Šeštadienis, 27.04.2024, 00:21
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Besikeičiantis supratimas
AlternanteraData: Trečiadienis, 16.05.2012, 10:26 | Pranešimas # 181
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 4
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labai ačiū, valdismartin, dabar suprantu, kad žiūriu ne į tą pusę, gal kiek per toli... Juk turiu būti čia ir dabar, turiu tai, ko dauguma neturi, turiu meilę, turiu du nuostabius kūrinius... smile
O scenos man nereik, ten tuštybė, bent jau šiais laikais, ir negatyvių dalykų ten per daug, bandysiu surast savyje kitokius talentus, kurie užpildys mano laisvalaikį ir suteiks pilnatvės jausmą, palaimą, nes energijos turiu daugiau nei išnaudoju. Tikrai man trūksta išminties... wacko
 
valdismartinData: Trečiadienis, 16.05.2012, 16:02 | Pranešimas # 182
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nuostabu smile tu supratai ko tau truksta smile tai pirmyn smile
as irgi pradejau nuo isminties smile
pirmyn uzsisakyk smile tikrai atsius smile
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 28.06.2012, 11:18 | Pranešimas # 183
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
mano supratimas dar nesikeičia, kiek suvokiau seniau- tiek turiu ir dabar,
laukiu metų pabaigos iš didelio smalsumo
jau trys dešimtys metų kaip žinau kada mirsiu, dabar pasistengsiu pamatyti dar žmogaus akimis kas gi čia vyks, noriu pajausti ir matyti, nesvarbu kas tai bus, žemė apsivers, ar dangus aptems
pati ruošiu vaistų dvigubai, trigubai daugiau, nuojauta manes neapgaudinėja,
tikiu, kad gali kuriam laikui prapult elektra, ryšiai,
sudegimais, išnykimais, ateiviais netikiu, ne jų reikalas, jei mes neturėsim elektros
lazerių pagalba dabar gali pakabinti danguje ir kristų kalbantį, ir mozę- todėl, išvydusi panašų vaizdą- nepatikėsiu
kaip ir sakiau, ateivis gaus sprandan, jei tik pasirodys, ir su juo aš nesiruošiu gelbėtis
o nuo ko gelbėtis?nuo stipraus vėjo lietuvoje?nuo potvynių?, kas dar gresia pas mus?niu, ta velnio atominė.....ne bėda- greičiau numirosim
tokie reikalai,
 
valdismartinData: Sekmadienis, 01.07.2012, 18:46 | Pranešimas # 184
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As tai labai noresiu paziureti i tuos turcius smile kurie apsale nuo tu pinigu, kurie prikisa i saldytuva to maisto o paskui ismeta smile kuriems 10lt duoti vargsui yra gaila smile noresiu pamatyti ju akis, kai jie supras, kad visa gyvenima ka jie dare tai buvo tikrai ne tai ka reikejo daryti, ir kad ju patirtis yra nuline smile
Ir kai pagaliau ateis aukso amzius tiems visiem vargsam zmonem, kurie kad ir kaip buvo sunku tikejo i tiesa i sviesa, i save smile
 
RmXasData: Pirmadienis, 02.07.2012, 01:16 | Pranešimas # 185
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Visi mes atliekam savo vaidmeny , jeigu neatsiverte i sviesa tai vadinasi dar truksta patirties zesnese vibracijose ir reike dar kazkokia pamoka ismokt .

Netikra gimimo data
 
BarnisData: Pirmadienis, 02.07.2012, 17:16 | Pranešimas # 186
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin, tik is dalies su tavimi sutinku. Taip tie kurie gyvena tik del pinigu jie nemato tikros sviesos ir tikros laimes. Bet jie yra ismoke darbstumo, nes tik dirbdamas gali uzsidirbti. O vargsai sedintis prie konteineriu jie irgi nepatobulejo, jie gal net degradavo. Taigi jie nei dirba, nei rupinasi. Jiem svarbiausia ikalti. Taip, taip yra isimciu. Greiciau prasvis turcius, o ne elgeta. Elgetos suvokimas labai mazas, o turcius turi daug aprepti, kad tapti turtingu. O kas prasvite tie supranta, kad laime ateina per darba, o dirbdamas gali ir uzsidirbti. Malonu patinginiauti kartais. Kol esame 3 tankyje mum reikia darbo, kad tobuletume. Neuztenka vien medituoti..
 
MildaData: Pirmadienis, 02.07.2012, 17:44 | Pranešimas # 187
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Turtingi zmones turi daugiau galimybiu- jiems bet kokia informacija lengvai pasiekiama,
Ir prasvieses ,jei tik noro bus link to eiti.
Bet ir turtuolis turtuoliui nelygus- vieni jais tampa savo darbu-kas siais laikais sunkiai imanoma,
O kiti- is svetimo gero lobsta ir tuom dziaugiasi.
Kam eiti i ta sviesa jei ir taip jiems gerai biggrin

O zmogui prie konteinerio,jau sunkoka pakilti is degradacijos.
Ir kazin kaip jis ten atsidure...
 
DoremiData: Trečiadienis, 11.07.2012, 11:40 | Pranešimas # 188
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sveiki, pasiilgau jūsų čia sad
forume galime kalbėtis ir ne į temą
pagrindiniame puslapyje laikausi taisyklės- tik į temą, bet vis nukrypstame
siūlau dažniau užeiti į forumą ir šiaip pasiplepėti, pasidalinti mintimis
gal net naujos temos reikėtų wacko
"pasikalbėjimai"ar kitaip wacko
 
BarnisData: Trečiadienis, 11.07.2012, 12:59 | Pranešimas # 189
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As kartais susimastau, mes cia Lietuvoje gyvename ramiai ir atrodo, kad jokio pasikeitimo nera. O tuo tarpu amerikoje mirtini karsciai 45C. Rusijoje liutys tokios, kad per nakti paskandino miesteli. Tai kaip manote prasidejo kataklizmai?
 
DoremiData: Trečiadienis, 11.07.2012, 13:35 | Pranešimas # 190
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
labas, čia kaip pasakyti tau?
pastarosiomis dienomis, kai ir mūsų miestelį truputį pašiurpino vėtra ir liūtys, jau žmonės ateina ir kalbasi apie tai, klausdami
ar teigdami
-pasaulio pabaiga artinasi, ne kitaip
ir dadeda
-aga, juk minėjai dar pernai, bus, bus kažkas negerai
biggrin šį rytą draudikai jau skelbia žiniose
- draudimo įmokos už draudžiamą turtą bus padidintos, nes stichijos, praeidavusios per dešimtį metų vieną kartą lietuvoje, dabar kartojasi trys keturios metuose
draudikams nuostolis, nors toli gražu ne bankrotas, tik papildomas būdas didinti įmokas, gąsdinant stichijomis, tuo pačiu pritraukiant įbaugintus naujus klientus
mūsų atveju, kai giminės labai padaugėjo- neaktualūs draudikų pasiūlymai,
atsitikus tokiaio bėdai, susirinktų visi kas gali su plytom, langais, lentom ar plaktukais ir pagelbėtų, neišskiriant ir kaimynų
o mes savo ruožtu pasirengę padėti visada kitam žmogui,
tai ot, stichijos dažnesnės ir lietuvoje, biggrin
nors virgis sako, kad šviesių žmonių čionai vis daugėja ir jie keičia savo mintimis realybę į geresnę, kurioje nebus katastrofų, o virgiu netikėti neturiu pagrindo, nors pati labai labai noriu matyti, patirti galingąją gamtos jėgą, tegu ir nupūs mane, bet noriu, smalsu be galo smile

Добавлено (11.07.2012, 13:35)
---------------------------------------------
p.s.
su mano tikrai kvaila galva gyventume tik su stalu iš lentų ir suolu, bet šeima, draugai negali žiūrėti į tokį aplaidų mano požiūrį į buitį, todėl gyvenu kaip visi, name su kambariais, dušu, tualetu, vandeniu, ceentriniu šildymu, elektra, baldais tongue

 
BarnisData: Trečiadienis, 11.07.2012, 13:39 | Pranešimas # 191
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Va savaitgali darbavausi kaime ( remontavom nama) tai karstis buvo 30C+++, ir staiga atejo lietaus debesys su zaibais, pakilo vejas apsiniauke, bet taip staigiai, ir dingo elektra visai parai..
Doremi, mes panasus, kai pradejo zaibuoti isejau i lauka ir taip norejau pamatyti zaibus, manyje uzvire energijos, jos sustiprejo. Nezinau, pasijutau labai gyvibingas. Kaip tu ir sakei, kad nors ir zaibas i mane trenktu butu idomu, noretusji pajusti jo energija, galia. biggrin Del to nesuprantu, kai pkiti bijo zaibo ar vejo ar dar ko nors.. biggrin Pas mane Klaipedoje, jokiu stihiniu nelaimiu nera, nei vetru, nei uraganu, nei liuciu. sad
 
SetData: Trečiadienis, 11.07.2012, 13:46 | Pranešimas # 192
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni, žinok pas mane yra lygiai toks pat poreikis pajusti žaibo jėgą. Trenkė kartą ~20m nuo manęs, išsigandau tam kartui, bet vistiek noras neišnyko. Nemanau jog sugebėčiau mirti nuo žaibo smūgio, gal todėl taip mane tai traukia.
 
BarnisData: Trečiadienis, 11.07.2012, 13:50 | Pranešimas # 193
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Set, pavydziu tau biggrin Salia manes zaibo nebuvo niekada. Pas mane yra kazkoks vidinis noras, kad i mane trenktu zaibas as jauciu, kad nemirciau, bet kas cia zino biggrin Va labai labai noriu pamatyti kamuolini zaiba, nes jis nepaklusta nei vienam fizikos desniui.

Virgi, gal gali ka papasakoti apie kamuolini zaiba? Ar zinai ka nors? Nes man rodos, jis ne is 3-cio tankio.
 
DoremiData: Trečiadienis, 11.07.2012, 13:50 | Pranešimas # 194
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin tur būt daug tokių kaip mes, o mirtis nėra nelaimė ar bėda mirusiajam, tik artimiesiems
 
BarnisData: Trečiadienis, 11.07.2012, 13:52 | Pranešimas # 195
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as suprantu, kad mirties nera, todel ir nebijau jos. Tik nenoriu, kad butu skausminga.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Поиск: