Penktadienis, 26.04.2024, 21:43
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Besikeičiantis supratimas
RmXasData: Antradienis, 31.01.2012, 20:08 | Pranešimas # 166
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O kas zino koks as istikro turiu buti :P Ramunas

Netikra gimimo data
 
DoremiData: Šeštadienis, 04.02.2012, 13:14 | Pranešimas # 167
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
http://www.kvantinemagija.lt/matias-de-stefano.html
 
RmXasData: Šeštadienis, 04.02.2012, 18:24 | Pranešimas # 168
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Noreciau kad sita linka patikrintu kasnors turintis patirties tikrinime . Man tai atrodo arti tiesos smile ....................... Kažkuo besąlygiškai įtikėti būtų klaidinga, o leistis įtikintu kažkokio agregoro tiesomis – taip pat neišmintinga

Netikra gimimo data
 
DairuData: Penktadienis, 02.03.2012, 10:29 | Pranešimas # 169
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 1
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sveiki, skaitau apie RmXas pojucius , as irgi kuri laika jauciu, kad kai atsigulu man lyg ant virsugalvio cakros ka uzdet noretu, pajauciu lyg galva, plaukus kedentu, toks jausmas , kad ant virsugalvio kazka padet nori, vakar plaukus pakedeno, net perbraukiau ranka ar tikrai nieko nera, toks jausmas, kad nuolat kazkas su manimi yra lyg siluma man savo skleidzia. Ar tai vaizduote ar kazkas istikruju vyksta su manimi? Tikiuosiu kad cia rasiu atsakymus. Kartu su Jumis.
 
ViliariData: Penktadienis, 09.03.2012, 14:13 | Pranešimas # 170
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXas,

tai linkas į straipsnį ir jo gale, autorius pats labai teisingai viską pasako smile
 
RmXasData: Penktadienis, 16.03.2012, 17:38 | Pranešimas # 171
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Su mumis nuolatos kazkas vyksta smile .. Youtubeje uztikau lb idomu video .. noreciau pasidalinti ji su jumis smile http://youtu.be/Bedecrwv-Mk noreciau kad pakomentuotumete

Netikra gimimo data
 
jakelData: Ketvirtadienis, 29.03.2012, 23:13 | Pranešimas # 172
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: -1
Statusas: Off Lain
http://www.otkroveniya.ru/links.html Rimta informacija
 
SetData: Penktadienis, 06.04.2012, 23:30 | Pranešimas # 173
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki.

Norėjau paklausti, gal kas žinote kokiu būdu reikia atsikratyti proto slopinimo? Labai prastai veikia protinis mąstymas.

RmXas, man tokie video klipai, kur tu nuorodą davei, atrodo kaip protą plaunantys. Tiesa maišoma su melu, kad atrodytų dar įtikinamiau.
 
xMxData: Penktadienis, 06.04.2012, 23:40 | Pranešimas # 174
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveikas,
Vienas iš variantų - daugiau judėt, būt lauke, sportuot.
 
AlternanteraData: Sekmadienis, 15.04.2012, 14:45 | Pranešimas # 175
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 4
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Toks jausmas, kad kažkas mane plėso per pusę...
Prieš Naujuosius nubudau naktį, daug galvojau, tek daug klausimų sukosi, viduje buvo neramu ir liudna. Galvojau apie Dievą, apie žmogų, apie ryšį ir pan., jaučiau, kad manyje per daug pykčio, o gal nuoskaudos, kad kenčiu dėl to ir kenčia mano vaikai (tai mane labiausiai liūdina)... Norėjau atgailauti, bet nežinojau kaip, ir tiesiog pabandžiau... nuoširdžiai, savais žodžiais. Nežinau kiek taip gulėjau užsimerkus, tamsoje, mintyse dėliodama atgailos žodžius, bet staiga pasidarė šviesu. Atsimerkiau lyg norėdama pamatyt šviesos šaltinį, bet šviesa buvo iš niekur, tiesiog čia, kambaryje... Tą naktį aš verkiau (nors šiaip neverkiu), viduje buvo šilta ir gera...

Begalinis noras ieškoti toliau, rasti atsakymą, daryti kažką naudinga, bet atrodo, kad užstrigau.
 
ViliariData: Sekmadienis, 15.04.2012, 16:15 | Pranešimas # 176
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Alternantera,

nuoširdi atgaila, nuoširdūs jausmai - visuomet apvalo. Tai ir yra augimo pradžia, prabudimo pradžia. Ir šviesa buvo pirmiausia - tavyje.

O kokių atsakymų ieškai, ką nori daryti?
 
AlternanteraData: Pirmadienis, 14.05.2012, 22:46 | Pranešimas # 177
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 4
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Neatrandu savęs kažkokioj srity, pilnai neišnaudoju savo potencialo. Juk jei turi mėgiamą darbą ar užsiėmimą, tai ir gyvenimas įgauna kitokias spalvas, o aš niekaip nesuprantu ką turiu ir ką noriu daryti.
 
valdismartinData: Antradienis, 15.05.2012, 18:41 | Pranešimas # 178
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kaip tu manai, kuris is cia esanciu turetu zinoti ka tau reikia daryti? Virgis? Viliari? Rmxas? Xmx> as?
turi prisiimti pati atsakomybe uz save, o ne kratytis jos. Tai ka cia parasei yra atsakomybes permetimas ant kito ar kitiems.
Pagalvokim ka reiketu daryti Alternanterai smile
gal ieskoti meiles, gal pradeti mokytis myleti smile
turi meile? uztenka vyriskos energijos? uztenka ziniu energijos? smile
kaip mes galime tau padeti jei mes nieko nezinom apie tave, kaip mes galim tau primesti kazkokia veikla, ar kazkoki uzsiemima?

Anyway lowe is that you need smile
 
AlternanteraData: Antradienis, 15.05.2012, 22:34 | Pranešimas # 179
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 4
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
na ne, už mane nieko nereik daryt. man nereik, kad surastumėt man veiklos, man tik reikia atsakymo,- ar yra būdas pažadinti ir atrasti savyje talentą.
 
valdismartinData: Trečiadienis, 16.05.2012, 06:55 | Pranešimas # 180
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
cia tiek visko yra, tiek daug kad neimanoma zodziais aprasyti. smile
talentu gali tureti tiek daug, kiek tik imanytum aprepti. smile
tiesiog turi uzsisakyti, kad uzsisakyti turi zinoti ko nori, kokiu talentu reikia tau. smile
tada tai ateis, turi skirti tam savo laika ir energija, ir tai ateis tik klausimas kaip greitai. smile
nematerealius dalykus as gaunu labai greitai, materealius ilgiau eina reik kantrybes. smile
patarciau pirma prasyti isminties, tada viskas ateis savaime. smile
turi mokytis valdyti savo mintis, nes jos kuria tavo ateiti. smile
mintys, emocija, veiksmas kuria tavo realybe. smile
per tiesa >>> meile >>> i sviesa smile
kuriamoji energija, yra meiles energija, ji kuria, meile yra tavo talentas, turi myleti viska, mokytis myleti. smile
kuriamoji galia kai vyriska energija kuria per moteriska energija, sita sunku man paaiskinti, turi tureti vyra salia kuri myli, mokaisi myleti, ir jis myli tave. smile
tada su jo vyriska energija, meile ir savo moteriska energija ir meile pradedi talentuoti. smile Prasideda creation, to create, to manifest, manisfestation smile
Paklausyk apie ka jie visi dainuoja, apie meile, teip, apie meile smile apie meile, vyr>>>mot, Mot>>>vyr smile
tapytojas nutapo nuostabu paveiksla ir ji skiria kam? vyr>>>mot, mot>>>vyr. smile ne tiek svarbus pats sedevras, tas paveikslas, kiek svarbus kitas sedevras >>>LOWE<<< smile stai kas yra tobula, isbaigta, tai meile smile
ziniu ne tiek daug reik, kad nutapyti sedevra, jie ten gi belekokiu makaluziju pritapo ir ziurek va cia jau sedevras biggrin
Meile suteikia, sparnus, meilia mus vercia nuostabiai, meile tai beveik viskas ko mums reikia. smile

atrodo zinai labai daug, bet reikia zinoti tiek mazai, tai LOWE FOR EVERY smile

Добавлено (16.05.2012, 06:55)
---------------------------------------------
Ir zinai Alternantera ne tas zvaigzde, ne tas saule, kuris uzlipes ant scenos dainuoja smile tikrai ne tas ar ne ta smile
man tai juokas ima is ju biggrin uzlipa ant scenos la la la ir as jau zvaigzde biggrin
stambiu mastu, musu zvaigzde yra SAULE smile saule yra vyras, vyriska energija, turetu buti saulius o ne saule biggrin
o musu nuostabi planeta zeme, IEVA, GAJA, TERA3 yra moteris, moteriska energija smile
na ir kur gi talentas? smile talentas tas, kad saule(saulius vyr energija) siuncia savo energija ir meilia (sviesa ir siluma)
zemei(Gajai) kuri kuria, naudodama sauliaus energija ir savo mot. energijos, ir meiles pagalba. smile
Kokia grazia ir nuostabai gamta turim, kaip grazu visur smile stai kur talentas, stai kur sedevras smile be sauliaus nieko gi nebutu smile Saulius tiesiogiai dalyvauja kurime per Gaja smile

nu ir zodziu tau reikia Sauliaus biggrin

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Поиск: