Penktadienis, 03.05.2024, 12:10
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
ViliariData: Penktadienis, 28.10.2011, 09:51 | Pranešimas # 211
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aš čia, valdismartin smile

Kaip matau, diskusijos toliau verda. Benai, malonu tave matyti smile Beje, Benai, širdis kalba. Ne žodžiais, sava kalba. Ir manau tu pats tą gerai žinai. Bet galbūt nekreipi į ją dėmesio. Juk kai žiuri į savo mylimą moterį, ar vaikus, tau joje pasidaro šilta? Ji virpa iš džiaugsmo? O kai jautiesi nejaukiai, nesaugiai, ką tuomet jaučia širdis?

Ir beje, tai ką gi tu veiki šiame forume? Gelbėji paklydusiuosius? smile Bet gelbėti reikia tik save. Visos nuomonės, visos pažiūros ir gyvenimo pajautimai turi teisę gyvuoti greta, ir kiekvienas iš mūsų turi teisę priimti realybę savaip.

Добавлено (28.10.2011, 09:51)
---------------------------------------------

Quote (Benas)
tai ką tu čia veiki? debesis gainioji, medinius akmenis materializuoji, pini lenciūgus..? Nėra efektyvesnio savišvietos ir pažinimo kelio, kaip nuoseklus kritiškas konstruktyvus ir logiškas ieškojimas... na, čia man ir tokiems kaip aš. Tokiems kai tu yra informacijos gavimas iš patikimų "x failų" šaltinių


Benai, Benai smile O kur pakantumas, tolerancija ir meilė artimam?
 
valdismartinData: Penktadienis, 28.10.2011, 20:25 | Pranešimas # 212
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
va Viliari grizo smile ir su pagalba smile
Benai musu didziausia svajone kad visi zinotu tai ka mes zinom, tik tiek. smile
informacija yra manyje, ten jos ieskau, ir as radau ko ieskojau, lukesciai virsyti simtus tukstanciu kartu smile
kai atrandi tai, tai ta logika pasidaro kaip, net nezinau kaip pasakyti, sunkus, nepatogus budas informacijai gauti nzn kaip kokia atgyvena, kuri smegenim kontroliuoti skirta.
As noriu tik skirti meiles energija kitam.
As kuriu savo realybe, ta roju kokio as noriu.
tu irgi gali daryti ka tik nori smile patinka logika tai valio smile
mano x failas man info atsiuncia labai greit, reik tik minties. o va su ta logika turbut uztrukciau ilgiau smile

p.s Viliari o tu esi is vln? smile

 
xMxData: Penktadienis, 28.10.2011, 21:27 | Pranešimas # 213
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kad ne visi šaltiniai yra patikimi. Yra tokių, kurie bukina žmones. Kaip ir naujosios mados - pvz. vegetarizmas. Aš nesakau, vegetaru būti blogai, bet valgyti vien daržoves, būtent Genetiškai modifikuotas, yra dar blogiau nei valgyti, kartu su mėsa. Tad visiškai proto, logikos atmest negalima. Kartais reikia jug paanalizot informaciją, o ne iš karto aklai ją tikėt.
Jeigu niekas nesikeis - baltųjų visai neliks pasaulyje, o po to ir visos žmonijos.
Ir dar dėl visų šių streikų, protestų pasaulyje. Žmonės valdomus pykčio, labai lengva suvaldyt, reikia stebėt ir tikėtis, kad šie protestai neatisuktu prieš juos pačius. Dauguma pasipiktinę dabartine valdžia, dabartine valdymo sistema, bet užtektų pastatyt koki nors dievą, padaryt vieną tikėjimą, ir vėl viskas gryštų i vėžias - žmonės ramiai sau toliau vergautų, manydami, kad vėl yra laisvi. Ir taip iki išnykimo... Gerai, aišku, būtų, kad to neivyktų.
 
ViliariData: Penktadienis, 28.10.2011, 23:14 | Pranešimas # 214
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin,

Labai teisingi žodžiai. Matai, ir bambalio pagalbos nereikia))))))) Taip, aš iš Vilniaus.

xMx,

kodėl tokios niūrios mintys?
 
xMxData: Šeštadienis, 29.10.2011, 09:52 | Pranešimas # 215
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nera jos tokios niūrios smile - tik, kad labiau realistiškos. O galbūt man jau atsibodo matyt, kaip žmonės yra mulkinami per masines informacijos priemones ir to nesupranta. O kas ne per ten, tai dar per neva kažkokius dvasinius mokytojus, kurių skelbiama informacija vis keičiasi. Dvasiškai tubulėti reikia, bet netikėti žodis į žodį. Žiūrėsim, matysim. Reikia tikėtis, kad žmonės keisis.
 
SetData: Šeštadienis, 29.10.2011, 17:30 | Pranešimas # 216
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx, jau senai nebesitikiu pasikeitimo žmonėse, tai turi būti savaiminis procesas, kol žmonės bus papekami niekučių, kurių reali reikšmė gyvenime yra menka, tol niekas iš esmės nepasikeis. Negana to dar tas visas proto plovimas, TV, PC, WIFI smartphone ir t.t.... Labai tikiuosi kad dabartinė pasaulinė valdžia sužlugs, kaip buvo anksčiau su didžiosiomis imperijomis. Kad ir kiek aš bemasčiau, tai be apokalipsės niekas čia esminio nepasikeis.
 
valdismartinData: Sekmadienis, 30.10.2011, 00:21 | Pranešimas # 217
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kai zinai tiesa nebesunku atskirti iliuzija nuo tiesos. Tiesa>Meile>Sviesa.
Tv labai stipriai veikia zmogu, jie gi praktiskai visi ziuri zinias.
per 50m zmogu programuoja tv, jie padarys viska ka lieps televizorius, plius visokios rianos su lady gagom, apie ka ten jos dainuoja, visi gi ten illiuminati vaikai. Ir taip jau 2010m tave programuoja viena linkme.
ne taip lengva ateiti ir pasakyti zmogui, va ziurek cia tiesa cia melas ir yra visai kitaip. jie net gi uzprogramuoti viska neigti, ka tu pasakysi, laikys tave beprociu. Nu kaip zmogus gali matyti jei ant galvos juoda kepure, eina ten kur liepia.
Jie meldziasi dievui, kad tik igytu kazkoki nieknieki.
Bet viskas bus gerai, cia tik laiko klausimas, kada zlugs samokslas pries zmogu.
kova laimeta 5 ismatavime pries gora.
Griuna jau sita piramide, tik kad jie tiek prisidirbe yra kad jiems patiems baisu kas bus jeigu??? tai ir stengiasi is paskutiniuju.
zinoma yra paruostos naujos iliuzijos, kas pakibs ant ju tas pakibs.
Nuostabus eksperimentas, kuris eina i pabaiga smile

 
SetData: Pirmadienis, 31.10.2011, 02:02 | Pranešimas # 218
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kas per penktas išmatavimas, gora? Pasipasakok savo istoriją. Noriu aš tave kritiškai įvertinti arba vergiškai pritarti.

Kas kur ko kaip kam kieno? Apšviesk mane, atlik savo misiją.

Gerai, užteks sarkazmo, bet man ištikrųjų įdomu.
 
VidmantaskunData: Pirmadienis, 31.10.2011, 13:01 | Pranešimas # 219
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
GINČYTIS NEVERTA....kam gaišti laiką ? Geriau man pasakykit kaip jūs įveikiat pyktį ? Ar kas galėtu pasidalyti savotiška išmintimi ? Ačiū...
 
xMxData: Pirmadienis, 31.10.2011, 16:49 | Pranešimas # 220
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tiesiog pastoviai palaikyk vidinę ramybę, ir tada, kad ir koks pyktis paimtų- jis greit preis biggrin
Arba, kai tave paėma kokia nors negera emocija - pažiūrėk i ją iš šono, isiaiškink ar tai tau naudinga, išleisk ją, o ne pasiduok jai smile
Keista, kad tu dar problemų su pykčiu turi biggrin
 
RmXasData: Penktadienis, 04.11.2011, 00:36 | Pranešimas # 221
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man idomu ka reika daryti kad pritrauktum norima mergina smile

Netikra gimimo data
 
xMxData: Penktadienis, 04.11.2011, 12:24 | Pranešimas # 222
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kam, kas galvoj.. biggrin Šeip Vidmantas čia buvo užsiminęs apie vizualizaciją ir visa kitką smile tik aišku dėl jo kalbėjimo tono buvo sukritikuotas smile
 
RmXasData: Šeštadienis, 05.11.2011, 01:22 | Pranešimas # 223
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kuo cia deta vizualizacija .. kiek zinau visi zmones visi daiktai yra suristi ir galima daryti itaka per atstuma .. kaip tai padaryti .. tiesiog galvoti apie tai uztenka ?

Netikra gimimo data
 
virgisData: Šeštadienis, 05.11.2011, 10:15 | Pranešimas # 224
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas, kur buvai dingęs tiek ilgai?
Dėl tavo klausymo ir vizualizacija, siūlau paskaityti mano straipsnį http://atsibudimas.ucoz.com/news....-20-216
Ten rasi realius įrodymus eksperimentais, kaip tai vyksta.
Pasiek absoliučios ramybės būseną ir mintyse nuoširdžiai įsivaizduok ir pajausk, kad tai jau įvyko nors 5 sekundėm, kaip ten patariama. Nors tas nuoširdžiai, nėra taip paprasta, kai mes prikaišioti visokių slopinamų programų, blokuočių ir t.t.
 
BenasData: Šeštadienis, 05.11.2011, 12:53 | Pranešimas # 225
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (virgis)
Ten rasi realius įrodymus eksperimentais, kaip tai vyksta.

kaip galima vadinti tokį "briedą" įrodymais? Pasiskaityk kąs yra tie "mokslininkai" ir kokiais metodais jie veikia. Ten paminėtas ir tavo straipsnyje minimas V. Poponinas
http://www.humanism.al.ru/ru/articles.phtml?num=000338

Добавлено (05.11.2011, 12:51)
---------------------------------------------
Specialiai Viliari, smile
Tai, apie ką tu kalbi, žmonės vadina meile - organizme vykstančių sudėtingų (materialių smile ) procesų visuma. Meilė gimsta galvoje... mąstymas - materialus procesas, materialiai įtakojantis organizmą (dėl ko jį galima įtakoti materialiais objektais, pvz. kirviu per galvą biggrin ). Organizme, susiklosčius tam tikroms materialioms sąlygoms, išskiriamos tam tikros materialios medžiagos, sukeliančios euforiją ir t.t. Meilę ir vėją galima matyti ne tik tiesiogiai, prapjovus smegenis ir ištyrus smegenų „mikroschemoje“ neuroniniais takeliais logiškai judančius materialius elektroninius impulsus ar erdvėje esančių materialių atomų judėjimą, bet ir per jų daromą materialų poveikį aplinkai. Meilę – galima pamatyti per žmonių vieno kitam tariamus žodžius (skleidžiamus garsus) ir veiksmus. Vėją pačiupinėti galima ne tik sausėjančiomis nuo kiekvieno gūsio akimis, bet ir plaukeliais ant odos, griaunamų pastatų, ošiančių lapų, gaudžiančių stulpų pavidalu. Meilė – materialus procesas.

Quote (Viliari)
Benai, Benai smile O kur pakantumas, tolerancija ir meilė artimam?


Ar gi aš nepakantus? Juk realiai žinau/vertinu, kad aplink mane pilna kitaip manančių, turinčių kitokią pasaulėžiūrą. Ir man tai patinka, nes būdamas plačių pažiūrų, turiu vien privalumų prieš siauresnes pažiūras turinčius, tikinčiuosius, tokius kaip jūs smile

Kodėl tikintieji yra tokie netolerantiški laisvamanių atžvilgiu?

Todėl, kad laisvamaniai nevengia pasišaipyti iš religinių teorijų, nes jiems jos atrodo kaip vaikiškos pasakos. Tikintieji nesugeba logiškai apginti savo teorijų ir pateikti įrodymų, nes jie to nepratę daryti. Su tikinčiaisiais diskutuoti remiantis logika neįmanoma. Pati sąvoką " tikėti" pagal apibrėžimą reiškia "priimti kaip tiesą, be jokių įrodymų". Todėl tikintieji pyksta ir tampa labai netolerantiški smile

Pvz., tu tiki, kad siela nemirtinga? Man siela - tarpusavyje susijusių reiškinių visuma objekte. Tokia siela, kokia yra apibrėžiama religijoje, neegzistuoja. Paprasčiausiai tikintieji dažnai nežino, kaip veikia jų mastymo aparatas smile ir ką tie "e-impulsai" ten daro. smile Todėl jie "sielai" priskirią nebūtų galių ir apie ją prisigalvoja visokių avangardų. Pvz. Žmogaus smegenys sudarytos iš milijardų milijardų elementariųjų dalelių susijungusių dėka egzistuojančių fizikos dėsnių. Smegenys ir jose vykstantys loginiai procesai išsivystė per 13,7 milijardus metų, vykstant natūraliai evoliucijai. Smegenyse vykstančių reiškinių visuma, pagal susiformavusią intelekto sandarą, ir yra žmogaus "AŠ" t.y. siela.

Добавлено (05.11.2011, 12:53)
---------------------------------------------
... ir dar kalambūras apie „jautimą širdimi“ ir pan. smile
Pvz. galiu pareikšti: įrodyk, kad purpuriniai drakonai neegzistuoja ar aplinkui Marsą nesisuka oranžinis Lenino batas. Ir kol neįrodysi, jog to nėra, aš tikėsiu, ...jog tai yra - egzistuoja purpuriniai drakonai, o aplinkui Marsą sukasi oranžinis Lenino batas. Gali nusipirkti naujausią teleskopą, krūvą radarų, pateikti nufotografuotą kiekvieną Marso milimetrą ir pareikšti, kad nė vienoje fotografijoje to bato neradai. Ne bėda... aš atsakysiu, kad tas... batas... yra nematomas ir neapčiuopiamas. Jį galima pajausti tik širdimi. Ir tai... gali padaryti tik tie, kurie jau tiki tuo batu. O protingiausiais laikomi tie, kurie tiki batu be įrodymų.
Jeigu mano tikėjimas purpuriniais drakonais ir oranžiniu batu besiremiantis tuo, kad visa tai mokslo pasaulis iki šiol nepaneigė, tau pasirodys kvailas... galėsi suprasti, kaip aš žvelgiu į argumentus tikėti dievu (siela, dvasia, ateiviais, vibracijom, aurom, čakrom, karma..) todėl, jog jis irgi ...nepaneigtas. Kiek kliedesių reikia paneigti, kad žmonės nustotų jais tikėti ir kurti naujus? Dievo egzistavimo hipotezės nepagrįstumas įrodomas panašiai kaip ir hipotezės apie "oranžinį Lenino batą". Apsidairyk aplinkui. Ar matai savo matymo lauke Dievą? Dvasių? Pragarą? Rojų? Velnią? Maldos irgi nepadeda visa tai pamatyti? Reikėtų suvokti, kad be realybės egzistuoja ir žmogaus fantazija, dažnai tampanti ne tik atradimų bet ir gražių legendų ar išgalvotų istorijų šaltiniu...

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: