Penktadienis, 26.04.2024, 05:04
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
EmaneiData: Trečiadienis, 25.01.2012, 19:15 | Pranešimas # 406
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 9
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
PlejadieteLina, o kaip jūs nugalėjote dualumą?

xMx, teko skaityti, kad kartais tie, kas duoda žinių į vidų, apsimeta esantys tuo, kuo nėra. Ten tam video, kur seniau buvau idėjusi, irgi kalbėjo apie tą patį:D
 
PlejadieteLinaData: Trečiadienis, 25.01.2012, 23:24 | Pranešimas # 407
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
EMANEI,

tai man ivyko, kai ieskojimu kelyje as jau buvau gerokai pazengusi i prieki. Dualumo nugalejimas - tai procesas. Kai buvo prieita riba, kelias dienas viduje buvo labai sunku. Tiksliau kovesi Geris su Blogiu. Geris - tai yra tai, kas AMZINA, o Blogis yra tai, kas mirtinga. Na ir aisku, nugalejo tai, kas AMZINA - GERIS, tiksliau MEILE. Tik tada man atsivere durys, i mano vidu.

BUKITE VISI LAIMINGI.
 
RmXasData: Šeštadienis, 28.01.2012, 19:25 | Pranešimas # 408
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Gal galit man atsakyti .. kokia zala konkreciai daro kompiuteriniai zaidimai ? .. musu kunams , ir kas atsitinka kai juos zaidi kiekviena diena po bent 5 h ?

Netikra gimimo data
 
virgisData: Šeštadienis, 28.01.2012, 19:38 | Pranešimas # 409
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Pavažiuoja stogas.... crazy crazy Eilinis sistemos įrankis, žmogaus dėmesio atitraukimui, kad tik nepradėtų kartais galvot ar mąstyt....Tas pats kas ir kai geria, rūko, vartoja narkotikus, beprasmis laiko gaišimas
 
RmXasData: Šeštadienis, 28.01.2012, 19:47 | Pranešimas # 410
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As zaidimus pradejau zaisti nuo 14 metu po 5 h mazdaug ,, poto kuo toliau tuo ilgiau tesdavosi kol dazniause po 8-10 h buvau iszaides ir 17 h be sustojimo (neskaitant nuejimo i tualeta ir pnasaus atsitraukimo kelioms minutems) .. Stogas nepaciuoze bet xMx buvo minejas kad jie daro didele zala bet tai rusiskai gal kas ka zinot apie didesne zala ?

Netikra gimimo data
 
virgisData: Šeštadienis, 28.01.2012, 20:18 | Pranešimas # 411
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pagalvok ko galėjai pasiekti, jai tą laiką būtum skyręs pavyzdžiui dvasiniam tobulėjimui.....
 
RmXasData: Šeštadienis, 28.01.2012, 21:02 | Pranešimas # 412
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
galejau bet viskas taip kaip turi buti smile isbridau .. juk anksciau niekas apie jokius tobulejimus nezinojo smile

Netikra gimimo data
 
DoremiData: Sekmadienis, 29.01.2012, 14:54 | Pranešimas # 413
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
labas,
kad ir ne dvasiniam tobulėjimui, tai laikas skirtas gyvenimui, žmonėms, dARrbui, mokslui, draugams, artimiesiems,
žaidimai -tiesiog asmenubės degradacija, nesuprantu kam kuria tokius dalykus, kurie veda jaunus žmones į aklavietę su visomis blogiausiomis pasekmėmis
bet tai tik mano matymas iš savo minareto
 
valdismartinData: Sekmadienis, 29.01.2012, 21:47 | Pranešimas # 414
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kiekvienas zaidimas tai ta pati patirtis smile o patirtis yra patirtis smile tik kad labai savanaudiska zaisti 10val. per diena ar kiek ten ju smile gaunasi kad bele man gerai o viskas kitkas aplinkui neidomu smile
 
RmXasData: Sekmadienis, 29.01.2012, 23:33 | Pranešimas # 415
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jus to nesuprantat nesuprantat koks narkotikas yra zaidimai jum lengva kalbet

Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Pirmadienis, 30.01.2012, 00:12 | Pranešimas # 416
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nu tai ir zaisk kas tau draudzia smile
 
RmXasData: Pirmadienis, 30.01.2012, 00:35 | Pranešimas # 417
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tu neskaitai ka as rasau ir komentuoji toks vaizdas susidaro . vos tik akim permeti . Parasiau kad isbridau .

Netikra gimimo data
 
PlejadieteLinaData: Pirmadienis, 30.01.2012, 01:02 | Pranešimas # 418
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
DOREMI,
dukra surado Vitalijaus Giberto asmenini psl. Tas Jo psl. yra Faebooke. Rusu kalba ivesk Jo varda ir pavarde ir Tau atvers Jo psl. SEKMES.

BENDRAMINCIAI, gal kas zinote Aleksandro Skripkaus tel nr., arba Jo el. pst.? Parasykit, jei kas zinot.

Добавлено (30.01.2012, 01:02)
---------------------------------------------
VIRGI,

noreciau suzinoti Tavo nuomone, - apie Grigoriju Grabovoju?

 
DoremiData: Pirmadienis, 30.01.2012, 11:48 | Pranešimas # 419
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
dėkui, linute
priminkite, su kuo susiijusi grabovojaus pavardė, kažkaip užkrito man
 
ViliariData: Pirmadienis, 30.01.2012, 11:57 | Pranešimas # 420
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXas,

kompiuteriniai žaidimai - vienas iš žmogaus kontrolės būdų. Kas vyksta? Tiesiog dalis tavo Esybės yra "užgrobiama" ir vyksta kontrolė bei manipuliacija. Todėl ir sunku išsivaduoti, išsilaisvinti. Reikia realių valios pastangų, kad pačiam, be kitų pagalbos, tai padaryti. Pirmas žingsnis i išsilaisvinimą jau bus tai, kad tu suvoksi, jog kompiuteriniai žaidimai yra skirti tavo sąmonės ir pasąmonės kontrolei, kad potraukį jiems tu jauti nenatūraliai. Tai ne tavo noras pažaisti, tai svetima įtaiga. Kitas dalykas, tu ne tik prarandi daug laiko, kurį galėtum skirti bendravimui, savęs bei pasaulio pažinimui, tu dar energetiškai "maitini" virtualius pasaulius ir savo gyvybinę energiją atiduoti kitiems.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: