Penktadienis, 26.04.2024, 23:53
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
BraskeData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 17:56 | Pranešimas # 1036
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
aciu, DO smile Jusu palinkejimai pildosi, tai as tokia laiminga kad gavau ju biggrin

sitas gi, jaunimas smile ieskoti savo kelio yra gerai, tik netikekite jokiais zmonemis, kurie sako, kad ju vienu tiesa yra. nei gnosiu anei kitais, kuriu dar n+ bus. imkit tai, kas jums tinka ir eikit toliau smile ypac venkit tu, kurie komplikuoja jums gyvenima. palinkejimas is braskes, kuri dvasiniu mokytoju ne viena zino ir sistemu ne viena zino kiaurai smile


į dangų su čebatais
 
monntosData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:01 | Pranešimas # 1037
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Futonas tu musu paziba ir kelrode zvaigzde biggrin bet mes su tavim neisim.As geriau einu pas braskiu i lovyte ir ten darisim tai ko tavo prigimtis troksta. biggrin Nori prisijunkt prie musu? biggrin
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:04 | Pranešimas # 1038
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
hehe, trise biggrin su dviem berniukais biggrin hihi biggrin

į dangų su čebatais
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:07 | Pranešimas # 1039
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
fufu, tu kurį laiką tik skaityk, paskui jau drąsiai varyk
mane jei kada pasitaikys įžeisti- tai patirsi savo plaukuotu kailiu, o kol kas neįžeidei, tik visi rašytojai tiesų, savo tiesas suvalgykit, suvirškinkit ir iškakokit, tada pasikuitę kakoje atrasite ten likusį tikrąjį tiesos grūdelį,tuomet ir parašykite
negaliu išvartyt gerai dabar, nes net nežinau apie ką rašėtės pradžioje, ir nenoriu gaišt laiką skaitydama, juk ten nieko reikšmingo
nemanyk kad aš esu išminties minaretas, bet jau kur negerai- tai atskiriu
 
FutonasData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:16 | Pranešimas # 1040
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 29
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
monntos - akivaizdu ne dėl jūsų čia esu. Ir nieko neverčiu domėtis gnosim. Nuo to, kad jūs mane laikot sektantu ar dar velniai žino kuom, man nebus blogiau. smile

Kitas dalykas, noriu jog suprastumėt tai, kad suvokiu jog yra esensijos dar nepersisėmusios šio fizinio gyvenimo sunkumų ir kančių, joms reikia tai patirti, kad atsirastu noras ištrūkti iš šitų reinkarnacijų rato (samsaros rato). Suprantu, kad jei Esybė žmogaus neskatina domėtis, jis nepradės domėtis, mūsų tėvas yra teisingas ir mus myli todėl veda geriausiu keliu mums. Todėl, ne dėl tokių aš čia esu. Esu dėl tų kurie jau perėjo daug pseudoezoterikų, kurie desimtis kartu nusivyle visokiom mokyklom ir mokymais, visus šitus galima vadint nevykelius (su begalo daug karčios patirties) priglaudžia gnosis (gal ir skamba sektantiškai, bet yra ne taip). Gnosyje tokie žmonės atranda kažką tikro, konkretaus, aiškaus, be fanatizmo, iliuzijų, čia jie jaučia jog pagauliau rado ko ieškojo. Jums tiesiog trūksta gerai įbrinkti šitam šūdų katile. :))) Taip negražiai aš čia pasakiau, bet...

Добавлено (27.12.2012, 18:16)
---------------------------------------------
Ha, ha gyvuliška mano prigimtis daug ko trokšta... Dabar jūsų bėda ta, kad manot, jog seksą laikau blogu dalyku... Ne, gnostikai supranta, kad per destruktyvius seksualinius santykius atsiskyrėm nuo tėvų ir tik per juos sugryšim.

Tiksliai nepamenu kas pasakė panašią mintį: "Kokie ankšti vartai į gyvenimą, tik nedaugelis juos atranda" Čia kalbama apie seksualinius santykius, su jais galų gale yra surišta viskas kas vyksta su mūsų sąmonės būsena, tai ir ego turėjimas ar neturėjimas, galių turėjimas ar neturėjimas tai yra svarbiausias dalykas.

 
monntosData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:17 | Pranešimas # 1041
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tau buvo isakyta cia minciu,bet tu nieko negirdi nei supranti.Taip,kad nekoks tu mokytojas,tik iskaltu eiliu deklamotojas ir jei pradeciau taves klausinet,kazin ar galetum duot atsakimus o tai irodytu,kad nekoks mokytojas esi.As tada renkuosi sex biggrin Pas mane dar sexsualines energijos labai daug,kad net nespeja samone jos suvirskint,tai as noriu to ar nenoriu,turiu issiliet ir naturaliu butu biggrin
 
FutonasData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:18 | Pranešimas # 1042
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 29
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, matau nepavyks mums konstruktyvaus pokalbio užvest. biggrin
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:19 | Pranešimas # 1043
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
va klausyk, futonas, nieko nemokinu as monntuko, ale jis vistiek pas mane i lova mieliau krenta nei pas tave i gnosi biggrin

į dangų su čebatais
 
FutonasData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:20 | Pranešimas # 1044
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 29
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
monntos, jei užduosi konkretų ir logišką klausimą su mielu noru atsakysiu smile Bet tikrai ne tam, kad įrodyčiau, kad aš mokytojas. Anoks čia mokytojas jei savo mokiniais rūpinasi tik kelias dienas smile
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:20 | Pranešimas # 1045
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kaip bevartysi fufu, tu vistiek pacukas,
pagyvenk dar, pasilinksmyk, parujok, kaip braškė sako- o tada jau pamokslus sakuyk
o dar man indomu, kokis velnias tavi nunešė pas gnostikus tokį jauną vaiką?
tavo amžiuj reikia mokytis, mokytis, dėt gyvenimo pagrindus, paskui šeimą užveist, o ne pas kokius idiotus galvą plautis
 
FutonasData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:23 | Pranešimas # 1046
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 29
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske, tai nieko keisto visa žmonija į pragarą mieliau krenta nei į dangų, kopti kopėčiom reikia jėgų, o nušokti lengva biggrin :D biggrin Aišku, supraskit mane teisingai, čia jau kalbu su sarkazmu smile
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:25 | Pranešimas # 1047
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
fufu, atsiradau čia tik pajutusi grėsmę, ir tik tam kad galėčiau apginti, juk neverta dėl tavo rašinių eikvoti energiją ir neuronus, taigi, pokalbio su manim ir nebus,
paūžausi- gausi kailin, einu jau, fufu, dar pažaisk, bet rytoj sėdėk savoje smėlio dėžėje, nes ateis pikta ragana ir įkiš į maišą
 
monntosData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:27 | Pranešimas # 1048
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
baime tikejimas senos per amziu amzius isisaknijusios iliuzijos kurios palaipsniui virtusios i tikrove ir nustumtos gyliai i pasamone,kad samonei net nesuvokiama kad jos kaskur gyliai yra bei kuria musu esama realybe.
Kalausimas futonui smile
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:27 | Pranešimas # 1049
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
tu manai, futonas, kad baigt moters viduje yra pragaras? biggrin

tai kudikyste dar tavy sneka biggrin

ziek atsargiai, nes DO pas mus ragana, tai gali prisisaukt nezinia ka ;D biggrin :D


į dangų su čebatais
 
FutonasData: Ketvirtadienis, 27.12.2012, 18:31 | Pranešimas # 1050
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 29
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, kaip bevartysit jūs visvien mąstot stereotipais. biggrin O aš pacukas kuris nenori švaistyti savo laiko tuštybei kuri pasibaigs ir nieko neliks. Matau pilna liūdnų senų žmonių ligoninėse kurie visa tai ką man siūlot turėjo, jie dėl to vargo ir kas iš to? Kas man iš turtų kurie nėra mano viduje, kam man jie tokie? Nesakau, kad nereikia, bet jų reikia tiek kiek jų duodama tėvo valia, tai reiškia natūraliai ateina...

Man keista jūsų klausyt atsibudusieji... miegat kaip kurmiai, o vaidinat pelėdas... aš bent jau stengiuosi objaktyviai į save žiūrėt, kartais ir kurmiu ir pelėda pabūnu, bet nesakau kad aš palėda ir tik ji. :))
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: