Penktadienis, 26.04.2024, 14:03
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
virgisData: Šeštadienis, 05.11.2011, 15:28 | Pranešimas # 226
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Benas)
aip galima vadinti tokį "briedą" įrodymais? Pasiskaityk kąs yra tie "mokslininkai" ir kokiais metodais jie veikia. Ten paminėtas ir tavo straipsnyje minimas V. Poponinas
http://www.humanism.al.ru/ru/articles.phtml?num=000338

"Как следствие подобных “открытий” следует расценивать появление в Интернете информации от Владимира Попонина, известившего человечество о существовании “фантомов” ДНК. ДНК можно из раствора убрать, а “фантом” останется." Tai čia tavo paneigimas. Pradedi juokinti biggrin
Ir dar, aš tau padėkojau jau už suteiktas pamokas ir jas išmokau. viso gero ir sėkmės
 
valdismartinData: Šeštadienis, 05.11.2011, 17:42 | Pranešimas # 227
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
To RmXas. Labai idomi tema. Kaip pritraukti mergina. smile
Daug apie tai masciau. smile
Gal tiksliau butu kaip pritraukti grazia moteri, kokia tai gerule, kuria galetum labai jau myleti biggrin Tokia labai kokybiska moteriska mazule smile ania RmXas? smile
Yra gera knyga A. Guoga.Isdryskite buti vyrisku.ar kazkaip taip. Ten raso ka reikia daryti, ir ka sakyti. smile Gera knyga smile
Tada yra youtube, ten galima rasti begale geru patarimu. aisku anglu kalba. Attract woman.
zinoma vizualizuok, rask google savo svajoniu moteri ir isivaizuok kaip jus esate kartu.
Gerule apie kuria eina esme, buna viena, na gerai tarkim 2-3 visame akropolyje. Jos turi apsauginius arba vairuotojus:D taigi retai jos buna vienos, ir dar reciau vienisos smile
tai gi tu ieskai tos 1% is 100% ir tai jei ne reciau pasitaikancios gerules.
Tarkim tu privizualizavai susitikima, ir tau likimas ismeta sansa, kurio tu taip laukei smile
Ka tu jai pasakysi? kiek laiko tau pavyks islaikyti idomu pokalbi, kitaip sakant kaip tu ja suzavesi? smile 99% kad jinai pasakys jog turi vaikina, bet as turiu gera priesnuodi smile
Moteris nori vyrisko vyro labiau nei tu grazios moters.
kaip iranki galima naudoti juoka, sarkastiskas juokas pats tas ko reikia.
Zodziu vizualizacija gerai bet kaip ir praranda prasme, kam gaisti laika jeigu gali pamates ja priieiti, o ne vizualizuoti menesi laiko.
asmeniskai as nesugalvoju ka galeciu ateiti ir pasakyti kazka nesavanaudisko. vistiek viskas apie tai sukasi smile
Geriausiai budas yra pasitelkti manija, pykcio energija, buti ypatingu savanaudziu, spinduliuoti labai daug vyriskos energijos, visada laikyti kontrole, bet kurioje situacijoje, ypac pokalbyje, visada zinoti ko nori, erzinti ja, visaip kabinetis ir t.t. tai esu isbandes veikia geriau nei gerai. smile
o visa tai daryti yra nusiteikti pries visata, tai daryti nera gerai, bet tu gali daryti ka nori zinoma. cool
Zinoma gali bandyti apsirengti sutana, ar moksliuko isvaizda ir tada bandyti suzaveti ja. biggrin
joms patinka BMW, pastebek tuos vyrukus kurie vairuoja bmw, visi vienodi jie man, sukuosena, apranga, manieros ir t.t.
Gal Villiari galetu mums padeti smile kaip mums va sviesos darbuotojams nusikabinti mazule? smile be ego? smile


 
RmXasData: Šeštadienis, 05.11.2011, 18:02 | Pranešimas # 228
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (virgis)
Labas, kur buvai dingęs tiek ilgai?
Dėl tavo klausymo ir vizualizacija, siūlau paskaityti mano straipsnį http://atsibudimas.ucoz.com/news....-20-216
Ten rasi realius įrodymus eksperimentais, kaip tai vyksta.
Pasiek absoliučios ramybės būseną ir mintyse nuoširdžiai įsivaizduok ir pajausk, kad tai jau įvyko nors 5 sekundėm, kaip ten patariama. Nors tas nuoširdžiai, nėra taip paprasta, kai mes prikaišioti visokių slopinamų programų, blokuočių ir t.t.


Labas .. persikeliau is lietuvos i anglija gyvent ir dirbti . Maziau laiko liko skaitymui . Visu pirma turiu viska susitvarkyt, tai uztruks kol galesiu vel eiti savo keliu . O dbr reik man savo zmogiska nora ispildyt smile


Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Šeštadienis, 05.11.2011, 18:07 | Pranešimas # 229
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Benai jei visa savo enegija skirsi logikai, teleskopui, ir lenino batams. Tai ir turesi teleskopa su lenino batais.
tavo vaikams tai tikrai patiks, bet ar patiktu zinoti kad ju tevas terorizuoja kitus zmones bandydamas irodyti savo tiesa.
visiems butu lengviau isivaizduoti kad taves nera bet tiek to.
TAIP BENAI TU ESI TEISUS DEL VISKO,TAVO LOGIKA TEISINGA IR TELESKOPAS TAVO GERAI RODO, IR TU PATS PROTINGIAUSIAS IS CIA VISU, AR NET KARTU SUDEJUS VISUS. TAVO INTELEKTAS TOKS DIDELIS KAD MANE VERCIA NUSILENKTI TAU.
SAUNUOLIS BENAI !!!
 
xMxData: Šeštadienis, 05.11.2011, 18:08 | Pranešimas # 230
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Benai,
Jei nenori tikėt, tai ir prikursi krūvą argumentų, kodėl taip nėra ir pan. Net nesitikėjau, kad toks skeptikas esi... Pramerk akis. Taip paveiktas esi...
Sakysi, mes čia pasimętę, paveikti.. - gali būt(mes tai pripažystam), bet ne taip, kaip tu. Pradėk nuo savęs. Skirk laiko šiek tiek sau, savęs tyrinėjimui, o ne kažkiokių mokslininkų klausimuisi.
Tau juokas ima iš mūsu - mum iš tavęs.

Quote
Ir man tai patinka, nes būdamas plačių pažiūrų, turiu vien privalumų prieš siauresnes pažiūras turinčius, tikinčiuosius, tokius kaip jūs
Apie kokias plačias pažiūras čia kalbi? O gal pažiūros tavo siauros? Nes i viską žiūri tik iš vienos pusės, skeptiko pusės, remiemiesi tik mokslu, viską aiškini mokslu. Pats nepastebi, kaip į tai įklimpęs.
Tiki tuom ką nori tikėti - nieko kito nematai.

Quote
kaip galima vadinti tokį "briedą" įrodymais?
Tą patį galiu pasakyt apie tavo argumentus, kurie taip pat nieko neįrodo. Virgis vis bando tau paaiškint, o kadangi tu iš ankso nusistatęs prieš visus, tad, kad ir kokį gerą yrodymą tau pateiktų - tu nepatikėsi ir pradėsi rankiot visokius argumentus, kurie tai paneigtų. Pats tūrbūt nesuvoki, kaip tampi Biorobotu, tad išklausyk kitų pastabas apie tave, nes kiti pastebi daugiau negu tu gali pastebėti.

Kiek kartų buvai paklaustas Villari: Ką čia veiki su tokiu nusistatymu. Man atrodo, kad pasamoniniam lygyje, tu nori įpirši savo tiesą ir nori, kad kas nors su ja sutiktų, o jeigu, kas ją pripažysta, tai jauti pasitenkinimą ir kartu paskatinimą skleisti ją toliau.

Kaip aš suppratau - tu netiki čia esama informacija, tad prasakyk, prašau, kuom tu tiki, ar ką tu pripažysti? Ar sutinki su tuo, kad esi mulkinamas per Masines informavimo priemones, ar sutinki, kad esi sekamas? Pasakyk, man tikrai įdomu.
 
RmXasData: Šeštadienis, 05.11.2011, 18:21 | Pranešimas # 231
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin .. Turiu taikiny ir noriu padaryti kad apie mane galvotu smile .. pirma man parasytu turiu jos numery esam viena karta pasimate smile noriu kad ji pirma parodytu iniciatyva smile nevienas nenori buti vienas smile

Netikra gimimo data

Pranešimą pakeitė RmXas - Šeštadienis, 05.11.2011, 18:45
 
valdismartinData: Šeštadienis, 05.11.2011, 18:44 | Pranešimas # 232
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ANEKDOTAS

Grista Beno zmona is darbo.
Benas; - Ar matei kokia vakar grietine parnesei?
Zmona; - Ne nemaciau, o kas?
Benas; - Jos galiojimas sian baigesi, nemanai, kad tai visiskai nekonstruktivu, nelogiska ir absurdiska?
Zmona; - O taip Benai, begu pakeisiu i sviezesne!
Benas; - Tu isprotejai!?! ar zinai kaip devesi tie nauji batai, kur nupirkau ana savaite!?!
Zmona; - Atsiprasau Benukau, ka dabar darysim?
Benas; - Batai nusidevetu uz 15lt o grietine kiek kainuoja!?! Ech sake man mama, nepaklausiau.
Zmona; - Benukai tu pats protingiausias visam pasaulyje, sugalvok ka nors.
Benas; - Petriuk, nubek i parduotuve!!!
Petriukas;- Negaliu teti dabar su kasparavu sachmatais losiu is 5000lt, butu nelogiska prakisti tokia suma.
Benas; - Teisingai Petriuk! Padaryk ji! Va mano vaikas! Saunuolis!
Zmona; - Tai ka dabar darysim?
Benas; - Ka Ka!!! Viska pats turiu padaryti.
 
RmXasData: Šeštadienis, 05.11.2011, 18:55 | Pranešimas # 233
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Cia prie ko sujungei du anegdotus biggrin

Netikra gimimo data
 
SetData: Šeštadienis, 05.11.2011, 23:32 | Pranešimas # 234
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jūs tikrai elgiaties kaip kokie tikintieji, žmogus užduoda klausimus, bando logiškai diskutuoti, bet ne... Prasideda jūsų nesamonės su idijotiškais anekdotais.
Atsibuskime, bet tuos, kurie uždavinėja klausimus siunčiam ... ?

Quote
o visa tai daryti yra nusiteikti pries visata, tai daryti nera gerai

Iš kur žinai kad nusiteikti prieš visatą? Kodėl tai nėra gerai? Man čia skamba kaip iš piršto laužtos taisyklės, kurias laužyti nevalia, bet juk tai taip kieta? Nu bent jau taip aš supratau.

"Gamtoja nėra gerio ar blogio, yra tik žmogus." Kiek pamenu tai vis dar galioja, ar jau nebe?
 
valdismartinData: Sekmadienis, 06.11.2011, 09:40 | Pranešimas # 235
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
cia mano idiotiskas anekdotas, jie ne prie ko smile kuris buvo tik tarp kitko, tiems kurie turi humoro jausma. Atsakomybe priesiemu as ne jie. Yra visata ir universal lore. siekti tikslo naudojant pykti nera gerai. gamtoje gal ir ne bet zmoguje tai jau tikrai visko yra. Set tu pastoviai klausi klausimu i kuriuos jau senai pateikti atsakymai. jeigu nori kad galiotu tai ir galioja jei ne tai ir negalioja. Kokia energija spinduliuoja anekdotas? ar raides gali buti blogos? o zodziai? Tas kuris neturi humoro jausmo visada priims zinute kitaip nei tas kuris turi. Kas kur ka siuncia?
 
SetData: Sekmadienis, 06.11.2011, 12:21 | Pranešimas # 236
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Vėl
Quote
Yra visata ir universal lore
Quote
. Iš kur tai ištraukei? Iš kur tos žinios pas tave kaip ką daryti, kuom permtos?! Klausimai seniai atsakyti manęs nepaguodžia. Mane domina visi visų žinių šaltiniai.

Žodžiai be perteikiamų emocijų būtų kažkoks kratinys, neturintis jokios prasmės, turintis šiek tiek teigiamo ir neigiamo, o bendrai nulį.
 
valdismartinData: Sekmadienis, 06.11.2011, 21:31 | Pranešimas # 237
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
to SET
chaneling, galaktic federation of light (nors jie labai nuobodus),
smile Lord SananDa smile
man tai nepatinka tavo neigiama energija, adresuota man. tau labai sunku itikti. turbut viska ka as parasyciau butu tavo atmesta. Kam tau tiek daug zinoti, zmoniu populiacija mazinsi? biggrin nenoreciau uz tai nesti atsakomybes smile
Kaip cia taktiskiau pasakyti. hhmmm... Gal galetum geriau paklausti vidmantaskun, jis daug daugiau zino uz mane.
Paklausk jo jis tikrai atsakys smile
nebent as pajusciau teigiama energija is taves man, ir tu paklaustum kazko nenuobodaus, tada as pasistenkciau atsakyti i viena kita tavo klausima smile
ir siaip as jauciu kad tu viska zinai tik erzini mane smile
ir siaip cia manes per daug smile
 
xMxData: Sekmadienis, 06.11.2011, 21:42 | Pranešimas # 238
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Erziniesi tu pats biggrin O Set - neutralus, kitoks nei tu, todėl tau ir atrodo, kad neigiama energija biggrin
 
SetData: Pirmadienis, 07.11.2011, 02:11 | Pranešimas # 239
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kaip keista, kad smailų nebuvimą vadini negatyvumu. smile :) smile :) smile :)
Gal geriau pasijuto teigiama energija dabar?

Pažiūrėjau tą SaLuSa, labaij jau skirta žmonėms įtikti ir suteikti pasitikėjimo savimi bei "užtikrinta" ateitimi. Man kažkodėl skamba kaip nauja religija, bet ką gali žinot, gal ir vyks pasikeitimas, jau porą tūkstančių metų vis dar bevykstantis. O gal ir ne ir tik bus dar vieni apsišaukėliai istorijoje, neprisiminti.
Naujos pasakos, bet vistiek trūksta ten man kažko... Viskas teigiama, gražu, aukštos vibracijos, aukštos energijos. Tai ne man, gal kaip stebėtojui patiktų kas nors naujo, bet ne daugiau.
Tikiuosi žinai kaip teigiamas traukia negiamą ir atvirkščiai. Tad neigiami dalykai tau gali pasirodyti labai teigiami, o juk SaLuSa gali būti neigiama?
Pamąstyk ir netikėk aklai viskuom ką pasakoja, nes aš tai matau tik tau palankią pasaką, kuria tu pasikliauji. Vėl tamsieji amžiai...

Virgi, gal išeitų kaip nors atnaujinti, pagražinti šį puslapį? Labai atsibodo tamsūs šriftai, norisi ko nors malonaus akiai!
Pvz. background paveikslėlį kokį gražų iš čia http://www.google.com/search?q=nebul]čia[/url].a&tbm=isch&hl=en&cr=&safe=off&orq=nebula&tbs=isz:lt,islt:20mp

URL BB kodo neišejo parašyt kažkodėl... [ URL=xxx][/URL] (Tarpą padėjau sąmoningai.)


Pranešimą pakeitė Set - Pirmadienis, 07.11.2011, 02:27
 
xMxData: Pirmadienis, 07.11.2011, 09:09 | Pranešimas # 240
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man tai patiko tas Metatronas. Pagal jį turi aktyvuotis, kažkokie kristalai, ir nebelekada, o būtent 2011-11-11 11:11:11. Graži skaičių kombinacija smile Bet pagal kurį lailkrodi čia reikia orentuotis ? biggrin Kuris pasaulio laikrodis yra teisingiausias ir atinka visatos ystatymus? biggrin
jug visatoj preitis, daburtis, ateitis egzistuoja vienu metu biggrin - Laikas tik iliuzija.
Ner logikos... O gal aš klystu? - gal man reikėtų jaust širdimi? biggrin Gal ji sudurs galą su galu? happy
Ką mes žinom, kokie yra tų ateivių tikslai, gal jie tik dangstosi gėriu?
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: