Penktadienis, 26.04.2024, 17:56
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
ViliariData: Trečiadienis, 18.01.2012, 15:44 | Pranešimas # 361
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,

tai kad kalbiesi su augalais ir gyvūnais, nieko nuostabaus. Aš ne tik su jais, aš ir su savo mašina pakalbu biggrin Ji man net savo vardą pasakė, nes nepatiko kaip ją vadinu.

Quote (Doremi)
tėvų tikėjimo išsižadėjimas- žmogu veda pražūtin

Su šituo nesutinku. Juk krikščionybė iš esmės - ne religija, o politinė organizacija. Paklausk pati savo širdies, arba dieviškos dalies, juolab, kad ją girdi, ar Tėvas - Dievas nori, kad jo vaikai klūpėtų prieš jį, bijotų jo, lauktų bausmių? Juk mes savo vaikus mylime, jais rūpinamės. Aišku, žinau ir tokių šeimų, kur vaikai tėvams rankas bučiuoja. Šito aš nesuprantu. Niekaip. Nes nesugebu rasti tuose santykiuose meilės. Tik paklusnumą ir baimę. Tėvui (Dievui) nereikia garbinimų, procesijų, ritualų. Jam tereikia mūsų meilės ir tikėjimo. Viskas. Kad su juo pakalbėti, man nereikia eiti į bažnyčią, gauti komuniją, uždegti žvakutę ar pan. Man užtenka į jį kreiptis. Paklausi, iš kur žinau kad kalbu su Dievu? Nes tokių energijų niekas daugiau negali suteikti, tokios MEILĖS niekas negali generuoti. Kai jis kreipiasi į tave, tu tiesiog paniri į Meilės jūra. Tave pakylėja. Tu kiekviena molekule suvoki, kad tu esi Dieviška būtybė, Dievo vaikas. Tau reikėtų pamatyti kas energetiniame lygyje vyksta bažnyčiose, ir kaip verkia Tėvas, matydamas ten klupinčius žmones. Todėl jei reikalas priverčia dalyvauti pamaldose, niekada nesiklaupiu.

Quote (Doremi)
tik, vis prisimenu perspėjimą kristaus
-netikėkite netikrais pranašais.....


Vat pranašų pas mus ir nėra. Bent jau čia. Kiekvienas čia klauso savo vidinio balso smile Virgis savo, xMx - savo, Valdis -savo, as savo ir t.t. Visa tiesa pažinama per save, per savo širdį. Aš net nenoriu pakeisti tavo požiūrio į krikščionybę, todėl prašau priimti tai tik kaip mano matymą, o ne tiesą smile Ji tinkama man, bet nebūtinai tau.

Apie Merkinės piramidę daug jau buvo čia pasakyta. Man rodos Soleadas man yra gerai parašęs, "kam Dievui piramidė, norint perduoti energijas žmonėms". Labai teisingi žodžiai. Nes visi gali viską gauti iš Dievo tiesiogiai, jei to paprašys jo ir leis jam tai įgyvendinti. Pati kaip žolininkė gali tai stebėti gamtoje. Ar gyvūnėliai eina į kokias dirbtinės struktūras ieškoti ryšio su Dievu? O augalų pasaulis? Viskas yra paprasta iki nerealumo. Tik va, mums žmonėms, paprastumas nepatinka, vis ieškome kaip čia sau apsunkinti tą mirksnį, kurį gyvename fiziniuose kūnuose. Paskui sugrįžę į realybę (kai kas tai vadina pomirtiniu gyvenimu smile ) patys stebimės, kaip taip galėjom nugrimzti į fizinias iliuzijas, kad neigėme elementarias tiesas?
 
DoremiData: Trečiadienis, 18.01.2012, 16:06 | Pranešimas # 362
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin na jo, kas man netinka religijoje- to ir nenaudoju, bet dievo sūnus yra ir to nepaneigsi, religiją kūrė žmonės kad galėtų valdyti liaudį, tokias raganas kaip aš, metė į laužą, nes galėjo gydyti žole, ranka, ir gudresnės buvo už vienuolius,
aga, merkinės piramidė,
ten energijos sankaupa, [pasidalinkite patyrimu, ką matote ir jaučiate ten, tuomet aš reziumuosiu,
tur būt leisite senai raganai rašyti reziume
aš jūsų nematau, anketų neieškojau, bet esate jaunesni už mane, visa tai jaučiu, moku jausti....penkis sūnus išauginusi
kas toliau?
gyvūnai turi savo sakralias vietas, žinoma, ne statytines, yra šventos vietos jiems, yra ir žmogui, kartais žmogus gali gelbėti gamtai, o kartais gamta gelbsti žmogų
bus matyt, ir greitai
beje, dėkui kad priėmėt ir diskutuojat su manimi
 
ViliariData: Trečiadienis, 18.01.2012, 16:13 | Pranešimas # 363
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Doremi)
dievo sūnus yra ir to nepaneigsi


na, visi mes Dievo sunūs ir dukros. To tikrai nepaneigsi. Ir Kristus čia neišskirtinis. Šiaip jau, Žemėje nėra perduodama teisinga informacija apie Kristų bei tai ką jis skleidė, kalbėjo ar mokė. Jis niekada nesakė, kad jis Dievo sūnus. Jis sakė, kad mes esame Dievo vaikai.

Aš į Merkinės piramidę neeičiau smile Ką matau, nerašysiu. Kiekvienas pats sau gali atsakyti. Kaip jau sakiau, žmogui tereikia tikėti ir paprašyti.

O dėl amžiaus pasakysiu taip, pažįstu nemažai žmonių, kurie jaunesni už mane 20 metų, bet samprotauja daug sąmoningiau ir realybė suvokia daug realiau nei kiti mano amžiaus ar dar vyresni žmonės. Ne amžius turi reikšmę, o išmintis ir sąmoningumas, kurie ne visada įgyjami su amžiumi.


Pranešimą pakeitė Viliari - Trečiadienis, 18.01.2012, 17:02
 
xMxData: Trečiadienis, 18.01.2012, 16:26 | Pranešimas # 364
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,
Nuo gimimo turi gerą energetinį potencialą, turi sugebėjimu, jauti gamtą. Išnaudok tai, neleisk kitiem manipuliuoti tavimi visokiom dogmom, religijom.
Quote
aga, merkinės piramidė,
ten energijos sankaupa,
Pasakysiu, ką aš daryčiau, jei nebučiau atsisukęs į šviesos pusę: Aš tokių piramidžių pastatyčiau ne vieną, visą kompaniją sukurčiau. Padaryčiau žmones daržovėm, o po to juos "melsčiau", padaryčiau juos priklausomais, pastoviai brukčiau nereikalingas mintis, ipirsčiau nereikalingus poreikius, o jeigu būčiau Valdžios viršūnėj, tai užverbuočiau žmones, kurie tuom užsiimtų. Viskas būtų, kaip per sviestą, nes didžioji dauguma tuom tikėtų, kaip ir yra dabar žemėje. Atleiskit už negatyvias mintis smile Čia jau praeitis, to, ką pasakiau jau nebus smile Norėjau trumpai nupasakot, kokiu pagrindu viskas vyksta smile Aišku čia gali tai negaliot, bet pakalbėjau, ką manau apie visą tai smile


Pranešimą pakeitė xMx - Trečiadienis, 18.01.2012, 16:30
 
DoremiData: Trečiadienis, 18.01.2012, 17:35 | Pranešimas # 365
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx, manimi tur būt niekas negali manipuliuot, bjaurus mano būdas, smurtui ir prievartai jaučiu nepalenkiamą priešiškumą, kaip bebūtų, visi tikime dievu savaip
kur surasti tą straipsnį, kai kristaus gyvenimas tapatinamas su radomiro gyvenimu
kad lietuvos istorijos nėra užrašytos- tai žinome, bet rusų senosios istorijos tur būt irgi nėra
visokie azijos gyventojai turi tūkstantmečius saugotą istoriją, o mes kaip ir nieko
lietuvos vardui tūkstantis metų, po galais, neseniai skandavo, o kur dar dešimt tūkstančių metų
na ir vilari,
vistiek aš amžiumi vyriausia, taip manau, bet neišmintingiausia, nes landžioju ir ieškau kažko
vieną rytą man toptelėjo, kodėl žemės žmonės keturių rasių?kas čia vyksta?juk klimatas nekeičia kaukolės formos, na ir oda...afrikiečių juoda, amerikos tikrųjų šeimininkų- raudona, azijatai geltoni, o mes balti,
vat kaip pas jus patekau
 
SetData: Trečiadienis, 18.01.2012, 18:26 | Pranešimas # 366
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ta merkinė tai kitokios formos bažnyčia, tas pats mėšlas. Jei nori ką nors ypatingo pajausti, pabandyk pamedituoti miške arba per lietų.
 
xMxData: Trečiadienis, 18.01.2012, 18:26 | Pranešimas # 367
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,
Quote
kur surasti tą straipsnį, kai kristaus gyvenimas tapatinamas su radomiro gyvenimu
Manau čia tave dominanti informacija:
http://atsibudimas.ucoz.com/news/romos_kataliku_baznycios_vykdomas_genocidas/2010-07-21-11
Quote
o mes kaip ir nieko - lietuvos vardui tūkstantis metų, po galais, neseniai skandavo, o kur dar dešimt tūkstančių metų
Nereikia prisirišt prie kažkokio žemės lopinėlio smile žemės dalies. Čia tiktai žmones taip suskirstė, kad jie jaustų pavydą ar priešiškumą kitom šalim smile Daug visokių įvykių vyko ir Lietuvoje, ir gerų ir negerų smile Tas tūkstanmetis, mano nuomone, akių dūmimas, man jis visiškai nerikšmingas smile Be to visa šita žemės istorija iškraipyta, sufalšifikuota smile
Quote
nes landžioju ir ieškau kažko
Labai puiku, kad tavo samoningumas pakilo iki tokio lygio smile
Quote
vieną rytą man toptelėjo, kodėl žemės žmonės keturių rasių?kas čia vyksta?juk klimatas nekeičia kaukolės formos, na ir oda...afrikiečių juoda, amerikos tikrųjų šeimininkų- raudona, azijatai geltoni, o mes balti,
Džiugu, kad sistemos sapalionės tavęs taip neveikia smile Turbūt jau supranti, kad vienoje vietoje tiek skirtingų rasių žmonių negali atsirasti natūraliai smile kur tas straipsnis aš nerandu, bet jis turėtų būt pastaruosiuose 2 mėn, ar mėn - žodžiu neseniai smile

Set,
Quote
Ta merkinė tai kitokios formos bažnyčia, tas pats mėšlas. Jei nori ką nors ypatingo pajausti, pabandyk pamedituoti miške arba per lietų.
O sveiks į eterį sugrįžęs biggrin


Pranešimą pakeitė xMx - Trečiadienis, 18.01.2012, 18:29
 
DoremiData: Trečiadienis, 18.01.2012, 19:27 | Pranešimas # 368
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tasai straipsnis yra "žmonijos atsiradimas", aš į jį ir pataikiau,
abejinga nelikau, prisijungiau ir toliau naršau kas yra parašyta
apie mane viską išsiaiškinom jau, todėl šiame skyriuje rašysiu turėdama klausimų
kas dėl samoningumo, protingumo ir visa kita, aš sakau taip
NIEKAS DAR Į TAI NEPAŽVELGĖ DIEVO AKIMIS
..................kažkam visatoje mes atrodome trimečiais vaikais ,besikapstančiais smėlio dėžėje
 
valdismartinData: Trečiadienis, 18.01.2012, 21:00 | Pranešimas # 369
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
DOREMI smile kam ta kvaila pele kur ten sokineja? smile
 
DoremiData: Trečiadienis, 18.01.2012, 21:15 | Pranešimas # 370
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin taip jau atsitiko, šiame saite aš nuo seniau, pakviesta buvau, nemokėjau avataro pasirinkti, viena moteri, numanydama ir beveik žinodama kažkokias charakterio įpatybes ,pritaikė pelę
gyvenime aš linksma moteris, daug juoko, daug pokštų, daug draugų , tačiau , ....ne vien linklsmybėm gyvenu
tikriau į nemaloumą žiūriu per jumoro prizmę, pasijuokdama iš saves
 
valdismartinData: Trečiadienis, 18.01.2012, 21:27 | Pranešimas # 371
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
krikscionybe tai piraminde pastatyta draugo liucifer ir tarybos is 7.
kaip atskirti tikra pranasa, dieva, nuo netikro. Netikras visada nori, kad ji garbintu, o tikram dievui nereikia kad jam lenktusi, garbintu ar slovintu ir aukoti jam nieko nereikia. smile
jei megsti melstis tai reik tai skirti ir vyryskai pusei tiek ir moteriskai.
yra 4 pagrindines energijos moteriska, vyriska, meiles ir ziniu smile pagal 3 d tai butu 4dievai biggrin
visi kazkodel galvoja kad reik vyrui melstis smile
kiekviena statoma piramide turi savo tiksla, paskirti smile kad ir medine biggrin
galim villiari ten nuvaziuoti, apziuresim uzeisim i vidu manau uzteks 3min, kad pajusti kokios ten enrgijos, ir ant kokios iliuzijos yra pakibes pats statytotojas smile

Добавлено (18.01.2012, 21:27)
---------------------------------------------
Doremi as 1m. vedziau uzrasus, rasydavau tai su tikslu, kad galeciau perduoti zinias, kaip as tobulejau ir t.t. smile
jei as pasiekiau toki samones lygi per 1m. tai su uzrasais galima per 3men. zinoti tai ka as zinau smile
draugams duoti negaliu, nes jie neiseina uz savo kuno lygmens. Zodziu ego ir tiek. smile
zmogus turetu buti jau pazenges kazkiek, trokstu ziniu, ir kad tos zinios netarnautu jo ego smile
nes as turesiu uz tai prisiimti atsakomybe smile

 
DoremiData: Trečiadienis, 18.01.2012, 21:47 | Pranešimas # 372
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdi, aš nereikalauju jūsų žinių, aš skaitau jūsų straipsnius, tiksliau virgio straipsnius, na, grįžau iš antrojo pasaulinio karo, tuoj imsiuosi kito straipsnio
užrašai yra gerai
ir aš turiu užrašus, tik mano labai primityvūs, skirti žmonėms gydyti,
aš užrašau daugelį dalykų, daugelį receptų, nes vieną dieną aš grįšiu namo, baigusi žemės akademiją, be to turiu mokinį, žmogus labai užimtas, jis gauna vakarais paskaityti mano rašlavas namuose, po darbų,
kartu su mokiniu renkame žoles, vaisius, šaknis, žiedus, kartu gaminame tinktūras, tepalus, tai praktiniai mokymai,
kas neaišku- aš pasiklausiu pas jus, o kol kas skaitau, nes man įdomu
kai ką esu girdėjusi puse ausies,
būk ramus, aš neprašysiu išdavinėti paslapčių biggrin
 
ViliariData: Trečiadienis, 18.01.2012, 21:48 | Pranešimas # 373
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,

mes tikrai neatrodome trimečiais vaikais. Dauguma su baime žiūri i šią realybę, o į mus - su pagarba, kad mes turime pasiryžimo ir drąsos čia būti ir netgi keistis.

valdismartin,

tam kad matyti kokios energijos piramidėje ir koks jos tikslas, man niekur važiuoti nereikia smile Aš juk ne fiziškai ją testuoju ar žiūriu. Mano komanda tuo užsiima.
 
DoremiData: Trečiadienis, 18.01.2012, 21:53 | Pranešimas # 374
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vilari, o iš kur tu žinai?kas tie, su baime žvelgiantys?ar nemanai, žemė- žmonių planeta, ir ne be reikalo mes čia gyvename, juk mes mokomės, tobulėjame, kaip jūs sakote
 
ViliariData: Trečiadienis, 18.01.2012, 22:02 | Pranešimas # 375
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,

kaip manai, kiek Žemėje žemiečių? smile Šiuo metu - mažuma. Ir visi čia atėjo išmokti dirbti su negatyviomis energijomis. Bet čia taip į jas nugrimzdavo, kad pamiršdavo ko atėjo. Ir taip užsidirbdavo karmą. O karmos esmė ta, kad ją turi išvalyti arba atidirbti ten, kur ją sukūrei. Ir tos Esybės vėl grįždavo atgal į Žemę ir vėl įklimpdavo, ir vėl susikurdavo karmą. Žemė tapo kaip spąstais dieviškoms Esybėms. Bet dabar šis projektas eina į pabaigą, duodamos nerealios energijos, kad prabudinti visas čia esančias Esybes, kad duoti joms reikalingas žinias ir pagalbą valant karmą ir uždarant "užburtą ratą".

Iš kur žinau? Turiu tokį "radiją", kuris mane apie viską informuoja smile Juokauju. Informaciją gaunu iš savo Sielos, Dvasios ir Dieviškosios dalies
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: