Šeštadienis, 27.04.2024, 00:39
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
BarnisData: Trečiadienis, 20.06.2012, 20:27 | Pranešimas # 676
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, turetum nesijaudinti ka kiti sako. Ji paklause, o tu atsakei visiskai teisingai. Jeigu jos isdidumas kuris jai sukele vezy nesumazes ji mirs. As tavo vietoje, kaip tik rodyciausi viesumoje, taigi tu zmogus ir turi teise. Beto dar smagiau, kai kiti mano jog esi ragana, privegnia biggrin tada pats linksmumas vaikscioti tarp buku zmoniu, o bendrauti su protingais. Vieni gerbia, kiti bijo. biggrin
 
DoremiData: Trečiadienis, 20.06.2012, 21:05 | Pranešimas # 677
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pats smagumas ir prasideda, kai mato ne žmogų, bet raganą, privalau papasakoti vieną atsitikimą
štai vienas žmogus iš lazdijų norėjo susipažinti realiai, nes nebuvo ir mates iš arti, tik šventėse, bet susipažino neakivaizdžiai
kartą vedžiau sūnų daktaro konsultacijai, skubėjau, energingai prakaukšėjau aukštakulniais koridurimi, nosis iškelta, nieko nematau, tikslas- skubiai apsisukt ir kažkur vykti
tuo metu prie vieno kabineto sėdėjo tas vyras, atvežes motinėlę, šalia dvi močiutės sušneko pusbalsiu
-žėk, žėėėk, krosnos ragana eina
tas žmogus tiesiog apstulbo, tokiu būdu susipažines su manimi
viskas būtų gerai, bet , kaip ir dauguma, jautriai priimu neteisingą šmeižtą, ar tyčiojimąsi iš mano mėgiamos veiklos
todėl vengiu viešumo
 
MildaData: Trečiadienis, 20.06.2012, 21:06 | Pranešimas # 678
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,aciu.
Nepergyvenk .
Lygiai kaip kiti turi teise tave komentuoti ir smeizti,
Lygiai TAIP PAT tu turi tokia pacia teise laivai reiksti savo mintis.
Mes palaikom tave,nenusimink smile
 
DoremiData: Trečiadienis, 20.06.2012, 21:08 | Pranešimas # 679
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ačiū smile , žinau, dagel žmonių yra gerų
 
BarnisData: Trečiadienis, 20.06.2012, 21:54 | Pranešimas # 680
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, sunku buna kai niekas nepalaiko ir smerkia, bet kai palaiko nors vienas tave tada jau lengviau.
Mes visi tave palaikom smile musu daugiau netu tu kurie smeizia ir nesupranta. Eik visur iskelusi galva, nes esi RAGANA happy . mes su tavimi smile
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 21.06.2012, 09:54 | Pranešimas # 681
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin biggrin biggrin barni, kol kas tik viena pagyvenusi mergina taip su manimi pasielgė, bet aš irgi netikusi, ją vis erzinu dabar, tyčia, o ji dar baisiau pyksta ir putoja,

Добавлено (21.06.2012, 09:54)
---------------------------------------------
nu va, barnis gudrus, mane jau atrado goglindamas biggrin biggrin biggrin
jaučiu net palengvėjimą, atvirai bendrauti yra lengva ir malonu, nežiūrint kad kartais tenka skaityti ne itin smagius komentarus, bet žmogus gi ne aukso moneta, kad visiems patikt galėtum

 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 21.06.2012, 16:07 | Pranešimas # 682
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sveiki melieji, as tai ismokau taip pakilti kad man puse dienos prireikia kad nusileisciau ant zemes smile ir taip nesinori nusileisti, nes kai esi virsui taip jautiesi nuostabiai smile o tas neigiamas tai is vis, ir skardus metaliniai garsai tampa labai skaudus smile ir zmones visada tave isduos del kad ir mazos naudos sau smile
laivai svartuojasi dangui pries saulei nusileidus smile arba kazkas grazaus buna dangui vakarais smile
maciau savo pegasa smile arba ziuri i laikrodi ir matai kaip minutes eina lyg sekundes smile
parasysiu laiska svedijos karaliui, jeigu jis nebades lietuvai tada eisiu i rytus, kur zmones tiki i kazka, o ne i kiaules gabala, ne i cabalo vezima, ir t.t. smile
atsimenu sapna, truko akimirka, tiesiog vienas sakinys: gerai mes tave padarysim kristaliniu smile
arba yra kazkokia piramide, ar kozkokia uola, kur as ir 2 vyrai su automatais turim ieiti, bet sklinda toks blogis, kad as net negaliu ieiti ten, per sirdi taip duoda kad krenti ant zemes.
dingti is cia butu per daug lengva smile
jei zmones bent biskuti daugiau zinotu, as manau jie apeitu tai seima kilometro spinduliu, nes ten smirda, labai smirda,
smirda azazelo pakalikais, sedi ir masto kaip cia dar atimti is vargso smogaus Lt.
As kai galvoju ir jei tai stambaus masto as jauciu savo smegenys, tiek kairiji pusrutuli tiek desiniji, kartais net skaudet pradeda smile na ir zinoma sirdis, ir sis bei tas daugiau smile
kaip paaiskinti mociutei, kad jos tas popiezius ir jos tas baznycia yra agresijos zidinys, kad vokietija yra agresija
kad baznycia ardo dvasini gyvenima, kad suarde kestucio ir birutes dvasia, ka kubilius galetu pasakyti vytautui?
kas as debilas ir neturiu zalio supratimo ka darau? mano tauta badauja, akropolis tai ir yra tas tikrasis necropolis, ir tv
sukurtas tam kad ikistu jus i zaidima, i kazkoki debiliska realybes sou.

Добавлено (21.06.2012, 16:07)
---------------------------------------------
baznycia organizavo 9 kryziaus zygius, 2 tukstancius metu baltai buvo atakuojami, bet jiems tai nerupi, ie zmogu uzmustu uz nauja cabalo vezima, volksvagen, audi, mercedes, nuostabus daigtai skirti zmogiskiesiems santykiams ardyti.
Klaipedos pagrindine gatve yra Herkaus Manto, kuris kovojo uz prusija, savo gyvybe atidave. Ka jis pasakytu siandien pamates kad gabalas rusijos yra ten kur yra baltu zeme. Turbut pamates musu mera, apsiverktu ir iseitu.
Kaip butu nuostabu kad rusija susirinktu visas siuksles is musu prusijos ir dingtu. Musu baltijos jura kaip zalia bala, kas kas ja tokia padare, vokietija rusija. Nustabu. Angela merkel ar kaip ji ten, turetu pasirupinti savo siukslem is musu juros, ir ta eura galetu susikisti kur giliau, mums jo nereikia, kaip ir eurozone, ir to nato.
ir kalbant apie zmoniu prabudima, man prireike 1.5m kad atsibusti, tai buvo nuolatinis darbas. Ir taip nera kad tu atsibudai na ir viskas, tave gali vel uzmigdyti, ir labai greitai, pagrindinis ju tikslas itraukti tave i koki zaidima, ar kazkoki realybes sou, ar pakabinti tave ant iliuzijos. Ir jai jus manot kad cia per dnr pokycius zmones atsibus, as taip nemanau.
Manot kad jie atsibus ir supras kad demokratija ir respublika yra per daug brangus valdymo modeliai?
Kad viena diena jie nustos dairytis i vakarus ir pazvelgs i rytus?
Kad viena diena baigs kalbeti apie desra ir alu, ir pazvelgs i dangu sakydamas kokia nuostabi yra musu dvasia?
Kad viena diena supras kas yra amerika, london city, vatikan?
biggrin :D biggrin
As vis sakau kad gal butu galima apseiti be ateiviu, kad tai per daug sokiruos zmogu, nu bet kaip tada?
su pegasu pradesiu skraidyti, atsius naikintuva. Jau skraide viena diena virs galvos, jausmas nera mielas. Nudausti lektuvo negali, nes nukris ir suzalos ka nors.
Visi jie su savo tom nesamonem, nuodija musu kureju DNR, nesa neslove, nepagarba, ir t.t.t.t.t.t.t..t
Jauties kaip dideliam zooparke, kur siauteja, hunai, gotai, barbarai smile
Arba musu kunigai smile pasikrapsto, pasneka biski, ir tada pasiema pintine ir susirinka litukus, tada i maksima vynelio, mesytes, ir namo smile ot gerai gyvena smile


Pranešimą pakeitė valdismartin - Ketvirtadienis, 21.06.2012, 16:10
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 21.06.2012, 20:01 | Pranešimas # 683
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kokios sunkios tavo mintys
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 21.06.2012, 20:30 | Pranešimas # 684
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
cia tik trumpam kol rasai smile siaip visada lowe for every smile
 
BarnisData: Ketvirtadienis, 21.06.2012, 20:33 | Pranešimas # 685
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as vertinu padrikas mintis, nes jos liejasi is sirdies. wink
as nesupratau kai ko todel noriu pasiklausti ka turejai omeny "parasysiu laiska svedijos karaliui, jeigu jis nebades lietuvai tada eisiu i rytus, kur zmones tiki i kazka, o ne i kiaules gabala, ne i cabalo vezima, ir t.t. "
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 21.06.2012, 20:49 | Pranešimas # 686
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdi, retais atvejais iš tiesų apima tokia neviltis, kažkur esu jau rašiusi komentare, ir piktai rašiusi, nes iš nevilties net pikta, na kodėl gi yra taip, o ne kitaip?
turbūt todėl, kad išmokčiau priimti ir gėrį ir blogį, galima prieiti išvados, kad blogio visai nėra- tik požiūris mano prastas į karus, badą, krizę, kubilių
nežinau ar teisingai galvoju, bet man atrodo visa tai nėra blogis jau, tie reiškiniai verčia mus tobulėti, augti, mokytis gyventi, suprasti kas kaip kodėl, ir gal būt tai yra tokia gėrio forma wacko

štai nemalonu man negražūs komentarai mano adresu, bet tokia viešumo kaina, tenka su tuo taikytis, nes pataikaudama savo EGO ,išėjau į viešumą, kad visi matytų, kad kalbėtų, ....tai ir kalba, ir būk maloni, doremi, mokykis tolerancijos kitaip mąstantiems
jau privapėjau nei į tvorą nei į mietą
 
BarnisData: Ketvirtadienis, 21.06.2012, 21:09 | Pranešimas # 687
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, privepenai kaip tik i desimtuka. Mastais labai teisingai, bet kai supranti, kad blogio nera nebetinga issireiskimas "gerio forma". Tai tiesiog pamokos. As visada prisimenu pamokyma kuris man padeda visada: "nei vienas tau ne draugas, nei vienas tau ne priesas, kiekvienas tavo mokytojas". Kad kiekviena sutiacija, kiekvienas zmogus gali ka nors tave ismokyti, ar tai tolerancijos, ar kantrybes. Tai pasiekti yra sunku ir kuo didesne zmogaus EGO tuo sunkiau tai pasiekti, bet kai pasieki, pastebi ryskius pokycius. Kai supratai, kad nei blogio, nei gerio nera atsivers naujas amzinos harmonijos supratimas. Beto zinojimas ir supratimas du skirtingi dalykai. As seniai zinojau, kad nera blogio ir gerio, bet to nesupratau. Suprates pakeiciau visa mastyma. Atsirado ramybe ir pasitikejimas. Taip kalbant yra sunku apibudinti visus freemasons, nes jie blogi, o jeigu blogio nera tai kas tada jie. Jie elgiasi blogai, bet jie mus moko pakilti ir kovoti uz savo laisve. smile
 
MildaData: Ketvirtadienis, 21.06.2012, 21:13 | Pranešimas # 688
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdismartin, man patinka tavo mintis ,jos teisingos .Man idomu kaip kiti zmones masto, galvoja ,is to mokausi.
Tavo komentaro kai kurios dalys parasytas meditacijos forma, bent man taip pasirode.

Intensyviai medituojant prabudimas ateina labai greitai.
Pacioj pradzioj norejau medituoti ,taip kaip kvepuoti...

Del zmoniu ,kuriems nelabai kas rupi ,isskyrus alu, man irgi kyla toks klausimas:
Kaip ivyks toks stebuklas, ir pakylejimo metu nusvis ju vidine erdve, nedejus visiskai jokiu pastangu?...nezinau ,nezinau wacko
Nors kita vertus, jei galeciau ,tai nors del artimu zmoniu uz juos pamedituociau,kad prabustu, bet deja...
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 21.06.2012, 21:25 | Pranešimas # 689
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
barni, bet jie mano, kad elgiasi gerai, jie šventai tiki savo gerais darbais, kaip ir aš, kaip ir tu
milda, sakai neturi savo aplinkoje tokių žmonių, aš noriu paklausti, ar bandei kalbėtis su savo vyru?
ar su kaimyne?
atsakysi- ,jie nesuprato manes,
tuomet, gal bandei su giminaite ar giminaičiu?o gal su apsilankančiais draugais?
tu kalbėk ir rasi bendraminčių ten, kur esi, arba jie tave vis lankys iš toliau, tik tu kalbėk
 
BarnisData: Ketvirtadienis, 21.06.2012, 21:58 | Pranešimas # 690
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda, su tavo zodziais "Intensyviai medituojant prabudimas ateina labai greitai." nesutiksiu smile tai mano nuomone. Vien meditacijos neuztenka, turi dirbti ir fiziniame plane. Zmogus yra kurejas ir kurdamas jis tobuleja. O kaip tu kuri medituodama? Tu nei medzio nepasodini, nei su augalu nepasisneki. Mes esame fiziniame plane, kad mokytumemes ir tobuletume taip. O pasinerdama vien i meditacija tu atsiriboji nuo fizinio kuna. Ir iskart iskyla klausimas, kam tau tada tas fizinis kunas? Darbas neturi buti bukas ar katorga. Darbas turi patikti ir kelti zmogu. Pvz Doremi, ji kuria gamtoje, dirba, jai patinka ir ji taip tobuleja. Esi maciusi zmogu dirbant apimta ikvepimo ? Taip atsiveria auksciausias dangus zemeje.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: