kara paskelbes man, visas jegas atima

jau zinau ka daryt smile
aciu ir Tau smile


į dangų su čebatais
 
xMxData: Pirmadienis, 13.08.2012, 23:39 | Pranešimas # 962
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jeigu kazkas prie taves pristoja, tai jiem kazkas negerai, o ne tau biggrin Maziau imk i sirdi biggrin
 
BraskeData: Trečiadienis, 15.08.2012, 16:13 | Pranešimas # 963
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
as cia biski pamasciau ir supratau kame kampas. manau, jog kaip tik tokie puslapiai kaip mindcontrol ir pan, visokios samokslo teorijos butent ir plauna zmonem smegenis ir dar vadindami tai prabudimu, nes ivaro totalu nepasitikejima niekuo. kaip manot?

į dangų su čebatais
 
laumeData: Trečiadienis, 15.08.2012, 17:04 | Pranešimas # 964
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
DEJA,BRAŠKE,
Institute tris metus mums buvo dėstomos paskaitos, ėjom ir į praktiką,ir ligonines.
Buvo kalbama ne tik apie cheminį, bakteriologinį, atominį ginklą.Paskaitos buvo ir apie psichotroninį ginklą
iki 1988 m. kasmet buvo privalomas 3 dienų paskaitos kariniame komisariate.Nuo 1981 m. mums aktyviai pradėjo aiškinti, kokiu principu yra veikamos smegenys, to pasakmės ir panašiai.Rodomi prietaisai ir pan.

Turiu nuvilti, kiekvienas iš mūsų esame veikimi torsoninių spindulių: reklama, televizija, kinas, parduotuvėse įrengti prietaisai, leidžiami kvapai ir panašiai.
Yra ir apsaugos priemonės, medikamentai, tačiau nuo mūsų jie slepiami.
Tad apsisaugoti galima turint daug žinių, sekti save, šeimos narius ir t .t. PVZ , STEBETI, ar nesuima<<kvailas juokas.. ir. panašiai

Yra ir kitas linkas Juliaus Jurkonio linkas Radionika
 
BraskeData: Trečiadienis, 15.08.2012, 17:28 | Pranešimas # 965
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
o ka jus matot tam televizoriuj? reklama? nu rodo kaip wc plauna ir plaukus dazo, baisiai cia, per zinias nelaimes - irgi gasdina, o ko ta ziuret? is nenorejimo ko kito veikti gal zmones ziuri?
aiskuk yra tiesos tame, bet manyt kad esi kontroliuojamas valdomas ir netiket savom mintim tai jau beda.

o kas parduotuveje? prekes sudeliotos ir muzikele groja tokia, kad zmones daugiau pirktu ir koa aniem nereik? del pelno. tai tik psichologija, jokis ne samokslas.

prisiskaito ir paskui galvoja, kad vuo viskas blogis. atskaitos tasku tampa tas. tiesa yra tipo tame, kad blogis valdo? as su tuo nesutinku.


į dangų su čebatais
 
laumeData: Trečiadienis, 15.08.2012, 17:38 | Pranešimas # 966
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mano pareiga informuoti, tavo teisę priimti ar atmesti tą informaciją.
 
BraskeData: Trečiadienis, 15.08.2012, 17:40 | Pranešimas # 967
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Laume, zinai F21 kas yra?

į dangų su čebatais
 
OzkelaData: Trečiadienis, 15.08.2012, 17:40 | Pranešimas # 968
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Apie kvapus-ar niekur negirdėjot,kad picerijose jie skleidžiami? Kiek sekiau save-ateini pilnu skrandžiu, bet kvapas taip užvaldo,kad nori nenori užsisakai, net nesant mėgėja.
 
BraskeData: Trečiadienis, 15.08.2012, 17:43 | Pranešimas # 969
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
pas kiniecius skaniau kvepia, o anie is skupumo tikrai neprimokes ne lito uz kvapo skleidima biggrin

į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Trečiadienis, 15.08.2012, 17:43
 
OzkelaData: Trečiadienis, 15.08.2012, 17:44 | Pranešimas # 970
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Gaila, bet nesu mėgėja jų virtuvės,tad negaliu vertinti smile

O kas tas F21, aš nežinau.
ai,tipo kadras smile lyg prisiminiau


Pranešimą pakeitė Ozkela - Trečiadienis, 15.08.2012, 17:46
 
BraskeData: Trečiadienis, 15.08.2012, 17:47 | Pranešimas # 971
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nu ne, cia ligos kodas.

į dangų su čebatais
 
laumeData: Trečiadienis, 15.08.2012, 17:54 | Pranešimas # 972
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
AčIŪ už diagnozę, pas gydytojus juk jau dvidešimt metų nesilankau.Dabar žinosiu ir naudos gal išpešiu iš to,

Tik ar ji pilna, džiaugiuosi gyvenimu, megstu bendrauti, turi visad gerą nuotaiką, tai pridėk dar kelis skaičiukus.
 
BraskeData: Trečiadienis, 15.08.2012, 18:01 | Pranešimas # 973
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
as nediagnozuoju, tiesiog noriu atmesti ta galimybe kai kalbama apie prabudimus ir pakilimus. todel ir kilausiu, ar nera biski taip?
sitei zmones pirmieji demaskuoja samokslus visokius beigi nepriima galimybes, kad gal viskas paprasciau yra?

Добавлено (15.08.2012, 17:59)
---------------------------------------------
jeigu aksioma tampa tai, jog "jus visus valdo ir kontroliuoja, tik jus, triusiai nieko nesuvokiat", ar tai sveikas poziuris klausimas.

viena toki gerai pazistu nuo seniai, tai jis jau prisimine, kad is anuakiu kiles ir kokis ten dievas tarpe ju yra. o pradzia nekalta buvo, tik samoksliukai.

as noriu sita atmesti.

Добавлено (15.08.2012, 18:01)
---------------------------------------------
jauc nusvitusieji smarkiai manes nemyles dabar wacko


į dangų su čebatais
 
laumeData: Trečiadienis, 15.08.2012, 18:10 | Pranešimas # 974
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ar tau nekyla klausimas, iš kur maždaug per dešimt metų pasaulyje ir Lietuvoje atsirado tiek daug prabudusių ir pakylėjusių/
Kokios tam atsirado sąlygos

Šiaip smegenų plovimą aš visiškai nerišu su sąmokslo teorijomis.Čia du visiškai skirtingi klausimai, ir jie vienas su kitu nelabai rišasi. Bent man taip atrodo, gal klystu.Pataisyk
 
BraskeData: Trečiadienis, 15.08.2012, 18:18 | Pranešimas # 975
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
nezinau, mano seimoj prasvitusiu buvo anksciau biggrin

galvoju, kodel zmones ima ir sventai patiki tuo, kad viskas blogai? ir kodel jie patiki samokslo teorijomis? vieni patiki, kiti ne. o jei patiki - neber savikritikos. jei sventai kazkuo tiki - cia jau yra kablys isikabines taip manau.

tam kitam bloge ka raso tai jau zinojau, man vienas psichologas seniai pasakojo smile ir nereik dideliu gebejimu sito "smegenu plovimo" isvengt smile del parduotuviu ir reklamos tarkim. visas marketingas remiasi i kertini akmeni - ibrukim preke nereikalinga. nu ka, godumas zmoniu, cia ne samokslas, tai tiesiog priemones kelyje i tiksla - pelna. ar sunku nepirk vitamino kurio tau nereik? cia dideliu izvalgu reikia? nu kad nea smile mano vaikas ir tai supranta smile


į dangų su čebatais
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: