Ketvirtadienis, 28.03.2024, 13:39
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Besikeičiantis supratimas
BenasData: Trečiadienis, 07.09.2011, 14:02 | Pranešimas # 61
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Stiprūs atsakymai, kaip ir argumentai smile Gyvuokit! Jei nepamiršiu jūsų, užsuksiu pasižiūrėti kaip pakilo jūsų vibracijos po 2012 m. (jei nebūsite išvibravę iš šio matavimo) smile
 
SetData: Ketvirtadienis, 08.09.2011, 22:36 | Pranešimas # 62
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Oj siaube, kiek iš tuščio į kiaurą...

Villari, kaip tu komunikuoji su "kitais"? Aš savo nuostabai, savo sargybinį jau pamačiau, tik kad nežinau kaip susisiekti, bendrauti, ar kitaip gauti informacijos, kuri būtų suprantama.

Vieną kartą užklausęs savęs pusiau transe išmąsčiau kad mūsų visatos maksimalus greitis yra ne šviesos, bet šviesos greitis x2, o E=mc^2 formulė yra teisinga, bet tik mūsų eteriu pagrįstoje visatoje, Man būtų įdomi jūsų nuomonė, jeigu turite žinių.

Benai, nepriimk visko čia už tiesą, VISKĄ vertink kritiškai, ir kas tau netinka sužinojus kitos pusės argumentus - atmesk. Čia daug informacijos yra neteisingos, bet tam jinai čia ir yra, kad sugebėtum atskirti.
 
RmXasData: Pirmadienis, 12.09.2011, 20:15 | Pranešimas # 63
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Teisingai skaityt reik ir nepriimt uz gryna piniga bet ir visiskai nepamirst smile

Netikra gimimo data
 
ViliariData: Antradienis, 13.09.2011, 19:04 | Pranešimas # 64
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas Setai

smagu kad stiprėji smile O kodėl tu nusprendei kad ten tavo sargybinis? Gal ten tavo Dvasia? smile

Su kitais bendrauju mintimis. Šiuo atveju pradžioje padeda meditacijos įgūdžiai. Nes iš pradžių labai sunku "pagauti" bendravimą". Gali pabandyti taip, beje, tai gali bandyti visi kas tik nori ir pamažu tą ugdyti smile Rask ramią ir tylią vietą, skirk sau 10 min, per kurias tavęs niekas neblaškys ir netrukdys. Įeik į meditacinę būseną (ramybės būsena, be padrikų minčių). Tada užduok klausimą mintyse kreipdamasis į ką nors konkretų: savo Angelą sargą, Dvasią, Sielą. Siūlau į Dievą kol kas nesiorentuoti smile vibracijų nepakaks kad išgirst jo atsakymą. Kai užduosi klausimą, pasistenk nurimti ir įsiklausyti į tai, kokia mintis arba vaizdinys tau ateina. Jei tu bandysi jėga šalinti tą mintį, pajusi keistą "pasipriešinimą". Kaip suprasti kad tai ne tavo paties mintys? Su praktika įgusi atskirti kada ir iš kur ateina mintys, netgi išmoksi pajusti kada ne visai šviesios būtybės bandys tau įteigti informaciją. Be to, kai mintis ateina iš aukštesnių vibracijų, t.y. ne tavo sąmonės ar proto pagalba, mintis ateina kaip ir iš toliau (nežinau kaip tai paaisškinti, bet jausmas būtent toks) ir ji būna "tylesnė".

Nežianau ar sugebėjau teisingai paaiškinti, nes sunku fizine kalba išreikšti tai, kas vyksta ne fiziniu lygiu smile

Dar viena praktika padedanti lavinti savo jutimus. Šiuo atveju širdies aktivizavimas. Vėl gi, reikia tylių ir ramių 10-15 min. Pasiruošk iš anksto tau aktualius klausimus, bet tokius, kur atsakymas būtu taip arba ne. Pvz. eit į susitikimą ar ne? Važiuot į kelionę ar ne? Tinka man šis darbas ar ne? Ir pan. Kai jau nurimai ir susikoncentravai į save, užduok klausimą ir pajusk jį širdimi. Pajausk širdies reakciją į klausimą: suvirpėjo, susispaudė, sušilo, akimirkai sustojo ir t.t. Jei atsakymas teigiamas, tai širdies pojūčiai bus malonūs: šiluma, džiugus virpėjimas, gali net šypsotis pradėti. Jei atsakymas neigiamas, pojūčiai bus nemalonūs: širdis sustings, ją suspaus, durs ir pan. Kiekvieno žmogaus širdis turi savo "ženklus", kurie yra suprantamiausi tam žmogui.

Apie mūsų visatos greitį kažkaip nesidomėjau smile Mane labiau domina kas ir kaip. Todėl čia nelabai galiu pakomentuoti. Mano komandos atsakymas į šį klausimą yra toks: Jūs negalite protu suvokti ir aprėpti nei visatos mąsto nei jos greičio. Nebandykite įrėminti jos į mokslinius terminus ir jums suprantamas formules. Jūs viską suprasite ir sužinosite jums skirtu laiku.
 
VidmantaskunData: Šeštadienis, 17.09.2011, 12:35 | Pranešimas # 65
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ačiū jums visiems už ,tai ,kad gelbėjat Žemę... Reikia tiesiog visiems atleisti.Ir mylėti Dievą.Kai myli Dievą-jausmai stiprėja.Priimtina su Dievu bendrauti miške,lauke,prie upelio.Būnant gamtoje.Nes žmonės sukūrė technokratinį pasaulį.O Dievas sukūrė Gamtą.Tad Dievas arčiau gamtoje.Ko Dievas nori iš savo vaikų-žmonių ? Kad būtumėt laimingi.Ir jis žino, kad laimė jums, tai būt kartu su juo.Dievas visus myli lygiai, vienodai.Kadangi aš čia atėjau daug vėliau...šiek tiek pavėlavau.Anksčiau mylėjau Dievą ir man pasaulis atrodė nuostabus.Dabar ir vėl noriu kažko.Nors žinau kad tai ko noriu ir yra Meilė Dievui.Kas gi daugiau ? Ko aš noriu ?
 
sniegenaData: Sekmadienis, 18.09.2011, 00:11 | Pranešimas # 66
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 8
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Laba diena, Viliari
Man Jūsų paaiškinimai primena treniruoklių salę, tik ne fizinio kūno, o dvasinio. Gal geriau žmogus dirba su savo ego, puikybę ir t.t. ir tie matymai, jautimai, suvokimai ateis tikrai. Ne ten žiūrite, mielieji. Valykite savo vidų ir tada viskas atsivers, bet tai daryti daug sunkiau nei kampe užsidarius ramiai medituoti.

Добавлено (18.09.2011, 00:11)
---------------------------------------------
Laba diena.
Set ar žinai savo slapyvardžio reikšmę? Jei nežinai pasidomėk.

 
SetData: Sekmadienis, 18.09.2011, 08:57 | Pranešimas # 67
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sniegena, žiniau visų savo slapyvardžių reikšmę, jie yra spontaniški, bet tikslūs. Jeigu neturi jokių ego, tai ką belieka daryt?

Viliari, kad ir meditacijos metu, praleidžiant net ir kelias valandas nieko nepasiekiu, toks jausmas lyg būtų man paliktas auto atsakiklis.

Prašau nepradėkit su tais dievais...
 
RmXasData: Sekmadienis, 18.09.2011, 10:49 | Pranešimas # 68
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Set kaip tas tavo sargybinis atrode.. as ir kaika maciau bet neissiaiskinau tikslei kas tai

Netikra gimimo data
 
SetData: Sekmadienis, 18.09.2011, 11:31 | Pranešimas # 69
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Akis, turinti centrą (vyzdį), bet neturinti pabaigos, kaip čia pasakius... Net nežinau
 
sniegenaData: Sekmadienis, 18.09.2011, 12:04 | Pranešimas # 70
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 8
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Neįsižeisk Setai, bet tavo EGO reiktų vėžimais vežti. Dėl slapyvardžių spontaniškumo, tai galiu pasakyti atsitiktinumų nebūna. Galiu tiksliai pasakyti, kai išsivalysi nuo EGO, tai matysi kas šalia tavęs stovi ir tas kas stovi Tau daug ką paaiškins.
 
ViliariData: Sekmadienis, 18.09.2011, 12:20 | Pranešimas # 71
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sniegena, sakai kad dirbi su praeitais gyvenimais. Labai šaunu, man įdomu kur to išmokai ir kokiu principu dirbi smile Metodika, kurią aukščiau išdėsčiau, yra skirta atkurti ryšį su savo AUkščiausiuoju aš, kad pats galėtum matyt savo karma ir ją valyti. Ego valosi kartu su karma. Ego turi absoliučiai visi, netgi Dievas. Nereikia jo priskirti prie blogybių smile Blogybė yra viską priimti per logiką ir protą, bet ignoruoti širdį. Sniegena tavo žinutėse pasigendu daugiau meilės ir atlaidumo. Juk visi mes einame savo keliu ir reikia gerbti kitą, nepriklausomai nuo jo pasirinkimo. Ar žinote kokia pati pagrindinė ir svarbiausia energija, kuri absoliučiai viską išvalo, atstato ir kuria? Sakysit meilė ir nesuklysit. Bet kokia meilė? Nes jų būna įvairių. Tačiau yra viena, kuri savyje apima viską - BESĄLYGINĖ MEILĖ. šTAI Ką reikia aktyvuoti savyje ir stengtis atiduoti visiems iki paskutinio lašo. Tik tada prasidės tikrasis valymasis iš vidaus ir atgimimas iš vidaus.

Добавлено (18.09.2011, 12:20)
---------------------------------------------
Setai,

aš šiaip irgi norėjau tau pasiūlyti pabandyt pažiūrėt savo niką. Kadangi tu jau gali matyti, pabandyk pamatyti ar tinka jis tau, jei tinka tai kiek ir ką duoda, jei ne tinka, tai kuo tau kenkia. Čia tik šiaip pasiūlymas ateičiai smile Gal būt tau tai bus įdomu. Kiekvienas iš mūsų turi savo vardus iš praeities ir yra vardai, kurie turi jėgą, nes su juo mes buvome pasiekę tame gyvenime dvasinių aukštumų. Ir tuos vardus galima vėl "prikelti" ir naudoti, nes vardai gali tiek padėti, tiek ir kenkti.

 
SetData: Sekmadienis, 18.09.2011, 12:53 | Pranešimas # 72
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote
Neįsižeisk Setai, bet tavo EGO reiktų vėžimais vežti. Dėl slapyvardžių spontaniškumo, tai galiu pasakyti atsitiktinumų nebūna. Galiu tiksliai pasakyti, kai išsivalysi nuo EGO, tai matysi kas šalia tavęs stovi ir tas kas stovi Tau daug ką paaiškins.

Gali būt, bet mano nuomonės taip lengvai nepakeisi. Tas tavo kartojimas EGO man priminė ECO, Graikų namų dievą, igri mano naudojamą niką.. Set(h) reikšmė:
Quote
In the Bible, Seth was the son of Adam and Eve, he was born after the murder of Abel by his twin brother Cain. Seth is noted as the son of Adam from whom Noah, Abraham, Jacob, Joseph and consequently David and Jesus are descended. Seth or Set was also an evil and powerful god to the ancient Egyptians who was ruler of destruction and chaos.

^ nežinojau, žinoma-> Egiptiečiai davė tris reikšmes vardui Set: dvėjonių skleidėjas, desertyras ir girtuoklis(English -instigator of confusion, deserter and drunkard), o pats dievas yra audrų, dykumų ir chaoso valdovas.

Nei vienas iš jų neapibudina manęs, bet ir netrugdo man niekaip.


Pranešimą pakeitė Set - Sekmadienis, 18.09.2011, 12:55
 
sniegenaData: Sekmadienis, 18.09.2011, 13:17 | Pranešimas # 73
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 8
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Galiu EGO pakeisti į puikybę. Ar bus suprantamiau. Pripažink, kad visi to turi. Tame tarpe ir Tu. O vardą Set visai neatsitiktinai pasirinkai. Gali taip nesakyti. Va, kodėl taip padarei - aiškinkis. Nors Tau ir nepatinka kai kažkas paminėjo Dievą, bet galiu pasakyti, kad niekas nevyksta be jo leidimo. Net Tavo sugebėjimai, kuriuos turi, viskas su Jo žinia. Kam Tau to reikės, aiškinkis. Nuorodų aplink visada yra.
 
RmXasData: Sekmadienis, 18.09.2011, 17:27 | Pranešimas # 74
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Set)
kis, turinti centrą (vyzdį), bet neturinti pabaigos, kaip čia pasakius... Net nežinau


Hm .. as ka kita maciau .. ir ydomu ka ji dare .. kumscio dydzio galvyte- akys burna matesi visa geltona ir sviete lyg saule .. sklande netoli mano lovos.


Netikra gimimo data
 
SetData: Sekmadienis, 18.09.2011, 19:22 | Pranešimas # 75
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXas, tu kitaip galvok. Dėl kokios priežasties galėjo pasirodyti tau, kodėl tai įvyko, ir kokie gali būti to padariniai? Aš pamačiau jau kritinėj situacijoj būdamas, tad tai suprantama priežastis. Kas būtų buvę jei nebūtum pamatęs ir kas dabar įvyko, nes pamatei?
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Поиск: