Penktadienis, 26.04.2024, 08:39
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Besikeičiantis supratimas
RmXasData: Šeštadienis, 07.01.2012, 17:23 | Pranešimas # 136
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Noreciau suzinoti .. Ar praktikuojant sapnu valdyma(samoningas bunu sapne bet negaliu jo valdyti kazkodel ), per sapnus galima susitiksi su draugu? .. tarsi butu koks nors rysys aisku zinau kad visi daiktai viskas yra, sujunkta lyg plonu siulu . Sapnai pasamones israiska galima suprasti ka ji sako , bet tolimesnis mano tikslas miegant iseiti is savo kuno ir skraidyti tyrineti realu pasauly ar tai imanoma . Medituojant man tai nepavyksta . Man reik praktikos ir ziniu smile

Netikra gimimo data
 
ViliariData: Sekmadienis, 15.01.2012, 20:27 | Pranešimas # 137
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXas,

sapnai žmogui duoti tam, kad miego metu, kol fizika ilsisi, būtų galima sąmonei perduoti reikalingą informaciją, permąstyti gyvenimo patyrimus, gauti reikalingus sąmoningumus iš subtiliųjų lygių. Valdyti sapnus iš dalies galima, t.y., prašyti kad per sapnus tau duotų reikalingą informaciją, ar reikalingą sąmoningumą aktualiais tuo momentu klausimais. Bet bandyt "išeit iš kūno", skraidyti ir t.t. - nerekomenduoju. Kur tu nori išeit? Ir kokiomis savo dalimis? Visa tavo energetika ir taip nėra kūne, tavo Siela, Dvasia nėra pririšti ir gali būti tuo pačiu metu daugelyje vietų. O "bandymas išeiti iš kūno" yra taip vadinamas dalių patalpinimas į astralą. Astralas - savotiškas energetinis savartynas, beveik nevaldomas ir nekontroliuojamas. Ten daug tokiu "išėjusių" ir užstrigusių. Tas pats gali nutikti ir tau. Aš tavęs nenoriu gąsdinti, bet mačiau keletą žmonių, kurie praktikavo "išėjimus į astralą". Atvejai sunkūs, psichiatrai padėt bėjėgiai, gali tik vaistais slopinti pojūčius ir matymus. O energetiškai išgydyt, tiksliau ištraukt iš astralo, tokį žmogų yra labai sunku. Reikia daug laiko ir energijos. Turiu vieną tokį, tai net elementaraus klausimo jis nebegali užduoti, metus laiko jau bandom tik gražinti jam kontrolę savo mintim. Tai yra baisu, todėl labai gerai pagalvok, prieš tai darydamas.

Jei jau nori telepatijos, matymo ir žinių, padirbėk su savimi, kad atvert ryšio kanalą su savo dalimis. Patikėk, tiek matysi ir žinosi, kad visi fantastiniai filmai nublanks biggrin
 
RmXasData: Sekmadienis, 15.01.2012, 20:59 | Pranešimas # 138
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As skaiciau kad kai iseini is kuno tu suristas su juo tarkim siulu ir tu gali nebijoti , skraidyti visur aplankuti visas salis , keliauti . Bet visuomet grysi i savo kuna . Gal tai ir nebuvo tiesa . As tik noriu keliauti pamatyti zinoti , gyventi , jausti . Nes dbr esu suristas . .. Ir mazai laiko belieka vygdyti savo norams. Tu turetum zinoti zmogaus gyvenimas yra apkrautas . smile

Netikra gimimo data
 
ViliariData: Sekmadienis, 15.01.2012, 21:05 | Pranešimas # 139
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Surištas esi tol, kol pats tai leidi. Mes kotroliuojam savo gyvenimą, nebent savanoriškai atiduotam kontrolę kažkam kitam. Ir laiko sau, savo svajonės siekimui, visuomet galima rasti. Nešneku tuščiai, žinau iš savo patyrimo: du vaikai, fizinis darbas, dvasinis darbas su savimi, pagalba žmonėms, santykių kūrimas su savo pusele - kartais atrodo, kad paroje nebelieka laiko elementariam miegui. Bet suvokiu, kad tokie tempai dabar duodami ne šiaip sau, laikas toks - kritinis. Artėjam prie svarbių civilizacijos permainų ir iš kiekvieno reikalaujama maksimaliai. Ilsėtis galėsim po to, tikiuosi biggrin
 
RmXasData: Sekmadienis, 15.01.2012, 21:15 | Pranešimas # 140
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Butu gerai kad as ir rasciau ta pusele :Dir dirbti kartu .. Po mirties siela pailsi ir poto vel imasi darbo :)kiek skaiciau biggrin .. AS nesakau kad as nieko nedarau .. bet darbas issekina, fizinis darbas .. gryzes namo tik ilsetis norisi . atsisedu paskaitau informacijos , uzvalgau , nejauti kaip laikas lekia , ir jau vel reikia eit miegoti ir i darba .. Miegui 9-8 h negailiu
.. Savaitgali galiu ispildyti savo norus pasportuot del saves iseit pavaiksciot tyram ore . ir kartais pamedituoju kai jauciu kad noriu smile .. Isgyvensiu biggrin


Netikra gimimo data
 
ViliariData: Sekmadienis, 15.01.2012, 21:20 | Pranešimas # 141
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kuklūs tavo norai smile Mūsų energetinėms dalims poilsio nereikia. Poilsio reikia tik fizikai ir sąmonei.
 
RmXasData: Sekmadienis, 15.01.2012, 21:34 | Pranešimas # 142
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man nereikia materialaus slamsto biggrin Tame ir esme mano kunui reikia poilsio smile mano protui reikia persikrauti smile .. Manau kad didelis noras yra keliauti visur visko pamatyti ir aisku nenoriu kad mane kankytu ten kokiu pinigu stygius ar panasei :d .. del to ir dirbu smile Anglijoj kurioje nejaucemas deficitas ir nereikia rupintis kad nesusimokesi mokesciu ir pns smile

Netikra gimimo data
 
PlejadieteLinaData: Šeštadienis, 21.01.2012, 05:15 | Pranešimas # 143
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
VIRGI,

Is sirdies gelmiu ACIU tariu,
Kaip pavasaris is miego keli visus...
Ir as i Tave ranka tiesiu,
Mes to pacio Eksperimento Kurejai!

Tik nesustok, tik nepaluzk kely,
Tu visiems taip reikalingas esi!
Puokste siltu Meiles spinduliu priimk,
Linkiu Nusvitimo Sielai, Pakilimo kunui.

ACIU VIRGI, uz si portala. Tik Tavo deka ir as galiu pasidalinti ziniomis. Ir pasiusti Meile visiems.

Добавлено (21.01.2012, 03:34)
---------------------------------------------
Sveiki visi,
Susipazinkime: as PlejadieteLina. Nusipirkau kompa ir emiau narsyti. Vis ivesdavau ivairius variantus, kol uztaikiau ant portalo ''Sviesos keliu''. Is sirdies gelmiu tariu: ACIU VIRGI! Dvasiniu keliu einu 25 m. Esu sena siela. Bendrauju su savo Auksciausiuoju AS, ir savo Broliais is Kosmoso, is Plejadziu Septyniu Seseru Zvaigzdziu. Kosminis mano vardas Citi-Ciala. Tekek Viskame, Pirmapradziu Planuotoju gentis. Prisimenu savo praeitas reinkarnacijas, zinau ateiti, rasau eiles. 2000 buvau Indijoje, Sai Babos asrame.Ieskoti Dievo pradejau, kai zurnale ''Mokslas ir gyvenimas'' perskaiciau mokslini straipsni apie Jezu. Galutinai patikejau, kad yra Kurejas, kai i rankas papuole Mudzio knyga ''Gyvenimas po Gyvenimo''. Meditaciju man nereikia. Kai busi svarus Zmogau, kai nebeveiks joks pasaulio Blogis, kai MYLESI VISKA, KAS GYVA IR NEGYVA BESALYGINE MEILE, - tada ATSIVERS VISKAS! Tam turi ateiti laikas.
I psl ''Sviesos keliu'' parasiau komentaru. Kam yra noras, skaitykit. As ne kiekviena portalo psl skaiciau. Daug kur man viskas seniai zinoma, suprasta.
Te VISA, kas tik begaliniame Kosmose egzistuoja, BUNA LAIMINGI !

Siunciu VISIEMS besalygine MEILE !

Добавлено (21.01.2012, 03:38)
---------------------------------------------
BENAI,

jei dar uzklysi i si foruma, priimk nuo manes BESALYGINE MEILE ! Siunciu ja Tau, VIENI mano !

Добавлено (21.01.2012, 03:50)
---------------------------------------------
Suprantu Tave VIRGI. Ir mano gyvenimo draugas man vis sako, - kur durna, tai ne kytra. Bukime pakantus Jiems. Jims prabusti dar neatejo laikas. Prisitaikykime prie seimos, giminiu, kad neskaudintume ju. As nuo savo gyvenimo draugo slepiu visa tai, kai tik tas man iseina. Mes turime Virgi eiti savo keliu. Keliu, kuri mums skyre Kurejas, kai isejome is Jo Isciu.
Vaikai mano tokie patys, kaip ir as. Kai jie dar buvo mazesni, tai mokykloje juos izeidinejo, kad ju mama tiki i Dieva. Bet jie neverkdavo, tik skusdavosi man.

Добавлено (21.01.2012, 03:56)
---------------------------------------------
Sandy Stevenson ''Budintojai'' skaiciau. Taip, ten tiesa rasoma. Bet ne viskas. Sandy birzelio 2 d. Vilniuje praves dvieju dienu seminara. Gal yra norinciu?

Svariausi kanalai yra Krajonas ir Diana Cooper.

Добавлено (21.01.2012, 04:22)
---------------------------------------------
Sio forumo dalyviai yra beveik visi prabude. Prabundama pacioje ieskojimu kelio pradzioje. Nusvitimas ateina daug veliau. Nusvintama tada, kada mes nugalime savo dualuma. Zmoguje yra du pradai: Geris ir Blogis. Kai nugalime Blogi, griztame i Okeana. Visi Sviesos Darbuotojai yra ateja is Didziosios Centrines Saules sistemos. Ten musu Tikrieji Namai. Kai isejome is Ten su savo misijomis, buvome apgyvendinti cia, Centrineje Saules sistemoje.
Lemtis. Kiek as suprantu is Visatos Informacinio Lauko, tai nera jokio pasirinkimo. Mes matrioskos. Viskas yra skirta. Net ir mintys, zodziai. Kur ta minute zmogus turi buti, ten ir atsiduria. As kazkiek eksperimentavau su Lemtimi.Ivykdavo taip, kaip skirta. Nera jokiu kitu keliu. Su Lemtimi eksperimentavo ir Vanga. Ir ka? Tie zmones vistiek mirdavo, jei ne ta diena, tai kita. Siuos tyrimus yra atlike ir mokslininkai. Rezultatai tokie patys: yra tik vienas kelias. Kaip tai, paklausit. Mano nuomone, antra medalio puse yra ta, kad kai Monada iseina is Kurejo Tevo - Motinos, ta Monada turi mintis. Vat tos mintys ir nulemia visa ilga ilga zmogaus kelia.

Dovanoju Jums VISIEMS Dieviskaja Meile. Bukite LAIMINGI, mano broliai ir seses !
/


Добавлено (21.01.2012, 04:33)
---------------------------------------------
Nibiru planeta. Anunakai - Nefilimai. Anunakai ir nefilimai, tai yra tie patys Nibiru gyventojai. Biblijoje Jie nefilimai, o Krajonas Juos vadina anunakais. Kas buvo Zmonijos Nuopuolis? Nuopuolis ivyko tada, kai zmones patikejo Anunakais. Tai ivyko pries 300 000 metu, Atlantidoje. Neteiskim Ju, Jie irgi gyventi nori. Ateity Jie SUPRAS.

Gal turit perskaitytu knygu? Nelaikykit lentynose, padovanokit kitiems. As galiu padovanoti T. Mikusinos ''Isminties Zodis'', 4 dalis.

Добавлено (21.01.2012, 04:47)
---------------------------------------------
Patariu visiems paskaityti: pradejusiems eiti ieskojimu keliu: S. Lazarevo ''Karmos diagnostika'' visas 12 daliu ir ''Urantijos knyga''. Kitos knygos, kuriose daug tiesos: Marciniak ''Nesantys Sviesa'', A. Marianis ''2012: Apokalipse nuo A iki Z'', Darius Valsys ''Neitiketina tikrove'', kita Valsio ''Apreiskimas 2012''. Valsys yra mokslininkas. Tad straipsniai, kurie yra parasyty Jo, reikia atsirinkti tiesa. Labai brandi Jo knyga ''Dvasingumas - raktas nuo prazuties''.

Siunciu Jums VISIEMS Meile !

BENDRAMINCIAI,

jei kam yra noras, uzduokite man klausimu, jei zinosiu, atsakysiu.

Добавлено (21.01.2012, 04:58)
---------------------------------------------
VIRGI,

dziaugiuosi, kad esi cia, su mumis! ACIU tariu Tavo Teveliams, kad Tu gimei! Jei ne Tu Virgi, tai as Intere netureciau ka skaityti. Angliskai neskaitau, rusiskai irgi ne, man persunkus rusiski parapsichologiniai zodziai.
LAUKIU nauju Tavo straipsniu. Ipac apie pasiruosima Pakilimui ir pati Pakilima. Galbut Tau yra galimybe kazka ikelti is knygu ''Apreiskimai Naujajam Amziui'', ypac is 9 tomo.

As lenkiuosi Tau Virgi, uz Tavo didziuli darba!

Добавлено (21.01.2012, 05:15)
---------------------------------------------
Siuo metu forumo tema apie sapnus. Tad noriu paklausti: bendraminciai, ar ir Jus gaunate ivairius kodus - raktus sapnuose? Pvz.: 422 - Sambala, arba: M 111

SU MEILE IR GERIAUSIAIS LINKEJIMAIS !

 
ViliariData: Šeštadienis, 21.01.2012, 23:10 | Pranešimas # 144
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki,

perduodu žinią nuo Virgio. Kol kas jis neturi galimybės naudotis internetu. Jam pagelbėtų mūsų energetinė parama ir pagalba, kurią galime jam suteikti pagal dievišką planą.
 
DoremiData: Pirmadienis, 23.01.2012, 12:41 | Pranešimas # 145
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
klausimas plajedietei, prašymas tiksliau
vitalijaus giberto portalo nuorodą prašau biggrin
labai įdomus asmuo ir šviesus biggrin
 
MinijaData: Pirmadienis, 23.01.2012, 20:33 | Pranešimas # 146
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Pagooglinau ir radau smile
Vitalijaus Giberto svetainė : http://vitaliy-gibert.ru/vitalij-gibert-na-bitve-ekstrasensov
 
ViliariData: Pirmadienis, 23.01.2012, 20:52 | Pranešimas # 147
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
PlejadieteLina,

džiugu kad vis daugiau žmonių atstato ryšį su savo Aukščiausiesiais Aš. Noriu užduoti klausimą. Sakei kad matai savo buvusius gyvenimus. O tu ką su jais darai? smile Pasižiūri ir palieki? Ar išvalai juos? Ar uždarai, kad energijos iš jų neįtakotų tavo gyvenimo dabar?

Beje, pažystu nemažai saibabistų iš Vilniaus. Bendraujam karts nuo karto, dirbam kartu
 
DoremiData: Pirmadienis, 23.01.2012, 21:00 | Pranešimas # 148
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
minija, aš nenoriu bitvos extrasensų, man reikia tikros nuorodos į asmeninį portalą, tur būt tai turėjo omeny plajedietė
matot gyvenimus? dry
jūs gudrūs happy
jum gerai wink
 
PlejadieteLinaData: Pirmadienis, 23.01.2012, 21:49 | Pranešimas # 149
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
DOREMI,

ne, V. Giberto asmeninio portalo as nezinau. Nemanau, kad Jis ji turi. Zinau ta, kuri parase Minija.

VILIARI,

Ka as darau su savo praeitais Gyvenimais? Jei reikia atleisti - atleidziu, jei reikia kokiu nors budu pasimelsti - tai ir darau, jei reikia pasiusti Meile, tai ir darau.

DOREMI,

Esi Sviesos Darbuotoja, turi savaji kasni, ir neliudek. Visi mes turim skirtingus kasnius. Nematai praeitu gyvenimu, matyt Tau to nereikia. Pvz.: tai, ka sugebi Tu, - to nera pas mane.

 
DoremiData: Pirmadienis, 23.01.2012, 21:56 | Pranešimas # 150
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
plajediete linute, aš supratau, kad jus užgavau,
nenorėjau taip
aš linkusi šaipytis ir juokauti, bet jokiu būdu neturiu už ką iš jūsų piktai šaipytis
aš nematau, gal pamatysiu
bet aš girdžiu tai materialu, ir mintis matau
dabar susivokiau kad įžeidžiau kažką iš jūsų
atsiprašau
nenorėjau taip,

Добавлено (23.01.2012, 21:56)
---------------------------------------------
aš nesu šviesos darbuotoja, aš tik žolininkė,

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Поиск: