Ketvirtadienis, 09.05.2024, 00:14
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
MildaData: Šeštadienis, 23.06.2012, 12:23 | Pranešimas # 706
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sportuot tai as jau ne...geriau jau tada piest pradesiu biggrin

Kazin kur Doremi dingo, zadejo nuoroda straipsnio sestadieni...
 
BarnisData: Šeštadienis, 23.06.2012, 22:52 | Pranešimas # 707
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Taigi jonines, o ji zolininke. Kiek zinau, dabar liktais geras laikas rinki zoleles. tai turbut uzsiemusi. smile
 
DoremiData: Sekmadienis, 24.06.2012, 16:44 | Pranešimas # 708
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
taip, tu teisus, vakar visą dieną pamiškėm su mokiniu bėgiojom
beje, susipainiojau, ketvirtadienį tas straipsnis, milda, dar ne lauk

Добавлено (24.06.2012, 16:44)
---------------------------------------------
VAAALDIIIIIIII, su gimimo diena TAVE, sveikinam linkim džiaugiamės
čia puokštelė varpelių nuo manes ***********************************************
cia barnis nurove kruma roziu ***********************************
cia milda priskyne leliju **************************************
monntos i6 norvegijos siuncia kazkokiu nematytu ********************************************************
xMx vazonika zydinciu tau dovanoja *********************************************
žiūrėk, valdi, visai kompanija nemaža čia mūsų biggrin
mielas drauge, tegena tavo laivą palankūs vėjai per gyvenimo vandenyną, pamatysi naujų žemių, naujų žmonių, tebūna jie tau malonūs draugai,
įgysi naujų potyrių, tebūna jie džiugūs
plauk, valdi
....^v^
_____________$…... ^v^..
____... ^v^_____$$
_____________$_$$
_____________$$$ …..... ^v^
_... ^v^_______$$_§§§.
___________$$$_§§§§§
___________$_$_§§§§§§ ………..... ^v^
__________$$_$__§§§§§§
_________$$$_$__§§§§§§§
________$$$$_$__§§§§§§§§
_______$$$$$_$__§§§§§§§§
_____$$$$$$$_$__§§§§§§§§§
____$$$$$$$$_$_§§§§§§§§§§§
_$_$$$$$$$$$_$_§§§§§§§§§§§
_$$_$________$$$_____$$$$$___$$
__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$.
___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_..-+*°*+-.._ ~~~*°*~~~ _..-+*°*+-.._
~~~ _..-+*°*+-..~~~~ _..-+*°*+-.._
_..-+*~~°*+-..__..-+*~~~~°

 
valdismartinData: Sekmadienis, 24.06.2012, 17:58 | Pranešimas # 709
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aciu labai grazu smile
 
BarnisData: Sekmadienis, 24.06.2012, 18:22 | Pranešimas # 710
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin, Su gimtadieniu smile Sveikina tave visa http://atsibudimas.ucoz.com seima happy
 
MildaData: Sekmadienis, 24.06.2012, 18:30 | Pranešimas # 711
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdismartin ,tai ir as prisidedu prie kompanijos ,ir sveikinu su gimtadieniu :

Dabar laukai pilni geliu - lai jos visos buna tavo... smile
 
valdismartinData: Sekmadienis, 24.06.2012, 19:46 | Pranešimas # 712
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kaip miela, norisi parasyti kazka grazaus smile (tas smile yra kaip maza saulyte, kuri yra dedama ne siaip, cia praktiskai svarbiau ne zodziai) smile smile smile energy of lowe and happiness smile smile smile

Kaip miela, kad galima pasneketi apie si bei ta daugiau nei materija smile daugumai namas, masina ir t.t. smile na ir kad daiktai jiems niekada neatnes, to norimo laukiamo jausmo, to kuris kelia i virsu smile
Besalygine meile smile va kas yra tai ko reikia smile ego nebuvimas smile kai sutiktam zmogui dovanoji meile, meiles energija, jis pradeda svyteti smile
Nesakau, kad dualybe manes neuzburia, buna ir man kartais smile ju pagrindinis tikslas yra ivelti jus i zaidima, arba ikisti jums i galva kazkoki nora smile iliuzija smile
Pvz. facebook smile nuostabu smile jis buvo sukurtas zmogiskiesiems santykiams ardyti smile meilei ardyti, na ir matau puikiai sekasi smile
kaip keista smile mes gi sukurti tobulai, sukurti tobulai meilei smile meilei, ne darbui smile
ir mes tikrai nebuvome sukurti vaziuoti, vesti ir t.t. smile cia kalbu apie cabalo vezima smile audi, bmw smile

Добавлено (24.06.2012, 19:46)
---------------------------------------------
Kazkur as pries metus atejau va i si nuostabu puslapi, aciui Virgiui smile
Va ir taip norisi kazko nematerealaus smile dvasisko smile ziniu energija taip kelia i virsu smile
mazai galvoju daugiau jauciu smile labai svarbu dovanoti zmogui meiles energija, ir kuo daugiau, nes taip ryte grista jums meiles energija:) ir stengtis nieko nebijoti, nes tai priesinga meilei, jiems labai patinka jei jus kazko bijote smile
skola, ar kazkoks isipareigojimas smile jiems butina kuo daugiau ant jusu uzkarstiti, kad tik ramiai sedetumete smile
man patinka, sedeti kazkur aukstai, sedeti, ant debesu smile na ir kas kad kunas cia bet svarbu kaip dvasia jauciasi smile
kokie dvasios poreikiai smile galima taip gerai jaustis, kad prireikia geros puses dienos, kol nusileidi, ir darai kazka pvz popieriai, ar su kastuvu kasti:) kol pazemini vibracijas smile jei zmogus negatyvus, ar siaip neigiama energija i mane, tai samone blokuoja, jauciu skausma ir tiesiog dingstu is ten smile o nusileisti vistiek turi pazeminti vibracijas, kad bendrauti pvz darbas smile pazemini vibracijas, kazkaip susitapatini su aplinka, ir normaliai smile nors as daugiau nebezadu buti vergu ir eiti i darba smile aciu smile bet as jau pakankamai igyjau patirties ka reiskia buti vergu smile uzteks smile
norisi buti free smile and in lowe smile lowe for every smile

 
MildaData: Sekmadienis, 24.06.2012, 21:25 | Pranešimas # 713
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdismartin, KAS TU?

Tavo komentarai tokie...
Skaitant sirdis pakyla i dangu, ir pabuvus sviesoj taip sunku nusileist, kad atrodo ji verkia...
 
valdismartinData: Sekmadienis, 24.06.2012, 21:49 | Pranešimas # 714
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
cia buvo paketas meiles, meile kuri buvo supakuota o jus kai skaitot atpakuojat smile lowe energy smile
as valdismartin matoma dalis kairys, desinys pusrutulis, sirdis, samone, nu o paskui visa kita nematoma siela, dvasia, auksciausieji smile
na ir tokiu kaip as yra 8 tik jie kituose pasauliuose, renka savo patirti kaip atskiras individual with ego smile
esu sapnaves juos, kas dar vaikas, kas kazkokiam pasauly kur griuva pasaulis nu zodziu smile
Kai skaitai metatrono pranesima, jis taip siuncia meiles energija bei zinias, kai skaitai juotiesi nuostabiai smile
tik idomu kur jis buvo kai 6mln jo zmoniu sunaikino siaip smile jis gi ju siasiakampe zvaigzde smile kur jis buva, as nebuciau to daleides smile
 
RmXasData: Sekmadienis, 24.06.2012, 22:12 | Pranešimas # 715
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as kai paskaitau virgio tekstus ir tada patraukiu akis i sona i siena ar kitur matau lyg butu kartais ryskiau kartais neryskiai toks vaizdas kaip sitame paveikslelyje grindys , lyg trimates grafikos platforma biggrin http://1.bp.blogspot.com/_mWJPRM6_3sY/SwaYAsNqqWI/AAAAAAAAAEw/LfPPODd7orQ/s1600/1191833775_2bc17.jpg .. ir ji keiciasi

Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Sekmadienis, 24.06.2012, 22:13 | Pranešimas # 716
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sirdis 36000 kartu ismintingesne nei protas. Protas yra ego ir tas ego tiek poreikiu turi, nesuskaiciuojama galybe, norai dar kinta, keiciasi. Ego puciasi, kuo daugiau ego gauna, tuo daugiau dar nori, kaip uzburtas ratas smile neimanoma patenkinti ego kad jis sotus butu, laikina porai dienu, na tarkim daigtas didele energetine verte, namas masina. smile
o paskui jau reik 3 namu, 5 masinu. O laimes kaip nera tai nera smile
namas, masina, pinigai yra zema vibracija auksas buvo sukurtas Selenes ir prakeiktas Azaz-el smile kad ardytu zmogiskuosius santykius smile
Na va o sirdis nori meiles ir tiek tik tiek uztenka kad butum laimingas smile meile yra auksta vibracija, kaip uzuojauta, atleidimas ir t.t. smile dziaugsmas smile mes pamirstame kiekviena diena dziaugstis, nes duolibe uzburia smile
man patinka galvoti kad as esu infinitive concessness smile begaline samone, kuri pleciasi smile begaline mylinti samone smile
samone tai cia nieko, bet dar yra pasamone smile uz ja ir vyksta kova, ne uz zmogaus samone o uz pasamone smile
nors koks skirtumas ir samone ir pasamone atiduoda veltui smile oooo..... auksas, man, tik man ir kuo daugiau smile jam neduok tik man smile
isivaizduoju viena diena zmogus supranta kas jis yra, o jis yra tobuliausias is tobuliausiu kas tik yra smile
kiek domejausi zmogus pats graziausias is visu, tik plejedieciai gali lygiuotis i mus savo groziu, pas juo akys kiek skipai, ir visi grazus blondes smile praktiskai vienodi smile pagal juos sukurti smile
pas mane akys zydros, ir plaukai sviesus:) manau as ten puikiai pritapciau smile ir pas juos aisku viskas nemokamai smile
tik kad va atbukino ji, uzmigde, ikiso i desiniji pusrutuli smile supakavo kaip reikiant smile dar realigija uzdejo, jei kas smile
nu ir viskas miegam miegam smile jau 4tukstancius metu miegam smile cia maziausiai smile
 
BarnisData: Sekmadienis, 24.06.2012, 22:36 | Pranešimas # 717
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
bet, jau laikas pabusti ir atsiimti viska buvome prarade ir ka is musu buvo ateme. Visa meile!!!! Valdi as irgi nebenoriu vergauti sistemai, buvau isejas is darbo ir labai dziaugiausi. Bet po 2 men. pritruko pinigu ir teko atsirasti darba, nes gyventi reikia iki tol kol ivyks pakilimas. Noreciau dirbti nemokamai, is idejos, su malonumu. Tikrai mielai dirbciau nemokamai sunkiausius fizinius darbus jei butu gera kompanija su manimi biggrin O dabar visi esam sistemos vergai, jei neuzdirbsi pinigu tai ir nevalgysi..
 
monntosData: Sekmadienis, 24.06.2012, 22:45 | Pranešimas # 718
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Su gimimo diena valdi. smile
Turiu dar klausimele.Tau valgyt jau nebereikia ?:D
Ar gal radai budu,kaip prasimaitint nedirbant?
 
xMxData: Sekmadienis, 24.06.2012, 23:04 | Pranešimas # 719
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdi sveikinimai didžiausi smile Gera dieną gimt pasirinkai biggrin
 
valdismartinData: Sekmadienis, 24.06.2012, 23:19 | Pranešimas # 720
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as tikrai labai mazai valgau, tiesiog valgau nes reikia, man svoris krenta, vien kaulai irgi negrazu smile
as galiu visa diena nevalgyti, ir net nepasijausciau alkanas smile man reik vandens, bananas mano megstamas labai smile
na vasara nera brangu kai viskas auga:)
dabar geras metas pasiskolinti, kas paskolins aisku kitas klausimas:) visos skolos bus nurasytos smile
zmogui tikrai labai nedaug reikia smile kitas klausimas yra ziema, kai mums reikia silumos smile
as pvz nevalgau bulviu, man tai jos kazkaip fuu...bet jos pigios, galima ir jas valgyti smile
mesa smirda, ir mes nesukurti is vis jos valgyti:) ji labai brangi smile ir kai tu pavalgai pvz bulviu ir kepsni, tai alkio jausmas zveriskas ateina, palyginus jei tu nevalgai mesos, nebera tikio alkio smile
tris agurkus suvalgai ir fsio smile zinoma jei tau visa diena teks kasti griovi, ar kazka tampyti, nu tai tada turi rimciua valgyti smile
energetine israiska maistas geriausias zalias ne virtas, ne keptas smile
pienas geras dalykas, bet man gleives atsiranda nuo jo irgi fuuu....
megstu varske su medum ir bandeles su varske smile ir riesutai irgi gerai, bet brangu smile
dabar uogos bus, paskui obuoliai ir t.t.
vien obuolius valgydamas jau busi sotus, plius batonas su uogiene smile cia centus kainuoja gi tas maistas smile
mazai valgyti cia ir yra viena is ilgaamziskumo paslapciu smile
kam ta siuksliu maisa nesiotis? smile ir dar stebetis del padidejusio kraujo spaudimo smile
labai noreciau kad zmones pirktu maista is paprasto ukininko o ne is maximos, ir kad preke rinktusi lietuviska o ne lenkiska smile
atsimenu as valgiau kaimiska suri balta, su medum nzn gal 3sav valgiau kol atsibodo smile ir nuostabiai jauciausi smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: