Penktadienis, 03.05.2024, 11:22
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
valdismartinData: Trečiadienis, 05.10.2011, 17:40 | Pranešimas # 166
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jauciu daug meiles ir gerio. Jauciu meiles energija ir moteriska energija. betruksta ziniu energijos. smile
As visuomet pasiruoses zinoti daugiau. smile
Thank you happy
 
VidmantaskunData: Trečiadienis, 05.10.2011, 18:29 | Pranešimas # 167
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ar myli ? Ar padedi kitiems ? Ar ką nors šiandien padarei ,kad pasistūmėtum evoliucijos keliu pirmyn ? Jei ne.Tai prašau padėti kitiems ir ką nors nuveikti.Ką darytum jei ši diena tau būtų paskutinė ? Argi gaištum laiką ? Juk dar daug dalykų nespėjai patirti ...
 
ViliariData: Trečiadienis, 05.10.2011, 19:10 | Pranešimas # 168
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (valdismartin)
betruksta ziniu energijos


O kas tau draudzia paprasyti ziniu pas Dieva? smile Siunciu tavo Komandai tokias zinias, kurios tau yra reikalingos ir leistinos pagal tavo dvasini lygi. Pazinti tau jas teks paciam smile Pacios geriausios zinios, pazintos is saves.
 
VidmantaskunData: Penktadienis, 07.10.2011, 11:40 | Pranešimas # 169
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Susikaupti- atsiriboti-susitelkti į hipofizę ir paklausyti dainavimo atsiūsto mums iš kitos kosminės civilizacijos: https://tomkenyon.box.net/shared/18h6a6dpceq3a8ya5nyl
 
valdismartinData: Penktadienis, 07.10.2011, 17:15 | Pranešimas # 170
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
cia tu manes klausi ka darau gero ir ar myliu? biggrin nzn. as tai neklausineju tokiu dalyku biggrin
dirbu uz 2 kartais uz 3 zmones per diena. kad tureciau pinigu ir galeciau padeti zmonem. visiem padedu visaip myliu, kaip tik galiu. Ir jie mane myli nes mato kiek pastangu idedu.
dirbti pradedu 3.30 gristu apie 18.00. sekmadienis laisva. Po darbo is karto prie PC ir ieskau ko man truksta, ka dar noreciau suzinoti.
Jie supranta pinigu kalba, Lito kalba, dolerio kalba. O ten apie reptilijas, 5dimensija jiems maziausiai rupi.
Jie neiseina is kuno lygmens, jei jie nueina viena kart i pusment i baznycia jie skaito kad jie yra pakankamai tikintis ir dvasingi. Nieko nenuzudziau, nieko navagiu reiskia as geras ir t.t.
KAIP ZMOGUI GALVOTI APIE PERTEKLIU, JEI JIS ALKANAS???
kaip jam tobulinti savo dvasia, jei jo vaikai alkani?
As zinau daug, tiek daug, kad man uztenka suprasti viena esmini dalyka. Kaip man pakelti ju vibracijas, kaip ismokyti nejausti negatyvo, nesneketi apie tai, jausti meile, sumazinti ju ego.
Kai kalba as girdziu tik ju poreikius, man reikia..... Daugiau nieks neidomu.
Paziurek, paklausyk, kaip supriesinta tauta. Bet ka primanytu kad tik atimti. Pazisti didesni egoista nei lietuvis? Susipazink - ALKANAS LIETUVIS.
aisku galima kalbeti maldas, galima vizualizuoti, medituoti, klausyti kokiu arcturian friquences, ir t.t. paskui dirst pro langa, gal kas pasikeite. biggrin
Duodi pinigu tada - sneki. Tada jie klauso.

Klausiau as kazkada Viliari kaip materilizuoti daiktus, deimantai geriausiai butu. smile
As geriau nusileisiu 2 laipteliais zemyn kad bent mano mylimi zmones pakiltu vienu.
 
VidmantaskunData: Šeštadienis, 08.10.2011, 17:57 | Pranešimas # 171
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdismartin....jeigu tu pajaustum tai ką aš jaučiau ... jūs visi nugriūtumėt žemėn,norėtumėt keistis,Patraukit šalin savo dvasinę tuštumą.Neįstengdavau išreikšti žodžiais ką jaučiau... tik žinau ,kad jei vieną kart tai pajautei, tai darysi viską ką gali kad ateitų dar daugiau nuostabių jausmų.Alkis ? Alkį kaip jau sakiau kitam skyriuje padeda vanduo nugalėti.Tik nenorėk rezultatų iškarto ...palaipsniui... juk ne iškart išmokom vaikščioti ? Lietuvos sąmoningumas kyla...Energijos galima gauti ne vien iš maisto.Ar pastebėjai kaip ramu ir gera gamtoje ? Gyventi taip tarsi ši diena paskutinė reiktų... gali emociškai tą pajaust.Kaip gyventum jei žinotum jog tau paskutinioji atėjo ? Argi tada galvotum apie maistą arba dar ką nors kas atneša tik trumpalaikį pasitenkinimą ? Pinigai,maistas,tv,kompiūteris darbas tik trumpi malonumai.Kada padedi kitiems aš džiaugiuos bet ne jau tau nesinori tokio šviesumo...kaip čia pasakyt ? Pav.ar tu galėtum pasakyt kas yra pirma Meilė jei dar nebuvai jos patyręs šiam gyvenime ? Taip ir man neišėjo tau pasakyt ... apie tuos šviesius jausmus...tai reikia pajaust.Va...muzika.Ar galėtum klausyti kuo daugiau muzikos ? .............kažkada visi žmonės gyveno sodybose buvo kartu su JUO ir buvo laimingi...
 
valdismartinData: Sekmadienis, 09.10.2011, 15:56 | Pranešimas # 172
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as visada su muzika, jinai visada salia manes. As panasiai zinau kas tai per jausmas. Ka as daryciau jei tai butu mano paskutine diena, ta pati ka ir siandien. Darau ka noriu, kada noriu ir su kuom noriu. Dziaugiuos situo ismatavimu ir padedu kitiems. nu ir laukiu kada cia kas prades keistis, kazkaip letai viskas vyksta, gal cia man tik taip atrodo.
 
BenasData: Sekmadienis, 09.10.2011, 23:07 | Pranešimas # 173
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdismartin,
Quote (valdismartin)
laukiu kada cia kas prades keistis,

kas turi pradėti keistis?
 
SetData: Sekmadienis, 09.10.2011, 23:56 | Pranešimas # 174
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Čia kažkas panašaus į "išganymą", tik kad kitaip pavadintas ir kažkokios detalės kitos.

Jeigu kuris nors iš jūsų pereis į kitą matavimą, vibracijas ar kt. Parašykite man sms arba atsiųskite telepatinę žinutę.

Nu, o kol mes čia kenčiam, tai gal ir pasimokykime, pasilinksminkime?
 
valdismartinData: Pirmadienis, 10.10.2011, 19:26 | Pranešimas # 175
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
to benas. zeme, zmones.
Man didziausia linksmybe kai as galiu kitam suteikti dziaugsmo. Tada as jauciuosi geriausiai.
Kaip mes galetume pasilinksmint SET?:>
i kluba? :> as is klp.
pasiimti ratu, zoles, ir dar visokiu gerybiu:>>>
 
SetData: Pirmadienis, 10.10.2011, 23:07 | Pranešimas # 176
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kiekvienas savaip tai supranta.

Pranešimą pakeitė Set - Pirmadienis, 10.10.2011, 23:11
 
VidmantaskunData: Antradienis, 11.10.2011, 16:33 | Pranešimas # 177
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Liksmintis reiškia daugiau juoko,džiaugsmo ir nuostabių akimirkų....
 
valdismartinData: Antradienis, 11.10.2011, 18:44 | Pranešimas # 178
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
man patinka vidmantaskun kad tu viska zinai, gal zinai is kur pinigu gauti?
 
VidmantaskunData: Trečiadienis, 12.10.2011, 18:15 | Pranešimas # 179
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kaip tu mąstai apie turtingus žmones ? Skurdžiai būdavo tie- kurie pavydėdavo, keikdavo turtinguosius, kurie iškeldavo pinigus aukščiau Meilės ir Meilės Dievui...Jeigu tavo požiūris į pinigus ir į tuos kurie turi pinigų-teisingas....tai tu turi galimybę būti turtingas.Tačiau pinigus reikia panaudoti vardan šviesos...Ar pinigai tapo prakeiksmu ar palaima priklausė nuo to kaip žmogus pinigus panaudodavo.Tiesiog gali patikėti, kad turtingi žmonės yra geri žmonės,kad jie turi tiek daug pinigų dėl to kad moka tuos pinigus teisingai panaudoti.Visos tiesos paprastos.Linkėk turtingiems gero ... ir tai ko tu linki kitam sugrįš tau pačiam.Ar tu esi , Valdisartin ,žmogus kuris moka pinigus nukreipti vardan šviesos ? Prašau pakeisti savo požiūrį: Meilė Dievui yra pats aukščiausias gyvenimo tikslas,TAVO mintys ir žodžiai kuria TAVO ateitį,tad jeigu mąstysi apie savo ateitį liūdnai-tragiškai-skurdžiai, tai tokią ateitį ir turėsi.Tą žinojo visi mistikai,žyniai,išminčiai ir t.t Jeigu manai kad būti turtingam negarbinga ir keiki valdžia,mintiji absurdiškas mintis apie turtinguosius,tai kaipgi gali turėti pinigų ? Be to rasti- gali veiklą kuri miela būtų tavo širdžiai ,nes toje srityje kuri tau patinka tu gali būti genijus.Klausyki savo širdies... Būk geras,mąstyk teigiamai,Pinigai yra nuostabus dalykas kurį galima panaudoti vardan šviesos.Tikiu kad žmonės gali išmokti pinigus panaudoti teisingai,išmintingai.Pav.Vienas žmogus gavo 10 tūkstančių ,na ir pragėrė.Tai kas gi tai ? Jis pinigus pragėrė,jis pavertė pinigus kuriuos gavo prakeiksmu.Ar ir tu pragertum ? O gal namą remontuotum ? Priklauso nuo to ką tu su tais pinigais darysi.O iš kur aš tai žinau ? Skaičiau knygas.Pav.Joseph Morphy-Jūsų galia būti turtingiems.Žmogus turi teisę būti turtingas.Ar ketini pakeisti savo požiūrį ? Ar vengdavai smerkti valdžią ? Ar gerai galvojai apie turtingus žmones ? Ar bent kiek supratai ? Ar aš veltui praleidui laiką ? Ar pakeisi savo požiūrį ? Ten kur tavo mintis ten ir tavo energija...ne galva mąstai ...galva -tik jeigu būtina- palaiko tavo mąstymo objektyvumą.Vaizdiniai kuriuos kurdavai irgi tapdavo tikrove.... aš šiaip būčiau jau geriau šitą info nutylėjęs.Jeigu turėsi pinigų prašau juos naudoti teisingai-išmintingai.O SKURDAS YRA LIGA. http://www.skaitykle.lt/e-knygos/psichologija-pazintine-literatura/praktine-psichologija-saviugda/kaip-pasitelkus-pasamones-galias-igyti-2/
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 13.10.2011, 19:39 | Pranešimas # 180
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai is kur gauti pinigu? ar ne sito taves klausiau? man reikia pinigu geriems darbams.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: