Trečiadienis, 08.05.2024, 20:45
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
SetData: Pirmadienis, 07.11.2011, 09:39 | Pranešimas # 241
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Išmėtytai pagal pasaulį aktyvuosis ne vienu metu, pagal vietos laikrodį ir mum šakės. Čia tai man patiko!
 
ViliariData: Pirmadienis, 07.11.2011, 22:19 | Pranešimas # 242
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Benai,

ačiū už išsakytą nuomonę. Bet kaip jau esu sakiusi, tu mano tikėjimo nepakeisi, nes aš sau gaunu pakankamai įrodymų. Aš žinau ką matau, ką suvokiu. Puikiai suvokiu kad tai ne iliuzijos. Pinigų materializuot negaliu, bet susikurti gyvenimą tokį, kokio noriu galiu ir kuriu. Savo ruožtu aš tikrai nebandysiu tavęs kuo nors įtikinti. Aš neturiu tavo atžvilgiu tokios užduoties ir netgi leidimo smile

Beje, dėl meilės energijos. Sakai tai tik cheminės reakcijos smegenyse smile Tu pats jas matei? Ne. Bet kažkodėl patikėjai tuo smile O dėl tikėjimo, tu jį turi, tik tu tiki materialumo, tuo kas tvirta ir ką galima čiupinėti, uostyti, ragauti. Tiesiog tavo tikėjimas kitoks, paremtas logika. O ką tavo logika darys kai faktai pradės nebeatitikti logikos? smile

O dabar parašysiu tau kaip ne žmogus smile Esi labai jauna Esybė. Tavo planuose nebuvo prabudimo šiame gyvenime. Esi pakankamai neseniai pakliuvęs į materialumą. Todėl ir nenori nieko pažinti ir suprasti. Nes dar neesi pažinęs ir išbandęs iki galo materijos ir jos kietų energijų. Todėl linkiu tau lengvo pažinimo ir lengvos karmos. Tik va sau meilės galėtum negailėti smile Nes tavo Dvasia labai sudžiuvusi, o Sielą sunku įžiūrėti. Jausmai ir emocijos, kuom tu jas belaikytum, turi gyventi ir materialiame pasaulyje. Iškart sakysi, kad myli savo antrąją pusę smile Myli, nesiginčiju, bet ar visa širdimi?

Vaikinai,

nėra dieviško būdo pritraukti merginos smile Kas per mintys? Jūs galite pritraukti tik tą, kuri yra tikroji jūsų puselė. O į svetimas prašom nesikėsinti smile

Set,

apie kokias šakes kalbi? biggrin Kodėl manai kad mums bus šakės?
 
xMxData: Pirmadienis, 07.11.2011, 23:00 | Pranešimas # 243
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Viliari

Nemanau, kad Set čia rimtai pasakė. wink

O kaip ten tu reaguoji į visus chanenelgus? pvz: Salusa, Metatronas, Kavassilas... Kokia nuomonė tavo apie juos? smile
 
SetData: Pirmadienis, 07.11.2011, 23:19 | Pranešimas # 244
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ten tik šiaip, šiek tiek pašiepiantis pastebėjimas.
Villari, vertindama kitus tu nemanyk, kad čia yra atskleidžiamas viskas, tiesiog žmogus parodo kaip komunikuoja, ginčijasi, bet tai neturi daug bendro su pačiu individu, nes ta tavo "Sudžiuvusi dvasia" yra tiesiog minimalus emocijų perteikimas.

Man kažkaip mielesnis pavadinimas sielai, esybei ar dvasiai yra protas.

Pastebėjau kad mintys tikrai materializuojasi, bet menkiausia dvėjonė viską LABAI sujaukia ir vėl per naują...

Ar žinote kaip galima pasiekti visišką susikaupimą?


Pranešimą pakeitė Set - Pirmadienis, 07.11.2011, 23:20
 
xMxData: Antradienis, 08.11.2011, 00:47 | Pranešimas # 245
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Turbūt esi dažnai išsiblaškęs, o kai tai būna dažnai, tai sunku susikaupt.
Tarkim bandant susikaupt, pamegini atsipalaiduot ir apie nieką neagalvot, gali pradėt rodytis visokie vaizdai, bet į juos nereikia reaguot, tiesio reikia tik ramiai žiūrėt. Aišku čia labiau meditacijai tiktų, bet manau tai irgi padėtų. Aišku man sunku paaiškint, bet aš tai darau taip:
kyla noras, aš atsijungiu nuo pasaulio(atjungiu visas mintis) ir palieku galove tik tą norą, po to kuriu situaciją, darau kuo realistiškenę + primetu emocijų. Tik nereikia situaciju nuolat kaitalioti, nes čia kaip ir abejojimas gaunasi. Pastebėsi kiek tu gali pakeisti palygynus su kitais(nes dauguma to nežino). Galima kitiem ipiršt savo nuomonę, arba netiesiogiai valdyt juos, bet tai, kaip sako Viliari - negerai, prieš dievo valią, ir tau aš to nesiūlau. Aš tai tokių dalykų stengiuos nedaryt, bet vis iš įpročio kažką nuveikiu.
 
SetData: Antradienis, 08.11.2011, 08:35 | Pranešimas # 246
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tokį susikaupimą lengva pasiekt, aš kalbu apie visišką susikaupimą, kaip tavęs neveikia jokie išoriniai dirgikliai.
 
ViliariData: Antradienis, 08.11.2011, 09:11 | Pranešimas # 247
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Set,

apie sudžiuvusią Beno Dvasią aš pasakiau tiesiogine prasme. Aš ją mačiau realiai smile Jausmai čia ne prie ko, nes už emocijas apskritai atsako Siela, o ne Dvasia. Mūsų energetinės dalys "sudžiūna" kai negauna pakankamo kiekio dieviškų energijų. Ir aš žmonių apskritai nevertinu, priimu juos tokiais kokie jie yra. Bet jei reikia su žmogumi dirbti ar jam padėti, tada žiūriu į jo esmę, į gilumą. Nes tai kas paviršiuje, tėra kaukės, priimtos socialinės rolės. Dažnai pati asmenybė slepiasi po geroku sluoksniu "užgyvento turto" :).

O kam tau Set, susikaupimas? Kad valdyti savo mintis? Kad būti ramiam? Išoriniai dirgikliai nustoja veikti kai tavyje nebelieka neigiamų energijų, emocijų. Tada ir mintyse ramu ir pasauly priimi ramiai. Jei reaguoji į išorinius dirgiklius, pažiūrėk į ką konkrečiai reaguoji. Vadinasi tau reikia dirbti būtent su ta energija/emocija.

xMx,

į čenelingus reaguoju paprastai smile Kai turiu laiko paskaitau šiaip, įdomumo dėlei. Bet kažkaip retokai turiu tam laiko. Nes informaciją, kuri man svarbi ar aktuali aš jau gaunu pati, nebereikia išorinių šaltinių.

Beje, jei mėgstate skaityti, rekomenduoju paskaityti Sandy Stevenson knygą BUDINTOJAI http://www.mijalba.com/knyga.php?knygosid=137. Informacija teisinga ir naudinga.
 
SetData: Antradienis, 08.11.2011, 16:30 | Pranešimas # 248
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Pas mane visko minimumas, keik galiu pakelt. Aš viskuom domiuos, todėl į viską atkreipiu dėmesį, tik kas nors kito negu dabar - mintys atsiranda ir mano mintyse susikuria realybė, teorijos ir t.t. susijususi su tuom dirgikliu.
 
valdismartinData: Antradienis, 08.11.2011, 20:07 | Pranešimas # 249
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
matai Set. jei as paklauses metatrono jauciuosi geriau, tai as galiu paklausyti ir lochatrono jei as nuo tuo pasijusiu dar geriau. as galeciau ir is zemes dinozauro islindusio paklausyti ka jis sneka, jei nuo to as pasijusciau dar geriau.
Kai raso Villiari as skaitau, jauciu moteriska energija, ziniu energija, MEILES energija ir dar kitu kur nzn pavadinimu.
Tada as jauciuosi tobulai, isbaigtas. Kai ji raso nereikia net sito smile
Kai raso Benas, skaitai ten logika, materija. Ne ne nuobodu, traukia prie zemes mane tos materealios mintys.
Norisi dangisko jausmo.
90% mano minciu sukasi apie ne materija ir tikrai ne apie negatyva. Tas negatyvas tai kaip koks jureivis kuris tave su inkaru pagauna ir traukia kazkur zemyn. Man patinka sedeti ten kur tik imanoma auksciau, high vibrational energy, as vibruoju greiciau, jauciuosi tobulai.
Gal kazkam patinka zemiau, ar biski dar zemiau, o gal is vis zemai. Mes galim daryti ka tik norim, kada norim ir su kuom norim. As puikiai zinau kas yra dugnas, nepasakyciau kad man patiko ta busena, zemos, labai zemos vibracijos. cia buvo kazkas baisaus, bet tokia patirtis, man jos reikejo.
Sakai nauja realigija, dinozaura papuciuociau jei jis pasakys man tai ko man norisi. smile
Pasakytu kad tau teks dar cia 50m pabuti > nuostabu. Rytoj atidarysim portalus > nuostabu. aktyvizuozim 11.11.11 nuostabu, neaktyvizuosim > nuostabu. Viskas aplinkui tobula, rojus, pats kuri savo realybe, kokios tu jos nori cia jau tavo valia.
Kai supratau, kad man neiseis materalizuoti daiktu cia, tai as ta materija ir palikau, nebeidomi man ji.

Jau issipleciau per daug.
Zodziu: laisva valia.

p.s. Villiari rasyk dazniau smile norisi tos moteriskos energijos nors tu ka smile ir net tik jos zinoma smile
 
RmXasData: Antradienis, 08.11.2011, 23:30 | Pranešimas # 250
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kelelis tolimas, kelelis artimas
Širdelė vėl skaičiuoja žvaigždeles.
Naktis palaimino mano gyvenimą,
Mano žirgai mane namo parneš. biggrin


Netikra gimimo data
 
SetData: Antradienis, 08.11.2011, 23:58 | Pranešimas # 251
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Gal dėl to kad aš esu kažkokio tipo vampyras? Nes aš mintu mintimis.
 
xMxData: Trečiadienis, 09.11.2011, 00:11 | Pranešimas # 252
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote
Tokį susikaupimą lengva pasiekt, aš kalbu apie visišką susikaupimą, kaip tavęs neveikia jokie išoriniai dirgikliai.
o tu trakim neišeina į juos nekreipt dėmesio?

Quote
Gal dėl to kad aš esu kažkokio tipo vampyras? Nes aš mintu mintimis.
Vampyrai tie kurie siurbia energiją iš kitų, aišku gali būt kad kažkiek vampyras esi, nezinau :D. Bet tikrai šitas dalykas to neparodo. Man tai būna pastoviai, aš kažkaip ir dėmėsio nekreipiu į tai biggrin
Bet ištikrųjų nelabai suprantu, ką tu nori pasiekt?
 
SetData: Trečiadienis, 09.11.2011, 01:12 | Pranešimas # 253
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote
Pas mane visko minimumas, keik galiu pakelt. Aš viskuom domiuos, todėl į viską atkreipiu dėmesį, tik kas nors kito negu dabar - mintys atsiranda ir mano mintyse susikuria realybė, teorijos ir t.t. susijususi su tuom dirgikliu.

Aš per daug galvoju, valdau savo mintis, bet per mažai.
Norėjau pasakyti, jog aš ne negatyvo per daug turiu, o per daug viską į save sugeriu ir iškart imuosi apdorojimo, kas trugdo visiškam susikaupimui.
 
ViliariData: Trečiadienis, 09.11.2011, 09:23 | Pranešimas # 254
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin,

ačiū už gražius žodžius smile Moteriškos ir kitų energijų aš visiems duodu tiek, kiek to galima kiekvienam. Bet Jūs turite išmokti patys jas generuoti. Taisyklė paprasta, visur turi būti judėjimas. Jei tu generuoji šviesias energijas ir jas skleidi kitiems, automatiškai tu jas gauni atgal iš kitų. Vyksta energijų apykaita. Kol kas aš forume "duodu į vienus vartus" smile Atgal kol kas gaunu tik iš Virgio biggrin Ačiū jam už tai.

Set,

tu ne vampyras. Suprask mane teisingai ir neįsižeisk, bet šiuo metu tu esi kaip šiukšledėžė, į kurią visi sumeta savo nereikalingas mintis ir negatyvą. Tau reikėtų visų pirma atsisakyti nuo tokios veiklos ir pastoviai gražinti viską kas tau nepriklauso atgal "šeimininkams". Ir tą kol kas reikia daryti nuolat, nes tai jau tapo tavo ypročiu ir per dieną nuo to neišsivaduosi.
 
valdismartinData: Trečiadienis, 09.11.2011, 18:51 | Pranešimas # 255
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Oho koks judejimas vyksta smile smagu smile
Set jei tu galvosi kad esi vampyras, tai ir busi juo.
Vampyras, tai toks veikejes, kuris siurbia energija, del savo savanaudisku paskatu, tenkina savo ego. Daro tik kas jam naudinga, kitas jam maziausiai rupi, ka jis mano ar jaucia. Bele jam gerai. Kokios jam energijos truksta tokios ir eina pas zmogu ir pasisiurbia. Jis negauna pastoviai, nenutrukstamu energiju, kaip zmogus kurio samone placiai atverta. Todel tas vampyras siurbia, vis daugiau ir daugiau, nes jam tai begalo patinka ir skanu smile jis nesupranta, kad jeigu nori gauti turi pirma duoti, jam tai nesuprantama.
Zmogus su praplesta samone pirma duoda, duoda nuolatos ir kuo imanoma daugiau energijos kitam zmogui. Darydamas tai pastoviai jis uzsitkrina nuolatiniu energiju saltiniu turejimu.
Man prireike apie men. laiko kad as prikimsciau i savo pasamone tiek visokio gerio, kad kitkam visiskai nebeliko vietos. supranti, kad protas su savo ego yra labai mazyte dalys viso manes. Pereini prie tootal control of my mind. As sakau jam ka jis turi galvoti ne jis man. Neateina i galva jokia nepageidaujama mintis, tarkim o netycia atejo napageidaujama mintis. Pasakau: nu ir is kur tu cia atsiradai, lauk lauk is mano proto. Ir tiek ziniu su ja.
Man padejo youtube, grazus vaizdeliai, ausines. Puiki psichoteripija. Isgydis nuo visko. ir aisku jokio tv, radio ir t.t. bent men. laiko.
Aukstesnysis as liepia kunui eiti, ir ka protui galvoti, liepia ego pasislepti toli toli.
Isijungi meiles banga, ir vibruoji aukstai ir greitai. Nuostabus jausmas, visa diena, savaite, menesi, amzinai.
Kodel manes to mokykloj neismoke. Bet matematika tai reikalinga ypac kai turim skaiciuotuvus ir pc.
Kai zmones isimyli, jie tampa kokiais smile be tai ka pamyli 2 sav, 2men 2m ir baigiasi. Kodel jie negali myleti visko, amzinai. joo... ta dualybe uzburia, kaip ir zmones kuriems rupi tik ju poreikiai.

Добавлено (09.11.2011, 18:51)
---------------------------------------------
To RmXas tu dainuoji? Gal mazule jau tave nusikabino? biggrin

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: