Penktadienis, 26.04.2024, 14:18
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
DoremiData: Antradienis, 28.02.2012, 18:14 | Pranešimas # 466
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
esu domėjusis tuo, kaip apsisaugoti, per daugelį metų pastebėjau, kad turinčiam stiprų tikėjimą, pasitikėjimą angelu sargu, dievu, nereikia įpatingų apsaugų, tiesiog piktos strėlės neprakerta natūralios energetinės apsaugos, bet reikia būti teisiu prieš savo sąžinę, prieš save patį, tuomet priims tave teisujį ir aplinka
žinau ir senųjų močiučių receptų biggrin , nors niekada jų nebandžiau, nereikia
bet žinau ir tai, jei jau kažkas energetiškai stiprus prakeikė, tai niekas ir nenuims to prakeikimo, nes sąžiningam burtininkui nuimti prakeikimo energiją neįmanoma, nes ją reikia kažkam vėl įteikti, apgyvendinti kažkokiame gyvame organizme, tai draudžiama dėsnių
gal būt kokie galingieji gali uždaryti ąsočiuose, buteliuose prakeikimo džinus, bet tų galingųjų taip maža
 
AirijanData: Antradienis, 28.02.2012, 19:52 | Pranešimas # 467
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ačiū, Doremi. Dėl pirmos pastraipos pilnai sutinku, bet amžino prakeikimo ar blogos akies kuri lieka visam laikui sunku butu tuo patikėti. Esu girdėjus, kad prakeikimą nuėmus jis grižta atgalios jį siuntusiam asmeniui..

Pranešimą pakeitė Airijan - Antradienis, 28.02.2012, 20:57
 
RmXasData: Antradienis, 28.02.2012, 20:05 | Pranešimas # 468
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mylekit visus ,elkites teisingai , nevertokit blogu zodziu , ... aukstu vibraciju zmogaus joki nuziurejimai neveikia , jokia tamsioji magija negali paveikti

Netikra gimimo data
 
AirijanData: Antradienis, 28.02.2012, 21:19 | Pranešimas # 469
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O kaip maži vaikai? Kaip žinoti, kad nesi paveiktas nors bandai eiti tinkamu keliu.. Prašau dar informacijos happy
 
virgisData: Antradienis, 28.02.2012, 21:34 | Pranešimas # 470
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Airijan patalpinau straisnį apie tai..
 
DoremiData: Antradienis, 28.02.2012, 22:14 | Pranešimas # 471
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
prašau, arian, juk malonu pasidalinti tuo ką žinai,
dėl prakeikimo nuėmimo tikrai turiu patvirtinti, kad ta blogoji energetinė substancija yra sukurta ir ji gyva, todėl ją išsklaidyti kaip dūmą nežinau kas galėtų
netgi evangelijose kristus piktąją dvasią suvarė į kiaulių bandą, kurios nugarmėjo nuo skardžio,
gal tik tokiu būdu, kartu su gyvu organizmu įmanoma sunaikinti blogį,
kasdien mintimi ir darbais yra kuriamas gėris ir blogis ir jie gyvena tarp mūsų
sipnąjį ir prigriebia piktukai, bet kaip gi jis prieis prie tvirto tikėjimo žmogaus?
 
MerkurijusData: Antradienis, 28.02.2012, 22:20 | Pranešimas # 472
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 12
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Paskutiniuoju metu ziuriu, kad pasipyle straipsniai apie visokias dvasines praktikas ir patarimus...

Norejau paklausti, kodel nebededama informacija apie NUBUDIMA, Metatrona, SaLuSa ir t.t.?

Dekui smile
 
AirijanData: Antradienis, 28.02.2012, 22:24 | Pranešimas # 473
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ačiū labai, Virgi, tuoj skaitysiu happy
Merkurijau, tai žinok viskas įdomu, bet kuo toliau einam tuo klausimų tik daugėja. Visapusinė savišvieta.. Bet vienam eiti juk sunku.. smile


Pranešimą pakeitė Airijan - Antradienis, 28.02.2012, 22:28
 
valdismartinData: Trečiadienis, 07.03.2012, 21:58 | Pranešimas # 474
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Norisi padekoti Virgiui uz jo dieviskus darbus, uz sita nuostabu puslapi, neikainuojama informacija vedancia mus i sviesa smile lowe for every:) Virgi gal jau saulute atsiras pas tave puslapi smile kazkaip tamsu ir salta smile
Atsimenu pries 9men. kai atradau si puslapi, klausiau Virgio apie 5D smile tada man tai atrode kazkas nerealaus, zodziu kosmosas kazkoks biggrin nu ir ka prasideda kelione smile atrandi tokiu dalyku apie kuriuos ne tik kad svajoti, bet net ne pagalvotum smile vienas mano megstamu pvz: negaliu cia skraidyti, skraidau kai miegu smile ir baliavoju su mergom kartais biggrin
kai miegu aisku smile
dar atsimenu mano myliausias multikas buvo kai konanas su set kovojo, jis man buvo toks artimas, bet niekaip negalejau paaiskinti kodel, gerai kad dabar aisku smile
smagu kad tiek daug nauju nariu, kurie domisi smile
Jei rimciau Virgi, Viliari kada portalas atsidarys??? smile bent panasiai smile
 
ViliariData: Ketvirtadienis, 08.03.2012, 09:22 | Pranešimas # 475
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin,

sveikas sugrįžęs smile Kokio portalo tu lauki? Mes tiek dar daug turime nuveikti čia ir dabar, tiek daug įsisąmoninti ir suprasti. Joks portalas nepadės pabėgti nuo savęs.
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 08.03.2012, 14:21 | Pranešimas # 476
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jo kazkaip retai besilankau cia. Isisisamoninti daug smile nuostabu smile uztenka man to samoningumo suprasti, kad noriu dingti is cia, cia nuobodu. Kiekviena diena vergauti, skaiciuoti centus, ir t.t. 141 bukagalvis melagis sedi ir kiekviena diena galvoja kaip cia dar atemus is zmoniu pinigu bent truputi biggrin as negaliu kokie jie man apgailetini biggrin negalvoja kaip lietuvai uzdirbti, galvoja kaip atimti smile nuostabu smile
O kaip del pagalbos zmonems? smile pagalbos jie dazniausiai nepriema, viska atmeta. Gal ir negraziai nuskambes bet 99proc
buki savanaudziai ir tiek.
Viena diena cia apsvieciau 2 zmones, kalbejau apie baznycia, moon matrix, reptilijas ir t.t. smile kai daug maz papasakojau, pajauciau, kad gausiu kazka atgal, ir kazka kas man nepatiks. Grizau namo 22.30val, tik izengiau koja pro duris ir kai uzriaumojo tokiu nesveiku balsu kazkas. Sedejau ant lovos ir drebejau bent 5 min. Brangusis AZAZ-EL atsiunte man zinute, kad nelisciau kur nereikia. Galvoju reikia issiaiskinti kas taip sugeba riaumoti, suo ir kate tokiu garsu ne is tolo neskleidzia smile
Parsisiunciau filma ,Kapu ieskotojai ar plesikai,, tai 1:11:11min pamaciau kas sugeba taip riaumoti smile ir gale filmo rodo kad ten buvo azaz-el garbinimas, ir zmones aukojami jam.
Ir cia aisku ne pirmas kartas, kai esu ispetas nelisti ten kur nereikia. Jie taip sugeba isgazdinti, kad to metu drebi kaip lapas, ir sustingsti vietoj.
Viliari as niekur nebegu, as laukiu. Laukiu to ko as vertas istikruju.
Ar as vertas tik buti vergu? Vertas tik pirkti ka man liepia tv? Vertas buti cia kad ant ju dirbti, apmoketi saskaitas? Vertas moketi ir moketi every day jiems? kodel ir uz ka? kad nemirciau?
Atsimini sakei jokiu cia spec gebejimu tu neigysi, plika fizika ir tiek. KAIP NUOBODU!
Kad ir kaip greit laikas beeitu, vistiek per letai, kad vyktu kazkokie konkretus pokyciai.
Noriu gyventi kitur. Sirijus, Alfa Centauris, Plejados, Venera bet kur tik ne cia.
Tai gi ir vel zadetas portalas 2012 12 21. Portal of divine. Kada jis atsidarys? Yra daug snekancius apie tai bet kazkaip nera vienos vieningos nuomones kada, kur ir t.t.
Please smile



 
DoremiData: Ketvirtadienis, 08.03.2012, 15:16 | Pranešimas # 477
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
apie kokį portalą čia vis kalbi?ir aš noriu žinot
apie gyvenimą čia ir dabar taip pasakysiu
šiandien mes turime tai ką uždirbome anksčiau, ateity turėsime tai ką dirbame šiandien
tie sėdintys ir diktuojantys mums savo sąlygas yra ne kas kita, o tik mūsų visuomenės atspindys
taip, jie parazitai, gopšai, bjaurybės, bet jie yra mes, jie iš mūsų tarpo,
norint kažką keisti, reikia keisti save, bet to daryti niekas nenori
buvo kvietimas boikotuoti prekybos centrus, kas atsiliepė?
tik keli kaimiečiai, tačiau ir mes perkame cukrų, kavą, higienos priemones
sistema, vaikyti, sistema gudri, nes niekas nenori atsisakyti elekros tinklų paslaugų, vandentiekio, o šiukšles privalome susimokėti, o tv taip pat patogu, internetas -irgi
ką gali keikti valdi?tik save, nes tu esi vartotojas visko, tu pats to nori, todėl dirbi už grašius
 
EseData: Penktadienis, 09.03.2012, 12:48 | Pranešimas # 478
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labadien,
Jauciuosi dar visai jauna ir nebrandi , bet noriu ir as eiti, gyventi pagal man skirta Dieviskaji Plana. Dar tik pirmoji savaite kai pradejau nuosekliai kaupti informacija (iki paryciu, netgi miegas tapo maziausiai svarbus, atsigulu su ta mintim ir keliuosi.... klausausi sirdies balso ir gilinuosi kaip issigryninti, issivalyti ir eiti i save... per ta laika sutikau jau antra zmogu, kaip Viliari... Nuostabu!... Norisi, pasinaudoti ta galimybe, kreiptis i Jus ... dekoti Jums... ir prasyti, kad nedingtume, neatitoltumete nuo musu...
Viliari, Ar as teisingame kelyje?O gal man dar negalima ir neimanoma? Gal dar turiu daug neissprestu karminiu dalyku? Bet tuo paciu tikiu ir jauciu, kad su savo Sielos/Dvasios/ Aukstojo AS pagalba galeciau tai padaryti veiksmingiau, greiciau, neabejodama ar einu /elgiuosi teisingai...
Padekite, patarkite, prasau... Issakykite viska, kiek galiu zinoti...
Graziu Jums dieneliu!
 
DoremiData: Penktadienis, 09.03.2012, 13:09 | Pranešimas # 479
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jeigu yra mokinys- VISADA ATSIRAS JAM MOKYTOJAS
sėkmės smile
 
ViliariData: Penktadienis, 09.03.2012, 13:27 | Pranešimas # 480
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas Ese,

jau vien ketinimas eiti savo keliu, atveda mus į tą kelią smile Ačiū už tokį gražų, šviesų, pilną meilės ir pavasario gyvybės pranešimą. Buvo taip malonu jį skaityti smile

Viskas yra įmanoma ir viskas laiku, kai tas poreikis kyla iš vidaus. Vadinasi tada, žmogus jau pasirengęs prabudimui. Informacijos iš tiesų labai daug, metodikų ir būdų atrasti ryšį su savo Dieviškąja Komanda yra ne vienas. Todėl kiekvienas turi savo širdies pagalba atrasti kas jam tinka. Būna taip, kad su vienų mokymų pagalba žmogus pradeda savo kelia, bet tas mokymas atveda tik iki tam tikro lygio. Tada ieškai kitų būdų augti, judėti į priekį. Gyvenimas labai įdomus, o savęs pažinimas, savęs dieviško ir realaus - dar įdomesnis dalykas smile Bet nelengvas, nes tenka pažinti savo ne tik šviesiąją, bet ir tamsiąją pusę. Mes visi sudaryti iš dviejų energijų tipo: in ir jan, teigiama ir neigiama. Ir mūsų užduotis subalansuoti šias energijas savyje.

O kas tas antras žmogus? Labai įdomu, gal pažįstu smile

Doremi,

aš jau seniai norėjau tau parašyti. Kartais tu save nuvertini, rašai kad esi tik žmogus, tik žolininkė. Bet juk tai nuostabu, tai tavo stiprybė. Juk ne kiekvienas iš mūsų žino tiek apie augalus, apie jų pasaulį. O tu jame gyveni, tu jį žinai. Tu tiek daug gali daryti gero žmonėms ir augalų pasauliui. Tavyje tiek daug meilės, švelnumo, rūpestingumo ir dėmesio. Todėl tikrai malonu skaityti tavo nuomonę, tavo požiūrį į gyvenimą ir kitus aktualius klausimus. Ačiū tau smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: