Penktadienis, 19.04.2024, 11:49
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
xMxData: Ketvirtadienis, 03.01.2013, 16:31 | Pranešimas # 976
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Dėkųi biggrin
 
DoremiData: Šeštadienis, 05.01.2013, 12:43 | Pranešimas # 977
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
alioooo, nibiru
su gimtadieniu
 
spurgelisData: Trečiadienis, 09.01.2013, 11:59 | Pranešimas # 978
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
"...susitaikiau su dabartiniu gyvenimu ir man nebereikia iššūkių. Tetrokštu ramybės.
turėčiau jaustis laimingu žmogumi-<...>man labai sekasi;jau dvidešimt septynerius metus esu vedęs mylimą moterį; mane supa žmonės,kuriais galiu pasitikėti;skaitytojai visada rodo man pagarbą sutikę gatvėje. kurį laiką šito man pakako,bet pastaraisiais dvejais metais tai manęs nebetenkina.
nejaugi tai tik laikinas konfliktas? Nejaugi nepakanka ištarti įprastinių maldos žodžių, pagerbti gamtos, tarsi ji būtų Dievo balsas, žavėtis aplinkos grožiu? Iš kur šis noras eiti toliau, jei jau esu įsitikinęs,kad priėjau ribą?
KODĖL NEGALIU BŪTI TOKS KAIP MANO DRAUGAI?
Lyja vis stipriau, ir aš nieko negirdžiu, išskyrus krintančių lietaus lašų sukeliamus garsus. Esu kiaurai peršlapęs ir negaliu pajudėti. Nenoriu iš čia išeiti, nes pasiklydau ir nežinau kur link eiti.<...> jei iš tiesų būčiau priėjęs ribą, šis kaltės ir nusivylimo jausmas jau būtų praėjęs. bet taip nėra. Baimė ir šiurpulys. Kai nepasitenkinimas neišnyksta, reiškia, kad Viešpats tą nepasitenkinimą pažadino dėl vienos vienintelės priežasties-reikia viską pakeisti, žengti pirmyn.
Man jau yra tekę tai išgyventi. Visada man atsisakius paklusti likimui, kažkas labai sunkiai išgyvenama nutikdavo mano gyvenime. Kaip tik tragedijos dabar ir baiminuosi. Tragedija-tai radikalus pokytis mūsų gyvenime, ir ji visada susijusi su netektimi. Kai susiduri su netektimi, veltui stengiesi atgauti tai, kas jau liko praeityje. Verčiau pasinaudoti didele atvira erdve ir užpildyti ją kuo nors nauju. Teoriškai kiekvienas praradimas yra naudingas; praktiškai,kaip tik tada mes imame kvestionuoti Dievo buvimą ir savęs klausiame: ar aš šito nusipelniau?
,,Viešpatie, saugok mane nuo tragedijos, ir aš vykdysiu tavo nurodymus,,-
Vos spėjau tai ištarti mintyse, pasigirsta griaustinis ir tvykstelėjęs žaibas apšviečia dangaus skliautą.
Ir vėlei baimė ir šiurpulys. Ženklas. Aš čia bandau save įtikinti, kad visada atiduodu tai, kas manyje geriausi, o gamta man porina kaip tik priešingai: tas, kas yra įsipareigojęs gyvenimui, niekada nesustos eiti pirmyn. Šią akimirką dangus kovoja su žeme, siaučia audra, kuriai pasibaigus oras taps grynesnis, o laukai-derlingesni. Tačiau siautėjant audrai griūva namai, virsta šimtamečiai medžiai, vanduo apsemia rojų primenančias vietoves.
<...>
Aš lietui nesipriešinu. Švysčioja žaibai, o beglobiškumo jausmas užleidžia vietą teigiamam jausmui-tarsi mano siela pamažu būtų plaunama atleidimo vandeniu.
Palaimink ir būsi palaimintas.
Žodžiai, visai natūraliai nuskambėję iš mano vidaus-tai išmintis, kurios nežinojau turįs. Priešingai, žinau, kad ši išmintis man svetima, nors ji retkarčiais pasireiškia, neleisdama abejoti viskuo, ko išmokau per visus šiuos metus.
Didžioji mano bėda glūdi štai kur-nepaisant tokių akimirkų,aš nesiliauju abejojęs. ..."
(ištrauka iš Paulo Coelho "Alefas")


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
NIBIRUData: Trečiadienis, 09.01.2013, 12:38 | Pranešimas # 979
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 9
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as ,anunakiaisapsikabinejusi, lindziu tamsoj ir seku jusu zemiska gyvenima. biggrin .Aciu uz sveikinima smile Turiu rysio problemu wacko
 
DoremiData: Trečiadienis, 09.01.2013, 15:11 | Pranešimas # 980
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
uu, nibiru, vargšelė, duok į snukį anunakiams angry
naraijanaaaa, alio, su gimtadieniu, je, je
 
valdasData: Sekmadienis, 13.01.2013, 14:19 | Pranešimas # 981
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 11
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Reikšmingiausias 2012 m. filmas http://vk.com/id148392150#/id148392150?z=video148392150_164212508%2F8f47d192466b868556
Žiūeėti visiems, svajojantiems apie laisvą žmoniją.
 
DoremiData: Sekmadienis, 13.01.2013, 18:58 | Pranešimas # 982
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdai, o kaip tu įsivaizduoji laisvą žmoniją?
be sistemos?
pabandykim pasvajoti apie laisvą dabartinio žmogaus gyvenimą
gyvenam mes visi šiandien
štai eina valdas po darbo, plumt-ir lūžo koja
ką valdas daro?
ieško ti kas jam koją sugipsuotų, o kaip ieško be sistemos?
man įdomu kaip ieško
štai ožkelės vaikučiams reikia mokytis, būtų gerai turėti švietimo sistemą, bet jos nėra, ožkelė braižo pagaliuku smėlyje rašmenis ir moko savo vaikus
niu, koks truputį žalias grįžes randa apvogtą savo butą, jis nežino kas apvogė ir bando pats ieškoti vagių, nes nėra teisėsaugos sistemos
o sakykim, do išgyveno sunkų netekčių periodą, do nežino kaip gyventi, visi kurie kuria čenelingus jai nežinomi, religinės bendruomenės nėra, dievo nėra, visi gyvena taip kaip nori
sugalvojo xmx ir išėjo į mišką gyventi, ten augina bites, užsinorėjo montė medaus, atėjo pas xmx ir prašo medaus, xmx, sako, kad negalima dar kopinėti,
monė nieko nesivaržydamas iškrato avilius, prisivarvina kibirą medaus ir važiuotų į norvegiją, bet pašiks- nėra susisiekimo šiandien,
galbūt koks laivas pasirodys po kokios savaitės, neaišku, nes nėra ryšių sistemos, nėra dalijimosi informacija sistemos, googlė atsisakė dirbti, kai buvo panaikinta piniginio atlygio sistema,
o kaliningrado rusai pamanė kad reikėtų prisijungti suvalkijos žemes ir pirmieji pradėjo kurti politinę sistemą su visais politikos atributais, visų pirma karas
ar dar rašyt?
o gal čia kas norėjo apie eglę žalčių karalienę?
tongue tongue tongue
 
valdasData: Sekmadienis, 13.01.2013, 20:27 | Pranešimas # 983
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 11
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Apie laisvą žmoniją ir naują sistemą labai aiškiai ir suprantamai parašė Diana Kuper knygoje "2012 ir po" (lietuviška, yra knygynuose). Kažin ar įmanoma išsamiau paaiškinti. Mano įsitikinimu sistema jau keičiasi. Rizikuoju būti sukritikuotas, bet manau, kad tų pasikeitimų priežastis išorinė. Pasaulis keičiasi dėl intensyvėjančio spinduliavimo iš galaktikos centro ir dėl to keičiasi absoliučiai viskas. Spinduliavimo maksimumas bus apie 2015 m. Šis spinduliavimas - tai permainų katalizatorius.
 
DoremiData: Sekmadienis, 13.01.2013, 20:34 | Pranešimas # 984
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
prašau plačiau apie spinduliavimo reikšmę žmonijos smegenims,
tik apsieikim be pasakų, kad įvyks stebuklas ir žmonės pasikeis arba atvyks flotilė ir šviesuolius išsiveš
dar neaišku kas, esant extremalioms sąlygoms išlikimui, sutryps prastas kaimietis šviesuolį ar šviesuolis tiesiog nužudys tą dvejojantį kaimietį
 
valdasData: Sekmadienis, 13.01.2013, 21:14 | Pranešimas # 985
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 11
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man vienas iš didžiausių stebuklų pastaruoju metu tai Sirijos išlikmas. Nu niekaip amerikonams nepavyksta karo įžiebti. Anksčiau jiems viskas paprasčiau būdavo. O mažų stebuklų apie save matau labai daug. Pirmiausia - bundantys žmonės. Aš jų sutinku daug. Ar Virgio puslapio atsiradimas to nepatvirtina? Pažįstu jaunų žmonių, metusių visus miesto patogumus ir įsikūrusių kaimuose. Ne antstolių išvaryti iš butų, o turėję gerai apmokamus darbus. Kaime įsikuria todėl, kad nori gyvent naujai, laisvai, daryti tai, ko širdis trokšta. Užsiima gamtine žemdirbyste, o aukščiausios kokybės daržovių pirkti miestiečiai važiuoja Rokiškio rajonan net iš Klaipėdos. Spindi tų jaunų žmonių akys, jie turi aiškų tikslą ir žino kaip jį pasieks.
 
OzkelaData: Sekmadienis, 13.01.2013, 22:31 | Pranešimas # 986
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Valdai, aš irgi už tai,kad žmonių akys žibėtų, tik neramina vienas dalykas- prisiskaito knygų ir pagalvoja-oooo, štai čia mano. Ne sielos poreikiai kalba, o savotiška mada brautis kažkur- vegetarizmas, kaimas ar dar kas. Toks jausmas,kad dauguma užvaldyti pardavusio ferrari. Taip pat pilna Anastasijos prisiskaičiiusių, aišku,galima daug iš ten paimti, bet nebūtina nerti stačia galva, kai galbūt autoriui tai tik verslas.
 
virgisData: Pirmadienis, 14.01.2013, 00:06 | Pranešimas # 987
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Цитата (Doremi)
prašau plačiau apie spinduliavimo reikšmę žmonijos smegenims,

kiek kartų rašiau apie tuos procesus, kaip į sieną ir vėl iš pradžių, ar jūs taip greitai užmirštat, ar skaitot iš vis nesigilinant.
Žmogus tik atėjęs ir tai jau perskaitęs ir žino.
http://atsibudimas.ucoz.com/news/kosminiai_ciklai/2011-11-16-242
http://atsibudimas.ucoz.com/news....-12-349
 
jugneleData: Pirmadienis, 14.01.2013, 00:33 | Pranešimas # 988
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ozkela, nu ne mada čia visai. O jau ir ferariai ir Anastasijos seniausiai perskaityti biggrin Žmonės išties bunda ir pradeda daugiau suprasti, žinoti ir t.t. Aš atsimenu galvojau...kaip čia dabar bus su tais kaimais...kas turi atsitikti, kad vėl jaunimas grįžtų į gamtą. Atrodė kažkas nerealaus ir neišsprendžiamo. Ir še tau. Grįžtam, grįžtam į kaimus smile
Iš kitos pusės, kad ir Anastasijų prisikaitę....
 
BraskeData: Pirmadienis, 14.01.2013, 02:05 | Pranešimas # 989
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
as tai su mielu noru i kaima. cia kaip ir tikslas mano. bet su dusu ir balta patalyne. man Anastasija kazkaip nia biggrin

į dangų su čebatais
 
OzkelaData: Pirmadienis, 14.01.2013, 08:12 | Pranešimas # 990
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Vakar kažkodėl viskam prieštarauti norėjau cool Visaip būna, prisiminiau atvejį, kai vienas diktavimų vedamas į kaimą išvarė.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: