Penktadienis, 17.05.2024, 11:42
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Besikeičiantis supratimas
RmXasData: Pirmadienis, 23.01.2012, 21:58 | Pranešimas # 151
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Gerai kad jus ka nors sugebat biggrin

Netikra gimimo data
 
DoremiData: Pirmadienis, 23.01.2012, 22:04 | Pranešimas # 152
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin kiekvienas žmogus subeba ką nors biggrin be to, tai ką aš darau, turi visi žmonės, bent aš taip manau, bet per tą skubų gyvenimą, materijos vijimąsi, jie užmigdė savo jutimus
aš tuo tiesiog įsitikinusi
tai gali kiekvienas
tam tikromis situacijomis nubunda, kai artimi kas miršta, kai pagalbos šaukia
tačiau jau nenori išgirsti obels savo sode, gėlės ar tiesiog augalo, nekreipia dėmesio į įkyriai kalbantį katuką ar karvutę- ir tai negerai
jie turi ką pasakyti
 
xMxData: Pirmadienis, 23.01.2012, 22:09 | Pranešimas # 153
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote
tai gali kiekvienas
kaip ir kiekvienas gali matyt praeitus gyvenimus ir kitką.. smile
 
DoremiData: Pirmadienis, 23.01.2012, 22:15 | Pranešimas # 154
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nuuuu, jau nelabai, ezoterika ne kiekvienam
yra žmonių, neneigiu, kad ir tas pats vitalijus, dar pamenu vieną šviesuolį iš to mūšio, jis irgi nugalėtojas, toks labai, labai kūdas žmogutis, bet puikus jis, žolininku prisistatinėjo vis
yra ten visokio plauko išdykėlių, bet kai kurių geriau nesutikti niekada, dėl šventos ramybės
 
PlejadieteLinaData: Pirmadienis, 23.01.2012, 23:54 | Pranešimas # 155
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
DOREMI,

tikrai neizeidei, ir Tu neturi uz ka atsiprasyti. Kad megsti jumora, tai labai gerai, nes Dvasinis Pasaulis tai vertina.

Sai Babos pasekeja buvau labai trumpai. Ja as buvau tada, kai dar buvau ieskojimu kelyje. O kai nugalejau savo dualuma, man atsivere zinojimas, ir man to jau nereikejo. As suradau savaji kelia, ir nepriklausau jokiai religijai, nei jokiai sektai.
 
monntosData: Antradienis, 24.01.2012, 15:29 | Pranešimas # 156
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
snekejot cia apie vardus,kad tai reiksminga.Tai smalsu butu ka dar isgyrst.Mano asmenine nomuone.Vardai duodami dievu sventuju ar didviriu.Tai tikejimas ,kad jie tokie bus ir jie buna panasus o jei dar ir patis itiki,kad jie dalis kosko daugiau(butent tik vardo) susipanaseja su buvusio vardo turetoju.Pats gavau pravarde montas ir net nesukau galvos ka tai reiskia ir kas man dave ja net neisivaizdavo jos prasmes.Kol viena diena musulmonas nepaklause manes ka reiskia tavo vardas.Tada atsakiau nezinau ir negalvojau apie tai,bet susmalsaves pasidomejau.Montas karo dievas.Ir ka tai geltu reiksti?

Добавлено (24.01.2012, 15:29)
---------------------------------------------
Set tu kaip kosk erodas biggrin
1. Žmonijos populiacija turi būti 500,000,000 milijonų individų, nes taip bus išlaikyta pusiausvyra su gamta. - aš už
kas tu toks,kad gali sprest kiek zmoniu turi but zemeja ir iskur tokios zinios apie pusiausrvira?
2. Kontroliuoti gimstamumą. - aš už
Zemeja dar labai daug tuscios vietos kur galiam gyvent,Sprendi uz kitus ir tikrai manai,kad teisus?
3. Suvienyti žmoniją viena nauja kalba. - aš už dalinai
zmones kada nori susisneket jie susisneka ir skirtingom kalbom.Kalbedami viena ir tapacia kalba zmones daznai viens kito nesupranta.Taip,kad cia isvis ner skirtumo,kol nebus supratimo.
4. Valdyti geidulius, tikėjimą ir tradicijas. - aš tai jau darau
Tu taip darai ir nori valdyti kitus?
5. Apsaugoti žmones teisingais įstatymais ir teismais. - aš už
Gal geriau ismokyt zmones teisingai gyvent o ne nurodinet ir teist juos?
6. Leisti tautoms spręsti savo vidaus reikalus, o išorės - sprendžiant pasaulio teisme. - aš už
gal geriau butu ismokit tautas susivienyt ir visiem sprest problema,kad maziau butu teismu.Bet ka as cia apie tokias ausktas materias.Geriau teismas:D
7. Likviduoti nereikšmingus įstatymus ir nereikalingus pareigūnus. - aš už
Ka tiems pareigunams poto? pereit i kriminala biggrin nors tada geriau butu sustatyt prie sienos ir susaudyt ,vistiek jie nereikalingi biggrin kurioj vietoj zmogau pas tave tas apsvietimas prasidejo?
8. Subalansuoti asmenines teises su visuomeninėmis pareigomis. - aš už
ismokink pirma zmones gyvent o nenustatinek jiems iskart pareigas ka jie turi daryt.
9. Vertinti tiesą, grožį ir meilę siekiant darnios harmonijos. - aš tai jau darau
tiesa pas tavo isreiskiama valdimu zmoniu,nes juk tu zinai ka reik daryt o jie nezino.
10. Nebūti žemės vėžiu ir saugoti gamtą. - aš tai jau darau
pasidalink su manim ir visais kaip tu saugoji zeme.

 
DoremiData: Antradienis, 24.01.2012, 15:52 | Pranešimas # 157
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jei galima, atsakysiu, gal ne labai išsamiai, bet tiek, kiek iš patirties žinau apie vardus
vardas įtakoja asmenybę- tuo esu įsitikinusi, todėl, vaikams vardus renkame su meile ir tikėjimu jų gražia ateitimi, su gerais linkėjimais laimingam likimui,
kai kurie tėvai nežino, kad žmogaus vardas yra svarbus- lepteli iš kalendoriaus, ar dar baisiau- iš muilo operos
esu virginija- nus, fizinis apvalkalas sunkiai sensta biggrin vaikiškų fantazijų pilna galva, negaliu suaugti kaip rimtos mano amžiaus matronos, bet nieko, prisitaikau
vaikai mano
na, gimsta pirmasis, giminaitis nutaria-
-tebus povilas, nes mano bendradarbis ypač tyros širdies ir nuostabaus gerumo, jį visi vadina tiesiog poviliuku
....ir prilipo ne tik vardas bet ir išvardintos savybės, gal tinkamą valandą ištarė tuos žodžius, gal gerosios dvasios išgirdo ir sudėjo tai į mano povilą
gimsta adomas
pažinojau dailininką adomą, panorėjau kad šis vaikas dailininku išauktų
akurat- grafikas, su lakia fantazija
gimsta simonas
o donskovo simono balsas mane žavėjo, nuostabus baritonas, pavadinu simonu, jis dabar dirigentas tongue
gimsta petras
vyras nori kad būtų jo tėvo vardas, miško mylėtojo, punios šilo eigulio vardas
petras negali be miško ,be laukų, renka vaistažoles su manimi, žiemą bent kelioms valandoms kas savaitgalį drožia į mišką, jam to reikia
gimsta saulius ir aš suprantu, kad tai paskutinis mao vaikelis, toks mažas, ligotas, kūdutis, bet jis bus mano gyvenimo saulė
keisčiausia, kad jis visiems saulė, nes visiems labai linksma ir smagu su juo,jis gitaristas
aš viską pamenu, kaip buvo duoti vardai vaikams, ir kokios emocijos lydėjo ir kaip viskas prilipo
gal tai tik mano tiesa, gal jums ji netiks smile
 
monntosData: Antradienis, 24.01.2012, 16:33 | Pranešimas # 158
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Dekui Doremi as vis smalsauju ir domiuos kas gi pats istesu gakeciau buti biggrin
Savi jauciu tiek meiles,kad galeciau apkabint pasauli ir atiduot save as jam,bet tuo paciu ir pykcio bei abejingum,kad be gailescio suplesiciau viska. Karo dievas iseina atostogu ir atsiduoda meilei biggrin Daug priesisku vienas kitam jausmu jauciu
Doremi,
 
DoremiData: Antradienis, 24.01.2012, 16:42 | Pranešimas # 159
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gal panaudoki plėšymo energijos jėgą sniego kasimui,
puikiai slopina pyktį, išvalo mintis, ir padeda surasti kompromisą fizinis darbas
tai visada naudoju, kai pykstu, ir puikiai padeda
kas dėl vardų, manyčiau daug svarbiau tai ką tėvai susieja su tuo vardu, nei pats vardas
gal būt tuo metu budi angelas sargas vaikelio ir instaliuoja , užprogramuoja kūdikėlį tom savybėms
išvardijau tik savo vardus, kaip kitų- aš nežinau, lai papasakoja biggrin
 
monntosData: Antradienis, 24.01.2012, 17:00 | Pranešimas # 160
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Siuo metu dominuoja meile biggrin Cia tiksliau pas mane ne vardas o pravarde tokia duota. O jausmai tokie pas mane nuo anskciau,bet kuo toliau tuo labiau situos nesuderinamus jausmus as suprantu.
 
xMxData: Antradienis, 24.01.2012, 23:17 | Pranešimas # 161
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
monntos,
Quote
snekejot cia apie vardus,kad tai reikšminga
Tie vardai, kaip pastebėjau, turi reikšmę, bet daugiau turbūt tik iki to laiko, kol žmogus nėra sąmoningas. Kaip yra pasiekiamas tam tikras sąmoningumo lygis, vardas, pagrinde, praranda savo reikšmę/įtaką. Čia tokia mano nuomonė, neesu įsitikinęs.
 
RmXasData: Šeštadienis, 28.01.2012, 19:17 | Pranešimas # 162
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O as manau kad vardas daro itaka tol kol esi tame fizineme kune su tuo vardu.

Netikra gimimo data
 
ViliariData: Pirmadienis, 30.01.2012, 12:04 | Pranešimas # 163
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Dėl vardų, pritariu xMx. Vardas žmogų įtakoje tol, kol jis nėra sąmoningas. O kai žmogus pilnai sąmoningas ir valdo savo vidines galias, tada jis valdo vardą ir naudojasi jo teikiama pagalba.
 
RmXasData: Antradienis, 31.01.2012, 19:28 | Pranešimas # 164
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As esu samoningas ir jis mane vistiek itakoja smile

Netikra gimimo data
 
xMxData: Antradienis, 31.01.2012, 19:47 | Pranešimas # 165
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai vadinas nepakankamai smile
Quote (Viliari)
O kai žmogus pilnai sąmoningas ir valdo savo vidines galias, tada ...
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Поиск: